Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(solele @ 2008 02 28, 00:25)
Lygtais "Senukuose" ("bandinyje") maciau  g.gif


Buvau ir ten, bet nebuvo. Ten dabar iš viso kaip iššluota, iš prieskonių mažai kas beliko.
Radau vieninteliam taške Kalvarijų turgavietėj.
Atsakyti
aš irgi pirkau kalvarijų turguj, sekmadienį pasėjau biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau paprstojo čiobrelio sėklų tik nežinau kaip sodinti g.gif
Rašo kad sėjama tiesiai į dirvą, bet man atrodo kad pradžioj reikia sudaiginti.
Patarkit nuo ko čia man pradėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristesnamai @ 2008 03 01, 10:37)
Nusipirkau paprstojo čiobrelio sėklų tik nežinau kaip sodinti g.gif
Rašo kad sėjama tiesiai į dirvą, bet man atrodo kad pradžioj reikia sudaiginti.
Patarkit nuo ko čia man pradėti 4u.gif



Aš sėjau tiesiai į dirvą - puikiai sudygo . Jie tokie smulkučiai, nelabai įsivaizduoju kaip juos persodint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2008 03 01, 20:00)
Aš sėjau tiesiai į dirvą - puikiai sudygo . Jie tokie smulkučiai, nelabai įsivaizduoju kaip juos persodint  g.gif



Oi kaip gerai bigsmile.gif mano svajonė čiobrelius pasodinti tarp akmenų išdėstyto takelio.
Atsakyti
Jei kam per sunku pikiuoti ar auginti iš sėklų čiobrelius, nuo pavasario galėsiu pasiūlyti gal 5 skirtingus. Bitučių prikvies..
Atsakyti
Regila aš pas jus pirma eilutėj bigsmile.gif
Labai labai noriu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sudygo rozmarinas sėtas prieš savaitę biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, jau kaip smagu cia pasiskaicius suzinoti, kad man ne vienai nagelius niezti, kuo greiciau kibti i sodinimus, taigi siandiena prisisejau:
kvapusis mairunas,lapinis salieras,raudonelis,salavijas,vaistinis kietis,pipirmete,kvap.rozmarinas,bazilikas,cobrelis.
Labai megstu i visus patiekalus deti, ka tik priskintu prieskoniu thumbup.gif , rudeni visus graziai suskinu, sugrupuoju (pagal individualu skoni) ir i kamera, skanumelis ir ziema. Tik siemet galvoju prieskoniams daryti atskira darzeli, gal net kiekviena rusi grazia lentele pazymesiu g.gif , o gal kas turi foto savo prieskoniu darzelio, butu smagu pamatyti ax.gif .


dar norejau pasakyti, kad labai nemazai prieskoniu rusiu radau pirkti Kaune Savanoriu maksimkoj bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juro: 03 kovo 2008 - 16:35
QUOTE(crocus @ 2008 02 25, 14:32)
Sėjau jas pirmą kartą namie į dėžutę. Jau sudygusios. Poros cm.Laukiu tikrųjų lapelių, tada pikiuosiu.




Nusipirkau seklu Kalvariju 66. Ant seklu pakuotes yra zenklas, kur nubraktas kastuvelis kasanti augala. Ar tai reiskia kad ju pikiuoti nereikia, reikia iskart retai seti? Atsiprasau, jei klausimas kvailas smile.gif
Atsakyti
Aš irgi praeitais metais buvau pasėjus vaistinį čiobrelį kambaryje, tai sudygo, augo, bet nežydėjo, nors rašo, kad pirmais metais nežydi, nes šiaip rašo kad daugiametis. Žiemą buvau išnešus vėsiau, o dabar parsinešiau į kambarį jau kuris laikas, paliejau, bet gyvybės jokios nerodo. Ką daryti? Gal kam buvę kas panašaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmaite @ 2008 03 05, 15:14)
Nusipirkau seklu Kalvariju 66. Ant seklu pakuotes yra zenklas, kur nubraktas kastuvelis kasanti augala. Ar tai reiskia kad ju pikiuoti nereikia, reikia iskart retai seti? Atsiprasau, jei klausimas kvailas smile.gif

Čia apie rukolas kalbam kaip supratau.
Tai galėtų reikšti, kad sėti tiesiai į vietą, nemėgsta persodinimo... NOrs skaičiau spaudoj, kad norint ankstyvesnio derliaus-pasiauginti namie ir tada sodinti daigus.

QUOTE(igveta @ 2008 03 07, 12:21)
Aš irgi praeitais metais buvau pasėjus vaistinį čiobrelį kambaryje, tai sudygo, augo, bet nežydėjo, nors rašo, kad pirmais metais nežydi, nes šiaip rašo kad daugiametis. Žiemą buvau išnešus vėsiau, o dabar parsinešiau į kambarį jau kuris laikas, paliejau, bet gyvybės jokios nerodo. Ką daryti? Gal kam buvę kas panašaus? g.gif

Jei gerai atsimenu, tai lauke pas mus po žiemos jie atrodo kaip nudžiūvę stagarai ir atželia iš šaknų. Bet vienais metais buvo visai išgaišę, nebeataugo.
Atsakyti