Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Ačiū 4u.gif
Beje, pasėjau stevijas į durpių substratą skirtą kamabriniams augalams kažin ar išdygs? Nes lyg jos ir nemėgsta durpių. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 30 kovo 2007 - 19:39
Na prisipažinkit, kur pirkot baziliko sėklų? unsure.gif
Atsakyti
taigi 4u.gif del baziliku geriau graziuoju pasakykit biggrin.gif
Atsakyti
Na va, aš jau nusipirkau Senukuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 12 balandžio 2007 - 19:04
QUOTE
Na va, aš jau nusipirkau Senukuose


O aš dar norėjau pasakyti, kad prieš važiuodama pasiskambintum jiem biggrin.gif Bet nebespėjau.. blush2.gif

O mano žemuogės jau sudygo clap.gif Ale tik, kad tie daigeliai tai mikroskopiniai blink.gif
Atsakyti
O dabar papasakokit man čiukčiai, į ką sėjat tuos prieskonius? Į vieną didelį lovį, į atskirus vazonus, į tuos durpinius indelius? Na taip nieko nesuprantu apie žemės ūkį, kad baisu... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Apie BAZILIKO auginima:

Sejant neuzberti seklu zememis, nes dygsta sviesoje. Geriausiai auga sauletoje, siltoje, nevejuotoje vietoje, lengvoje priemolio ar priesmelio dirvoje.

Galima kelis kartus apkarpyti ugliu galus - graziau sakojasi.

Lapai skinami iki zydejimo. Galima naudoti sviezius, saldytus, dziovintus. Geriausiai skonis issilaiko svieziuose! Skonis panasus i gvazdikeliu ar salavijus.

Tinka: sriuboms, zuvienei, padazams, keptai ar virtai zuviai, kiausiniu patiekalams. Kartu galima derinti ir kitus prieskonius: mairumu, petrazole, meta, vaistiniu kieciu, kalendra.



Na, o sėti manyčiau galima tiesiai į tą vazonėlį, kuriame jie visą laiką ir gyvens smile.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, SeSe 4u.gif
Atsakyti
Nėr už ką 4u.gif

O mano žemuogių daigeliai numirė cray.gif Jaučiu teks eit turguj pirkt jau normalių sad.gif
Atsakyti
Pavėluotai, bet pasakysiu kur pirkau sėklas - Senukuose smile.gif
O pasėjau 5 rūšių prieskonius į vieną platų 25-30cm skersmens vazonėlį. Bazilikai tai labai išstypo, čiobreliai irgi gražūs, vešlūs, tik kažkodėl šalavijas, rozmarinas ir mairūnas labai prastai auga. Rozmarinas iš viso nesudygo. verysad.gif
Atsakyti
O pas mane ant palangės jau sudygo krapai ir laiškiniai svogūnai...
Atsakyti
Kozete, o rozmariną ir šalaviją irgi Senukuose pirkai? Kažkaip nemačiau vakar...
Atsakyti