Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

bandžiau dėžutėj auginti ridikėlius, krapus, bet š... gavos.
dabar turiu pasisodinus salierų, petruškų, kinzos, rausvo baziliko, mėtos ir dar kažko g.gif augam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 05 27, 16:48)
Mano peražolė palangės darželyje auga jau 3 metus, ir visai puikiai laikosi.
Retkarčiais ją "pavaišinu" biuhumusu, ir viskas.
user posted image

o tu ar viena daiga augini vazone? idomu , pan tai patiktu 3 metus tureti derliu. parasyk daugiau informacijos ,kaip ir kokiam inde augini, nes as auginu lovelyje.Na butu idomu pamatyti foto 3-ju meteliu petruska blush2.gif
Papildyta:
Ir dar merginos, ar jus merkete svoguna i indeli kad jis isleisu svoguno laiskus?
Gal ir kvailokas klausimelis, ar jus nupjaunate virsuneje ir saknis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2007 05 29, 00:34)
Ir dar merginos, ar jus merkete svoguna i indeli kad jis isleisu svoguno laiskus?
Gal ir kvailokas klausimelis, ar jus nupjaunate virsuneje ir saknis? ax.gif


o kam nupjaut šaknis? Viršūnėlę tik truputuką nupjaudavau, bet tik čiut čiut, kad greičiau laiškus imtų leist smile.gif
žiemą pasimerkdavau, nes vaikams patinka nusilaužt šviežią laišką prie kokio lašinio, o dabar balkone turiu lovelį, kuriame jau baigiami nuskabyti laiškai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 05 29, 05:01)
o kam nupjaut šaknis? Viršūnėlę tik truputuką nupjaudavau, bet tik čiut čiut, kad greičiau laiškus imtų leist smile.gif
žiemą pasimerkdavau, nes vaikams patinka nusilaužt šviežią laišką prie kokio lašinio, o dabar balkone turiu lovelį, kuriame jau baigiami nuskabyti laiškai biggrin.gif

Va va , tai kad as ir nupjoviau truputi virsuneles, tai man ta virsunele ir apdziuvo g.gif , o saknys uzaugo. Tai vat ir nesuprantu , kur as klaida padariau. g.gif
Atsakyti
Pusciuk,

na kaip gali atrodyti petruška, kai ji pastoviai "apskaboma" patiekalams? wink.gif

Mes dabar jau išmokome skinti - ne lapelius, bet visą visą šakelę nuo pat pagrido, tai ir auga geriau, ir pats krūmelis atrodo tvarkingai.

Pabandysiu nufotkinti, bet ne šiandien. Gerai?
Atsakyti
QUOTE(Rima* @ 2007 05 29, 20:17)
Pusciuk,

na kaip gali atrodyti petruška, kai ji pastoviai "apskaboma" patiekalams? wink.gif

Mes dabar jau išmokome skinti - ne lapelius, bet visą visą šakelę nuo pat pagrido, tai ir auga geriau, ir pats krūmelis atrodo tvarkingai.

Pabandysiu nufotkinti, bet ne šiandien. Gerai?


good.gif butinai.
o as svoguno, kai merkiu, visai nepjaunu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 05 31, 07:41)
good.gif butinai.
o as svoguno, kai merkiu, visai nepjaunu  schmoll.gif

Na ir as pabandysiu nieko nepjauti. Aciukas aciuks.gif
Atsakyti
Užaugo mano stevija, bet kažkaip keistai... Išstypusi tokia, vos keli lapeliai yra ir jau žydi. O lapus skinti reikia kai žydi, tai ten labai jau nedaug to cukraus bus. biggrin.gif
Čia parašyta, kad reikia auginti taip:
"Stevijoms tinka saulėta, apsaugota nuo vėjų ir skersvėjų vieta. Žemei nereiklios, bet geriau auga lengvesnėse (priesmėlio) silpnai rūgščiose (pH 5,5-6) dirvose. Priemolį reikėtų pagerinti smėliu arba perpuvusiu kompostu. "
O aš auginu durpių substrate, gal dėl to prastai auga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 06 29, 12:59)
Užaugo mano stevija, bet kažkaip keistai... Išstypusi tokia, vos keli lapeliai yra ir jau žydi. O lapus skinti reikia kai žydi, tai ten labai jau nedaug to cukraus bus.  biggrin.gif
Čia parašyta, kad reikia auginti taip:
"Stevijoms tinka saulėta, apsaugota nuo vėjų ir skersvėjų vieta. Žemei nereiklios, bet geriau auga lengvesnėse (priesmėlio) silpnai rūgščiose (pH 5,5-6) dirvose. Priemolį reikėtų pagerinti smėliu arba perpuvusiu kompostu. "
O aš auginu durpių substrate, gal dėl to prastai auga? g.gif

O kur gavai sėklų, norėčiau ir aš užsiauginti thumbup.gif

Kai labai stypsta reikia nuskinti viršūnę, tada turėtų šakotis daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 06 29, 13:01)
O kur gavai sėklų, norėčiau ir aš užsiauginti thumbup.gif

Kai labai stypsta reikia nuskinti viršūnę, tada turėtų šakotis daugiau g.gif

Prie TP, Sheteling pirkau prieš kokius 2-3mėn.
Tai, kad žiedas ant pačios viršūnės, ar su žiedu nuskinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 29 birželio 2007 - 13:03
QUOTE(Kozete @ 2007 06 29, 14:02)
Prie TP, Sheteling pirkau prieš kokius 2-3mėn.
Tai, kad žiedas ant pačios viršūnės, ar su žiedu nuskinti?

Šiaip gal anksčiau reikėjo, bet juk tau dabar vistiek iš jo jokios naudos g.gif

O šiaip pastebėjau, kad iš sėklų auginamus augalus reikia dažnai persodinėti, tad jie gražiau auga, įkiši giliau į žemę, tad ne taip stipriai išstypsta, o viršūnę kuo dažniau skabai, tuo daugiau šakojasi thumbup.gif
Atsakyti

as tai auginu bazilika, bet noretusi ir draugu jam pasisodinti..
gal kita pavasari biggrin.gif
Atsakyti