Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

gal galėtumėte patarti? vasara sode auginau bazilika man jis toks gražus užaugo ir pražydo, tai man ji dabar mesti lauk ar galiu aš jį žiemai pasodinti į vazonėlį, apgenėti (nes jis toks nemažas) ir auginti toliau? pvz.petražoles aš visada žiemai perkeliu į vazonėlius. ir dar ar baziliko jau pražydusio lapelių naudoti negalima?
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2007 08 21, 18:48)
ne i tą temą įkeliau mandariną, sorry doh.gif hihihi.gif


Jei esi gyveni Vilniuje, Zirmunuose, salia Rimi yra parduotuve Thomas Philips. Salia jos yra toks darzininkystes centras vokisku pavadinimu (iejimas visai salia). Va ten as nesezono metu pirkau baziliko seklas. Seklos truputi brangesnes, bet ju yra ir ivariu. Jie taip pat parduoda prieskonius vazoneliuose.

skaniai.lt - blogas apie maista ir gaminima
Atsakyti
nu ar niekas nepakonsultuos manęs dėl baziliko? ar niekas iš sodo nesodinate į vazoną.
Atsakyti
QUOTE(AUSRELINA @ 2007 09 05, 14:22)
nu ar niekas nepakonsultuos manęs dėl baziliko? ar niekas iš sodo nesodinate į vazoną.

Pasodink, pora menesiu dar tikrai paskabysi lapelius, jei tavo bazilikas vienmetis biggrin.gif
Atsakyti
O petražolės vazonėliuose visą žiemą išsilaiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE
O petražolės vazonėliuose visą žiemą išsilaiko?


Pas mano mamą tai išsilaiko smile.gif
Atsakyti
pas mane petražolės visą žiemą išsilaiko tik aišku rudenį įsodinu tokias gražias, o pavasarį jos truputi suprastėja, bet vistiek auga. O kaip žinoti ar pas mane daugiametis bazilikas, ir ką man daryti su jo žiedais, gal nuskinti ir neleisti židėti?
Atsakyti
QUOTE(AUSRELINA @ 2007 09 06, 10:57)
pas mane petražolės visą žiemą išsilaiko tik aišku rudenį įsodinu tokias gražias, o pavasarį jos truputi suprastėja, bet vistiek auga.  O kaip žinoti ar pas mane daugiametis bazilikas, ir ką man daryti su jo žiedais, gal nuskinti ir neleisti židėti?

Jei daugiametis, tai augs tikrai visą žiemą, o jei vienmetis - dar keletą mėnesių. O žiedus reikia skabyti ir šiaip viršūnėles visada nuskabyti, tada geriau šakojasi ir auga biggrin.gif
Atsakyti
ačiu už patarimus reikės šį savaitgalį parsivežti iš sodo
Atsakyti
Puikią temelę radau, reiks čia apsilankyti dažniau, nes netrukus kelsimės į savo butą ir virtuvėje labai noriu užsiauginti prieskoninių augalėlių. nebūtinai valgymui bet tai man atrodo labai gražu virtuvėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jungiuosi prie Jūsų,gal kuri auginate paprika vazonėly?Žadu iš sodo išsikast ir augint vazonėly mirksiukas.gif Ir dar kvailas klausimas,bet į temą,pvz baziliką,ir kitus prieskonius augalus perkate sėklom?Jei taip,norėčiau paklausy kur,sorry už kvailus klausimus,bet noras didesnis už pasirodymą kvailai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 12, 19:56)
Sveikos 4u.gif
Jungiuosi prie Jūsų,gal kuri auginate paprika vazonėly?Žadu iš sodo išsikast ir augint vazonėly mirksiukas.gif Ir dar kvailas klausimas,bet į temą,pvz baziliką,ir kitus prieskonius augalus perkate sėklom?Jei taip,norėčiau paklausy kur,sorry už kvailus klausimus,bet noras didesnis už pasirodymą kvailai doh.gif

Paprika puikiai auga vazonėlyje. O įvairiausių prieskonių sėklų yra pirkti Žirmūnuose "Shetelig" parduotuvėje (prie "Thomo Philips'o") .Taip pat jie prekiauja prieskoniais vazonėliuose 4u.gif
Atsakyti