Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

nu as irgi esu gana daug auginusi ant palanges prieskoniniu augalu bet man niekaip neisauga islist islenda o paskui pardeda gelsti vysti ir galiausei mirsta doh.gif
Atsakyti
Pas mane viskas auga sode.Turiu melisos, čiobreliu,levandą,meta,saltmėtę,šalaviją,medetkų,vaistinių ramunėlių neskaitant krapų petražolių ,vadinamų "trimbulkų"(laiškinis svogūnėlis),peletrūną.Viską sėjau iš sėklų.Labai mėgstame arbatas.
Peletrūnas nenusisekė, kažkoks nekvapnus.Ir vis laukiu kada pražįs šalavijas ,buvau davusi sodinuku kaimynei,tai pas ja jau antri metai,kai žydi.Gal jam nepatinka kaiminystė,auga šalia juozažolės(buvau pamiršusi paminėti) ir raudonėlio? g.gif Labai gražus sidabriškas krūmelis,kažkur skaičiau,kad jo lapelius galima apkepti tešloje,nebandžiau.
Buvau pasisėjusi agurklių,bet šeimynai kaip prieskonis , nepatiko.
Atsakyti
As terasoje auginu skirtingu rusiu bazilika,salavija,kalendra,lavanda,rozmarina,ledo salotas,grazgarstes(rukola)...Kai kuriuos prieskonius susodinu i didelius vazonus kartu su gelemis.
Atsakyti
Sveikutes o gal kartais kas is jusu estragona auginat?
man dave tokia mociute ir pilnai nepaaiskino kaip ji auginti g.gif:

beje man is kelmo nulauze sakeliu ir sake vandenyje laikyti kol isleis sakneles ir tada isodinti bet kazi (gal kvailai nuskambes bet....) ar i vazoneli dar pasodint ar tiesiai i zeme lauke g.gif:
Atsakyti
QUOTE(sinta @ 2007 08 04, 16:12)
Sveikutes o gal kartais kas is jusu estragona auginat?
man dave tokia mociute ir pilnai nepaaiskino kaip ji auginti g.gif:

beje man is kelmo nulauze sakeliu ir sake vandenyje laikyti kol isleis sakneles ir tada isodinti bet kazi (gal kvailai nuskambes bet....) ar i vazoneli dar pasodint ar tiesiai i zeme lauke g.gif:


Pamegink palaikyti vandenyje, nors nemanau, kad isleis saknis. Geriau nusipirk seklu ir pasisek. O lietuviskai estragonas - tai peletrunas. biggrin.gif
Atsakyti
Gal auginat kuri nors kalendra? jos zydėdamos labai kvepia ir seip labai aromatingos ax.gif tik nezinau kur toki prieskoni dėt.. jos kvepia taip saldžiai, nezinau ar i sriuba tiks.. kuri auginat, kur dedat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2007 08 05, 20:12)
Gal auginat kuri nors kalendra? jos zydėdamos labai kvepia ir seip labai aromatingos ax.gif tik nezinau kur toki prieskoni dėt.. jos kvepia taip saldžiai, nezinau ar i sriuba tiks.. kuri auginat, kur dedat? blush2.gif


Kalendra thumbup.gif prieskonis rytietiskai virtuvei - ypac tailandietiskiems patiekalams. O siaip as dar verdu pomidoru sriuba su kalenda.
Atsakyti
As irgi megstu kalendra, ir i sriubas ir i padazus dedu thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū thumbup.gif zinosiu kad i sriubas galima dėt essen.gif
Atsakyti
žadėtasis mandarinas. pasodintas 02 16 tongue.gif nuo birželio auga atvirame balkone ax.gif

user posted image
Atsakyti
ne i tą temą įkeliau mandariną, sorry doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
mlabuti!
merginos help baigesi mano seklu atsargos kiek kur ieskojau niekur vilniui seklu neberandu!!!!!!kur jus perkat?
Atsakyti