Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 3

QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2014 06 23, 22:23)
Štai praėjo mūsų GĖLIŲ tema gimtadienis... įkeliu keletą nuotraukų...


Labai gražu

Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2014 06 23, 22:23)
Štai praėjo mūsų GĖLIŲ tema gimtadienis... įkeliu keletą nuotraukų...


Labai faina ir grazu viskas smile.gif tik klausimas: kas ten per rudi kukuliai su gelytem? atrodo skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2014 06 24, 23:17)
Labai faina ir grazu viskas smile.gif tik klausimas: kas ten per rudi kukuliai su gelytem? atrodo skaniai smile.gif


ten vadinamieji "Cake pops". Kartu su tortu juos užsakinėjau. Vaikams labai patiko smile.gif

Ir ačiū visoms už pagyras... tikrai daug laiko ir darbo įdėjau organizuojant šį gimtadienį. Bet nė vienos sugaištos minutės ne gaila. Šventė pavyko puikiai smile.gif Net dukrytė pasakė: mama, ačiū už gimtadienį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2014 06 25, 09:11)
Net dukrytė pasakė: mama, ačiū už gimtadienį  wub.gif

wub.gif
Va tai ir atperka visus vargus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražūs visų gimtadieniai, tai ir mes pasirodom savajį. Savaitgalį atšventėm 2 metukus. Tema - meškutis Winnie Pooh. Visas dekoracijas dariausi pati, daug idėju "vogtų" iš neto platybių, kai ką pakeičiau ir gavosi štai kas:

user posted image

Kadangi šventė buvo lauke, tai ir dekoracijas visas dariausi su ta mintimi kad būsime ne namuose. Taip atrodė mūsų šventės vieta - pavėsinė

user posted image

Viduje pavėsinės nieko ypatingo, pačios daryti pom pomsai, tik vyro paprašiau užkabinti, tai prikabino kraštuose, nors reikėjo, kad jie kabėtų smile.gif Na bet tiko ir taip. Ir popierinė girlianda sugalvota paskutinį vakarą, nes man vis atrodė kad per mažai papuošimų blush2.gif , tai sukarpiau popieriaus juosteles ir susiuvau su mašina. Gavosi visai neblogai

user posted image

Kadangi šventėje dalyvavo vyresni vaikai, tai jiems buvo sugalvotas žaidimas, kiekvienam maišelyje įdėta po valgomą daikta iš parašytos raidės. Atspėjęs kas ten - dovanų gaudavo maišelio turinį. (P.S.sunkiausia buvo sugalvoti valgomą daikta iš N raidės, nes galvojau kad nektarinas vaikams gali būti per sunku, tai įdėjau baronkų ir pasakiau kad čia skaičius) ax.gif

user posted image

Ant stalo nieko ypatingo, viskas kaip ir aišku: pagrinde vaisiai, daržovės, keletas vėrinukų ir sumuštinukų. Saldaus stalo kampas atrodė taip:

user posted image

Labai vaikams patiko trintų vaisių kokteliai (braškės, persikai, kiviai)

user posted image

Pirmieji nuo stalo dingo guminukai HARIBO. Tiesiog kiekvieną pasodinau ant smeigtuko, tai jų pirmiausia ir neliko biggrin.gif

user posted image

Na ir bendras stalo vaizdas iš viršaus:

user posted image

Galiu pasakyti, kad labai dėkinga ir spalvinga tema, beveik viskas iš spalvų tiko ir spalviškai man atrodė labai gražiai, vaikiškai.
Papildyta:
pamiršau priduri, kad labiausiai pavedė oras, nes buvo šaltoka, o abiem sūnums buvau nupirkusi vienodas maikutes su Winnie, pati irgi turėjau maikutę ta tema, bet...fotosesija atidėta šiltesniems orams, nes vaikai buvo su striukėm, kapišonais. Visas dekoracijas pasilikau, tai kai atšils orai - pakartosim ir padarysim fotosesiją tik jau be stalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Suoer, daiva8888, dera visr pas Jus raudona-geltona-žalia.... Šauniai, nuotaikingai mamytės padirbėta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi norėjau sakyt, kad toks lietuviškas Mikė smile.gif

O gal kas turite ką vyšnių tema?
Atsakyti
Naminiai traškučiai iš lavašo

user posted image
Atsakyti
Labas, mamytes smile.gif
Mano vaikiukui rugpjuti bus 5 metukai. dar niekada nedariau gimtadienio kokia nors tema... o siais metais sumasciau, kad gal reiktu. Dar tokia svente - pirmasis jubiliejus smile.gif ir sugalvojom pirmiausiai, kad tortas bus su Angry Birds personazais. Tortas uzsakytas, vadinasi reikia pritaikyti prie jo visus kitus papuosimus.
Gal kuri turite ideju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulpe @ 2014 07 07, 13:19)
Labas, mamytes smile.gif
Mano vaikiukui rugpjuti bus 5 metukai. dar niekada nedariau gimtadienio kokia nors tema... o siais metais sumasciau, kad gal reiktu. Dar tokia svente - pirmasis jubiliejus smile.gif ir sugalvojom pirmiausiai, kad tortas bus su Angry Birds personazais. Tortas uzsakytas, vadinasi reikia pritaikyti prie jo visus kitus papuosimus.
Gal kuri turite ideju smile.gif

Rimi yra lekštučių, pakvietimų, puodelių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Mano mazoji visiskai pamisusi del poniuku. Gal kas galite pasiulyti sia tema ka nors? Stalo ir namu ar kiemo puosyba, maistas, tortas ir pan. Nieko nerandu sia tema. Buciau dekinga jeigu pasidalintumete idejomis.
Atsakyti
atsiverskite , kas ieškot Vyšnių bei ponių temos gimtadieniui idėjų šios temos 1 psl ir rasite idėjų bei nuorodų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti