Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Ingerele @ 2007 09 24, 12:15)
kur pirkai lauro lapeliu medi? manes mama praso nupirkt o as nerandu jo vilniuje?! schmoll.gif

verysad.gif jum bloga naujina - aš perku dubline, nes čia dabar gyvenu, dar nusipirkau mėtą kad lithuania.gif primintų biggrin.gif, auginu petruška, puikiai auga lauke pasodintos į vazonėlius ir dabar kai grįšiu reiks kokiu tai dar LT seklu nusipirkt, nes čia brangu. va kažkaip vis pasvajoju apie rozmariną, bet čia nematau.
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2007 09 24, 17:50)
verysad.gif jum bloga naujina - aš perku dubline, nes čia dabar gyvenu, dar nusipirkau mėtą kad lithuania.gif primintų  biggrin.gif, auginu petruška, puikiai auga lauke pasodintos į vazonėlius ir dabar kai grįšiu reiks kokiu tai dar LT seklu nusipirkt, nes čia brangu. va kažkaip vis pasvajoju apie rozmariną, bet čia nematau.

Kad kažkuri mergina rašė,kd irgi turi,ir tikrai LT lithuania.gif
Atsakyti
Aš prieš gerą pusmetį pirkau lauro krūmelį Senukuose smile.gif
Atsakyti
esu mačius "Žalioj stotelėj" laurukų, kaina 16-19 Lt. Pavasarį, kalvarijų turguj, vyras pardavinėjantis rusiškas sėklas, turėjo jau paaugintų, kaina buvo apie 10 Lt
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 09 25, 11:35)
Aš prieš gerą pusmetį pirkau lauro krūmelį Senukuose smile.gif


Ačiū reiks pažiūrėt 4u.gif
QUOTE(jurginėlis @ 2007 09 25, 12:46)
esu mačius "Žalioj stotelėj" laurukų, kaina 16-19 Lt. Pavasarį, kalvarijų turguj, vyras pardavinėjantis rusiškas sėklas, turėjo jau paaugintų, kaina buvo apie 10 Lt

Vakar kaip tik buvau "Žalioj stotelėj",bet nebuvo verysad.gif O dėl turgų kažkaip niekada nepagalvojau,ačiū už mintį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 25, 12:58)
Ačiū reiks pažiūrėt 4u.gif

Vakar kaip tik buvau "Žalioj stotelėj",bet nebuvo verysad.gif O dėl turgų kažkaip niekada nepagalvojau,ačiū už mintį mirksiukas.gif



gal tiesiog nepastebėjai, nes jie buvo pačioj apatinėj lentynoj, antram stelaže tarp kitų kvietkų užgrūsti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergino ar esat girdėjusios apie nykštukinius pamigorus auginamus vazonėlyje? MVakar apie tai išgirdau, bet net nebuvau mačius. Kaži kur jų būtų galima įsigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 09 25, 20:43)
gal tiesiog nepastebėjai, nes jie buvo pačioj apatinėj lentynoj, antram stelaže tarp kitų kvietkų užgrūsti mirksiukas.gif

Tarp kvietkų? blink.gif O aš maniau,kad daržovių skyriuj reik ieškot rolleyes.gif

QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 26, 12:52)
Mergino ar esat girdėjusios apie nykštukinius pamigorus auginamus vazonėlyje? MVakar apie tai išgirdau, bet net nebuvau mačius. Kaži kur jų būtų galima įsigyti? g.gif

Ne tik esu girdėjus,bet ir auginau mirksiukas.gif Mama augino sode per vasarą,o žiemai aš pasiėmiau į vazoną,liuks buvo pomidoriukų,bet po to apniko kažkoks amaras ir išmečiau schmoll.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau kalendros sėklų,tai turėsiu kalendros thumbup.gif Visos prieskoninės žolytės taip stiebiasi pas mane ant palangės,malonu matyt thumbup.gif Beje,klausimas ne į temą,o galima toj pačioj žemėj,kur dabar auga prieskoniai vėl sodinti? g.gif
Atsakyti
Mergytes o gal esat girdeje apie toki prieskoni tarhuna na kaip noreciau as ji isgyti, nes labai tinka kepti zuviai, jo yra Maskvoje bet net neatejo i galva kad zalio jau nerasiu Lietuvoje ne su ziburiu bet ir dziovinto niekur negausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2007 10 07, 12:58)
Mergytes o gal esat girdeje apie toki prieskoni tarhuna na kaip noreciau as ji isgyti, nes labai tinka kepti zuviai, jo yra Maskvoje bet net neatejo i galva kad zalio jau nerasiu Lietuvoje ne su ziburiu bet ir dziovinto niekur negausiu doh.gif

Ieškok peletrūno arba estragono, čia tas pats. 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu :4u:Ir dar gal zinot kas cia per zole Rokula g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 07 spalio 2007 - 16:50