Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Loretoidas @ 2007 09 12, 21:04)
Paprika puikiai auga vazonėlyje. O įvairiausių prieskonių sėklų yra pirkti Žirmūnuose  "Shetelig" parduotuvėje (prie "Thomo Philips'o") .Taip pat jie prekiauja prieskoniais vazonėliuose  4u.gif

Oj kaip ačiū 4u.gif tai būtinai paprikas išsikasiu,o vaisių irgi būna vazonėliuose? g.gif Na aš Kaune,tai reiks man paieškot Kaune kur
Atsakyti
mergino o jūs nebandėt auginti pvz. iš maximos pirktus priskoninius augalėlius vazonėliuose. Temą visą skaičiau, bet kažkaip neužsifiksavo ar apie tai radau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 12, 20:10)
Oj kaip ačiū 4u.gif tai būtinai paprikas išsikasiu,o vaisių irgi būna vazonėliuose? g.gif Na aš Kaune,tai reiks man paieškot Kaune kur

Ar turi omeny - pirkti vaisių vazonėliuose? Deja, nemačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 12, 22:35)
mergino o jūs nebandėt auginti pvz. iš maximos pirktus priskoninius augalėlius vazonėliuose. Temą visą skaičiau, bet kažkaip neužsifiksavo ar apie tai radau g.gif

auginu - rozmariną ( tik pirkau jį Rimi'nėj). Persodinau į dekoratyvinį molinį ąsotėlį ( be skylutės).
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 13, 09:44)
auginu - rozmariną ( tik pirkau jį Rimi'nėj). Persodinau į dekoratyvinį molinį ąsotėlį ( be skylutės).

Rozmariną vazonėlyje auginu ketvirtus metus. thumbup.gif prieskonis.
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 09 12, 23:36)
Ar turi omeny - pirkti vaisių vazonėliuose? Deja, nemačiau  g.gif

Ne,Jūs gerai supratot..Turiu omeny,ar pasodinta vazonėly paprika,sulauks paaprikiukų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 13, 10:44)
auginu - rozmariną ( tik pirkau jį Rimi'nėj). Persodinau į dekoratyvinį molinį ąsotėlį ( be skylutės).

Ir kaip auga? Ar seniai? Kodėl be skylutės vazonėlis?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 13, 12:11)
Ir kaip auga? Ar seniai? Kodėl be skylutės vazonėlis?

ten ne vazonėlis, o molinis indas, jame galima troškinius kepti, užkepėles. Pridėjau daug molio granulių, tuomet žemių ir įsodinau - auga puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 12, 18:56)
Jungiuosi prie Jūsų,gal kuri auginate paprika vazonėly?


aš auginu čili mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2007 09 14, 09:31)
aš auginu čili mirksiukas.gif

Iš sėklų ar taip jau pirkot vazonėly?
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 14, 11:43)
Iš sėklų ar taip jau pirkot vazonėly?


pernai spalio mėn gavau dovanų su čiliukais biggrin.gif
žiemai nukirpau lapelius visus, pavasarį žydėt pradėt pradėjo, vasarai į balkoną išnešiau ir būna ten iki šiol. raudoni jau, tik neturiu kur jų naudot, dėl grožio auga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2007 09 14, 14:54)
pernai spalio mėn gavau dovanų su čiliukais biggrin.gif
žiemai nukirpau lapelius visus, pavasarį žydėt pradėt pradėjo, vasarai į balkoną išnešiau ir būna ten iki šiol. raudoni jau, tik neturiu kur jų naudot, dėl grožio auga  blush2.gif

Uoj kaip faina,aš irgi noriu viskas,reiks nusipirkt,bet gal sėklų g.gif ir pasisodint.Ačiū žinosiu thumbup.gif
Atsakyti