Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Netyčia nusipirkau vaistinio šalavijo sėklų ir pasisėjau. Gal žinote ar jis taip tinkamas dėti į patiekalus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 14 kovo 2007 - 10:46
Prieš kelias dienas pasisėjau šalaviją ir baziliką, jau pradėjo dygti. thumbup.gif
Atsakyti
Šalaviją vaistinį ar kokį? Nes aš netyčia pasėjau vaistinį ir dabar nežinau ar jis bus tinkamas patiekalams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 03 14, 15:38)
Šalaviją vaistinį ar kokį? Nes aš netyčia pasėjau vaistinį ir dabar nežinau ar jis bus tinkamas patiekalams? 4u.gif


Nieko apie tai nerašo g.gif , sėklos vokiškos, parašyta, kad šalavijas ir tiek 4u.gif
Atsakyti
As pries kelias dienas pasisejau melisa ir jau sudygo thumbup.gif
Bet cia pasiskaicius pagalvojau, kad norejau ne melisos o citrinzoles doh.gif visai susimaisiau kas kaip...
Gal zinot kuri labiau citrinom kvepia: melisa ar citrinzole? Turbut kvailas klausimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievux: 14 kovo 2007 - 19:50
QUOTE(ievux @ 2007 03 14, 19:49)
As pries kelias dienas pasisejau melisa ir jau sudygo  thumbup.gif
Bet cia pasiskaicius pagalvojau, kad norejau ne melisos o citrinzoles  doh.gif  visai susimaisiau kas kaip...
Gal zinot kuri labiau citrinom kvepia: melisa ar citrinzole? Turbut kvailas klausimas...


Jei neklystu, yra ir citrininė melisa, ji irgi citrinom kvepia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 03 14, 20:57)
Jei neklystu, yra ir citrininė melisa, ji irgi citrinom kvepia. 4u.gif


Tokia ir pasisejau 4u.gif
Atsakyti
O as auginu lauro lapa ax.gif
praeita pavasari teko persodint, nes labai pasidaugino- net 15 vaiku doh.gif
tai visus aprupinau atskiru vazonu- namie lauru plantacija lotuliukas.gif
gal kas susidomes ir nores pirkt? g.gif
turiu viena numyletini- tai jau iki puses lango uzauges (nuo palanges) biggrin.gif
jei kas nores pirkt- i az.
vln, kns, kdn. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskis @ 2005 04 07, 11:25)
O  kas yra stevija ir rukola? Ir dašio ir builio neturiu  sad.gif

  verysad.gif


na stevija tokis augalas iš pietų amerikos. bais saldus, saldesnis uz cukrų 15 kartų.
pati ragavau jos lapelį tai toks vaizdas kad šaukštelį cukraus isimečiau..turi tokį šiokį prieskonį, bet sakiau sėsiu ir aš ja šiemet . tik kad augint sunkoka, nors kas serga diabetu, tai visai turėtu būt smagu tokį augala ant palangės turėt.
jei kam idomu nuoroda:

http://www.rojaussod...snis.php?id=341
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilka: 24 kovo 2007 - 18:19
Nu butų idomu kaip tas lauras atrodo ar kvepia .O kaip tu jį pasisodinai kas per sėklos jojo? smile.gif
Atsakyti
nežinau kaip kitoms, bet man citrininė mėlisa per stipriai kvepia, buvau pasisodinus, bet teko atsisakyt blink.gif
Atsakyti
Stevijos ir aš norėčiau. Įdomu, ar yra sėklų pirkti g.gif
Atsakyti