Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

dar įkeliu vaizdinę medžiagą apie čili hihihi.gif

čili žiemą ax.gif
user posted image

pavasarį ax.gif
user posted image

vasaros gale ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siracusa: 14 rugsėjo 2007 - 14:40
Siracusa grožis wub.gif Tikrai ir aš įsigysiu thumbup.gif
Atsakyti
nu va
dar viena prieskoniu augintoja prisistato mirksiukas.gif
aš kažkada buvau pirkusi MAX rozmariną, nu man jis paaukdavo ir amen,
dabar nusipirkau laurą, kaži kaip seksis eksperimentas jį auginti, jau svaite kaip stovi ant palangės, lyg pagražėjęs.
gal kas kokią patirty su laurais turit, nes aš mačiau jį ohoho kokio dydžio Kretingos žiemos sode.
o Vilniaus prieskoniautojoms - Kairėnų botanikos sode yra prieskonių sodelis - apsilankykit
Atsakyti
prisiminiau
aš iš mamos daržo sekmingai nauddavau mėsos marinavimui, raudonėlį, mėtą, meirūną, dar iš miško prisiskintą čiobrelį - labai minkština mėsą,
Atsakyti
Aš taip pat šiandien parsivešiu paprikas ir pasisodinsiu vazonėliuose thumbup.gif Ir dar reiks nuvažiuot kurią dieną į sėklų parduotuvę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 16 rugsėjo 2007 - 11:21
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 12, 23:35)
mergino o jūs nebandėt auginti pvz. iš maximos pirktus priskoninius augalėlius vazonėliuose. Temą visą skaičiau, bet kažkaip neužsifiksavo ar apie tai radau g.gif

Perskaičiau jūsų klausimą. Aš jau 5 metai auginu rozmariną, jau beveik metro aukščio krūmas. Jis mėgata šviesą ir vandenį, reikia kas dieną palaistyti ir kasmet persodinti. Žiemą žydi violetiniais smulkiais žiedeliais, tai šiek tiek šiukšlina. Šiuo metu jis gyvena laiptinėje, langai į pietų pusę, tai puikiai jaučiasi. Taip auginu bazilikus iš ,,Maximos" tai visada turiu po ranka keletą lapelių prieskoniams; taip pat mėgsta laistymą. Auginau čiobrelius, bet labai puola amarai.
Atsakyti
Merginos šiandien buvau sėklų parduotuvėj,tai nusipirkau krapų,špinatų,mairūno,vaistinius isopus ir ožragės,pardavėja labai gyrė paskutinę,o aš niekada nesu girdėjus tokios blink.gif doh.gif Ji tinka sūriams,žuviai ir mėsai,pažiūrėsiu kaip užaugs,gal tikrai bus labai skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2007 09 15, 21:05)
nu va
dar viena prieskoniu augintoja prisistato mirksiukas.gif
aš kažkada buvau pirkusi MAX rozmariną, nu man jis paaukdavo ir amen,
dabar nusipirkau laurą, kaži kaip seksis eksperimentas jį auginti, jau svaite kaip stovi ant palangės, lyg pagražėjęs.
gal kas kokią patirty su laurais turit, nes aš mačiau jį ohoho kokio dydžio Kretingos žiemos sode.
o Vilniaus prieskoniautojoms - Kairėnų botanikos sode yra prieskonių sodelis -  apsilankykit



kur pirkai lauro lapeliu medi? manes mama praso nupirkt o as nerandu jo vilniuje?! schmoll.gif
Atsakyti
Aš taip pat labai labai jo noriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2007 09 16, 15:14)
Perskaičiau jūsų klausimą. Aš jau 5 metai auginu rozmariną, jau beveik metro aukščio krūmas. Jis mėgata šviesą ir vandenį, reikia kas dieną palaistyti ir kasmet persodinti. Žiemą žydi violetiniais smulkiais žiedeliais, tai šiek tiek šiukšlina. Šiuo metu jis gyvena laiptinėje, langai į pietų pusę, tai puikiai jaučiasi. Taip auginu bazilikus iš ,,Maximos" tai visada turiu po ranka keletą lapelių prieskoniams; taip pat mėgsta laistymą. Auginau čiobrelius, bet labai puola amarai.

Vo geras reiks ir man nusipirkti.


Čili ir aš buvau auginusi iš sėklytės, tai užaugino du vaisius prinoko ir nunyko krūmas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 24 rugsėjo 2007 - 13:36
Pastebejau, kad visi jie megsta laistyma. Niekaip neuzauginu baziliko, vis nudziusta, nors šalavijas tam pačiam vazone visai neblogai laikosi, atsparesnis drėgmės trūkumui biggrin.gif Dabar nusipirkau maximoj rukula, pasodinau į tą patį vazonėlį, dar tik antra diena, bet kažko gelsta lapeliai g.gif
Atsakyti
O Jūs pvz Maximoj pirkdamos,perkate jau vazonėliuose? g.gif
Atsakyti