Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Laivite @ 2007 10 07, 17:49)
Labai aciu :4u:Ir dar gal zinot kas cia per zole Rokula g.gif

Taip ir vadinasi rukula, aš maximoj su vazonėliu pirkau 4u.gif
Atsakyti
Aisku reiks ieskoti labai aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
pagaliau keliames į savo namučius thumbup.gif galėsiu ir aš dabras augonti prieskonius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2007 10 07, 17:49)
Labai aciu :4u:Ir dar gal zinot kas cia per zole Rokula g.gif

Ne žolė, o salotos, ruccola, lietuviškai - gražgarstė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as auginu lauramedzius.
Siuliau skelbimu temoj bet niekas nesusidomejo. Gal kas nori isigyt? Prisidaugino, persodinau ir parduodu blush2.gif

http://public.fotki....alai/page2.html cia nuoraukos ir kainos (kurias galime paderint mirksiukas.gif )

Kaunas, Kedainiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpuryte: 29 spalio 2007 - 14:12
Sveikos, norejau paklausti ar dabar nusipirkus vazonelyje bazilika reikia ji persodinti. Ar prigitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 10 08, 08:37)
pagaliau keliames į savo namučius  thumbup.gif galėsiu ir aš dabras augonti prieskonius wub.gif



Faina!! thumbup.gif
O aš svajoju apie tokį šiltnamį , mažučiuką kokį, 5 kvadratų - tik prieskoninėms žolėms, čili pipirams, juodiems ir baltiems pomidorams ir kitokiems čiūdams. Aš varvinu seilę dėl šiltnamio, mano vyras - dėl būsimų patiekalų (dievina aštriai ir su daug žalumynų), tai turbūt sutarsim! thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
Bandziau augintis bazilika, bet jis nunyko...nesusidraugavom.. unsure.gif
Atsakyti
Pas mane mairūnas taip irgi su manim verysad.gif nenori pas mane gyventi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 10 29, 14:11)
Sveikos, as auginu lauramedzius.
Siuliau skelbimu temoj bet niekas nesusidomejo. Gal kas nori isigyt? Prisidaugino, persodinau ir parduodu  blush2.gif

http://public.fotki....alai/page2.html cia nuoraukos ir kainos (kurias galime paderint  mirksiukas.gif )

Kaunas, Kedainiai  drinks_cheers.gif


nerodo tavo puslapio sad.gif


Gal galit pasidalint patirtimi, kur perkate baziliku, metu, ir kitu prieskoniu seklas? Kada sodinti, jei yra galimybe perkelti i lauka....?
Atsakyti
QUOTE(Vilniete @ 2007 11 14, 00:51)
Bandziau augintis bazilika, bet jis nunyko...nesusidraugavom.. unsure.gif


Ir mano bazilikas nuvyto, nors melisa ir rozmarinas auga jau mėnesiuką gerą ant palangės, nors visus Maximoj pirkau. tongue.gif
Atsakyti
Ant mano palanges auga bazilikas, petrazole ir kruva salotu. Siaip geriausiai sekasi bazilikui - vis stiebiasi ir naujus lapukus augina, kiek prasciau su petrazole - turiu du vazoniukus (vienas skabymui, kitas lapeliu atauginimui) tai viena nudziovinau nes nebetelpo ant palanges, o ant kitos as ji pamirsus buvau doh.gif Salotos irgi saunuoles, tik va rusies nebepasakysiu nes misinys ten. Viska pirkau maisto supermarketuose vazoniukuose - nieko nepersodinau.
Atsakyti