Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Sonatina @ 2007 04 13, 13:51)
Kozete, o rozmariną ir šalaviją irgi Senukuose pirkai? Kažkaip nemačiau vakar...

Taip irgi Senukuose, bet aš pirkau prieš kokį mėnesį. 4u.gif
Atsakyti
rozmarinas sunkiai sudygsta verysad.gif , auginau kelis metus, bet po to nusimiriojo. verysad.gif blush2.gif taip ir nesupratau, kas jam netiko g.gif
Atsakyti
Iskilo toks klausimas, nes prieskonius ant palanges auginu pirmakart. Bazilikai, rozmarinai, pipirmetes ir petrazoles graziai vazoneliuose sudygo. Bet matyt petrazoliu seklu daug priberiau, tai dabar atrodo kaip koks petrazoliu miskas vazone biggrin.gif sakykit, ar reikia jas praretint, ar pacios naturialiu atrankos budu isaugs? biggrin.gif
atrodo jos stai sitaip. user posted image
Atsakyti
Toks mažas vazonėlis ir vienai petražolei mažokas. O darai taip: smarkiai smarkiai petražoles išretini, kad liktų max 10 vnt., tada lauki kol pasirodo tikrieji lapelia ir 1 stipriausią petražolę pasodini. Arba ne taip smarkiai išretini, palauki, kol pasirodo tikrieji lapeliai, ir kiekvieną daigelį sodini į atskirą vazonėli ir tada turi visą virtinę vazonėlių su petražolėmis biggrin.gif
Nors tą padaryti reikėjo gerokai aksčiau, nes daigeliai jau išstypę verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raskis: 20 balandžio 2007 - 07:29
taip, daigeliai išstypę, o tikrūjų lapelių dar nematyt, todėl išrauk negailėdama, o likusiuose lauk tikrųjų lapų ir tada persodinėk.
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 04 20, 08:34)
taip, daigeliai išstypę, o tikrūjų lapelių dar nematyt, todėl išrauk negailėdama, o likusiuose lauk tikrųjų lapų ir tada persodinėk.


tai kad as ju niekur persodinet nesiruosiu smile.gif jie gi ant palanges augs. bet apravet irgi nutariau, nes visi kiti prieskoniai jau antruosius lapelius isleido.
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 04 20, 11:10)
tai kad as ju niekur persodinet nesiruosiu smile.gif jie gi ant palanges augs. bet apravet irgi nutariau, nes visi kiti prieskoniai jau antruosius lapelius isleido.


turėjau mintyse, kad juos vazone persodink, nes ilgas kotelis ir jie tau išvirs, nebus toks gražus daigelis smile.gif
Atsakyti
sveikutės,mamytės ir šiaip mergytės.Aš ir prieskoniukus auginu.Pasėjau krapiukų,petražolių,pipirnių,čili pipiriukų ir net žemuogių.Viskas sudygo ir auga.Piprnes jau suvalgėm biggrin.gif .Čili pipiriukus jau pikuot reik,tik vis saulytės laukiu,kad būtų galima i balkoną daržą išgabent smile.gif
Atsakyti
sveikutes,prisidedu su savom keliom darzovytem, prie jusu augintoju bigsmile.gif auginu salotas,krapiukus,petrazoles, balkone auginu agurkus,pomidorus ax.gif
Atsakyti
Aš vakar parsivežiau porą šakelių lauro lapų. Dabar galvoju, kaip ją reikėtų prigaivinti g.gif Vieną įkišau tiesiai į žemę, kitą pamerkiau. Žiūrėsiu, kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 04 21, 10:18)
turėjau mintyse, kad juos vazone persodink, nes ilgas kotelis ir jie tau išvirs, nebus toks gražus daigelis smile.gif

Na pas mane tokia pati situacija buvo, bet as ju neretinau ir man jie uzaugo, na zinoma kai reikdavo ant sumustinio ar seip as vis po truputi juos ir praretinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano peražolė palangės darželyje auga jau 3 metus, ir visai puikiai laikosi.
Retkarčiais ją "pavaišinu" biuhumusu, ir viskas.

Labai džiaugiausi baziliku, bet pasirodo jie kategoriškai vienmečiai, ir žiemą neatlaikė mano gerų ketinimų non stop lapelius skabyti smile.gif)) nuduso.

Krapų sėti - beviltiška mano namuose, nes viską iki pat šaknų katė nuėda.
Nebent juodajai gurmanei pasėti specialiai, vietoje kačių žolės
user posted image
Atsakyti