Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Aš tik rozmariną persodinau, nes baziliko nesugebėjau, tiksliau net nebandžiau, ten juk žolė smile.gif
Atsakyti
šiandien paėmiau ir pasisodinau kinzos, krapų, salierų, svogūiukų, petražolių, čiobrelių mišinuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 11 25, 13:41)
šiandien paėmiau ir pasisodinau kinzos, krapų, salierų, svogūiukų, petražolių, čiobrelių mišinuką biggrin.gif

cia viska gal i viena vazoneli?
Atsakyti
taip, turėjau tokį didoką, apie 30cm skersmens smile.gif
Atsakyti
jurginėli, norėčiau pasikonsultuot su tavim dėl čiobrelių. Kaip supratau, tai juos belekada galima sėti? Aš susigalvojau, kad ir man reiktų čiobrelių vazone ax.gif Gal gali plačiau papasakoti (kokias žemes naudojai, kur laikei, kad sudygtų ir pan. )? 4u.gif
Atsakyti
žinok nieko gero neužaugo, matyt šviesos trūkumas, tik svogūnai bujoja mirksiukas.gif
o šiaip sodinu į paprastas parduotuvines žemes sėjinukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 01 12, 18:15)
žinok nieko gero neužaugo, matyt šviesos trūkumas, tik svogūnai bujoja mirksiukas.gif
o šiaip sodinu į paprastas parduotuvines žemes sėjinukams smile.gif

Pas mane bazilikas nunyko verysad.gif Taip gerai draugavom nuo vasaros, o dabar nunyko...
Reikės sėti išnaujo, tik atrodo kaip tik dabar jo ir reikia, o PC sodinukų kažkodėl nėra.
Atsakyti
Labas rytas mergaites:) norejau paklaust o jus dabar jau ziema sejat? Nu man visi augaliukai is seklyciu nunyksta, tai nusiperku kalvariju turguj pavasari. Gal pas mane sviesos per mazai?
Atsakyti
Aš nesėju dar, pavasario laukiu smile.gif
Atsakyti
As tai kazkaip labai nusivylusi sejimu, kadangi pernai popinau popinau augaliukus ir arba istypo ir nunyko arba tiesiog neisdygo, tai galvoju pavasari Kalvariju turgeli vel iekosiu sodinuku. gal dar zinote kur Vilniuje galima rasti idomiu prieskoniniu augaliuku?
Atsakyti
pavasarį kalvarijų turguj toks rusas pardavinėja, dar jis rusiškom sėklom prekiauja smile.gif
Atsakyti
Auginu svogūnų laiškus ir labai skanu. Primena vasarą thumbup.gif
Atsakyti