Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(laurindre @ 2007 03 24, 21:44)
Stevijos ir aš norėčiau. Įdomu, ar yra sėklų pirkti g.gif


drauge pirko vilniuj žirmūnuose parduotuvėje scheteling
Atsakyti
gal žinote, kur gauti rukalos sėklų ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dulsi: 25 kovo 2007 - 00:31
QUOTE(Pink Moon @ 2007 03 24, 19:22)
Nu butų idomu kaip tas lauras atrodo ar kvepia  .O kaip tu jį pasisodinai kas per sėklos jojo? smile.gif

As laura pirkau maximoj, toki plona daigeli tai jis pradejo graziai augt ir pasidare krumelis, persodinus atskiriau 15 vaiku doh.gif
Atrodo grubiai sakant panasus i fikusa- pagaliukas su zaliais blizganciais lapais, lapai normalaus lauru lapo dydzio.
Kai sviezia lapuka imeti i sriuba tai skaniai kvepia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Vakar nusipirkau ilgai ieškotų levandos sėklų biggrin.gif Gal kuri auginate ir galite man patarti kaip ten ją sėti, prižiūrėti ir t.t.? Nes labai mažai čia ant pakelio parašyta ax.gif
Atsakyti
Na nejaugi niekas man nepagelbės?... verysad.gif
Atsakyti
As turiu nemazai parduoti prieskoniniu augaliuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2007 03 28, 23:11)
As turiu nemazai parduoti prieskoniniu augaliuku thumbup.gif

Zmonele, pratrink az dezute mirksiukas.gif
kada ir kur susitinkam? man butu gerai apie 17.30..
Atsakyti
Vakar pas Zmonele tiek seklu prisipirkau thumbup.gif (o vaziavau tik pomidoru lotuliukas.gif )
Visoms rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 03 26, 10:55)
Sveikos,

Vakar nusipirkau ilgai ieškotų levandos sėklų  biggrin.gif Gal kuri auginate ir galite man patarti kaip ten ją sėti, prižiūrėti ir t.t.? Nes labai mažai čia ant pakelio parašyta  ax.gif


Kartą sėjau levandas, deja, nesudygo verysad.gif Taigi patarti nelabai ką galiu ax.gif Apie jas yra truputį kalbėta "Puošiame balkonus" temoje 4-6 psl. Pabandyk pasižiūrėti, gal rasi ką naudingo.
Atsakyti
QUOTE
Apie jas yra truputį kalbėta "Puošiame balkonus" temoje 4-6 psl. Pabandyk pasižiūrėti, gal rasi ką naudingo.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilka @ 2007 03 24, 18:19)
na stevija tokis augalas iš pietų amerikos. bais saldus, saldesnis uz cukrų 15 kartų.
pati ragavau jos lapelį tai toks vaizdas kad šaukštelį cukraus isimečiau..turi tokį šiokį prieskonį, bet sakiau sėsiu ir aš ja šiemet . tik kad augint sunkoka, nors kas serga diabetu, tai visai turėtu būt smagu tokį augala ant palangės turėt.
jei kam idomu nuoroda:

Nusipirkau tų stevijų sėklų, bet jau kainelė, tai doh.gif 7,5Lt. už 8 sėklas. Bet labai jau jų man reikėjo. rolleyes.gif
O dašių mačiau TP, bet galvojau, kad kažkas prastai išvertė, nes nebuvau tokio girdėjusi. blush2.gif Pasirodo ir tokių dar yra, tik būtu įdomu sužinoti kam jie naudojami. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 03 30, 19:15)
Nusipirkau tų stevijų sėklų, bet jau kainelė, tai  doh.gif 7,5Lt. už 8 sėklas. Bet labai jau jų man reikėjo. rolleyes.gif
O dašių mačiau TP, bet galvojau, kad kažkas prastai išvertė, nes nebuvau tokio girdėjusi.  blush2.gif Pasirodo ir tokių dar yra, tik būtu įdomu sužinoti kam jie naudojami. biggrin.gif

kam dašiai tinka čia paskaityti dašiai
Atsakyti