Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 3

QUOTE(blondi13 @ 2014 05 25, 05:43)
i google iveskit frozen birthday party. Rasit minciu:)arba cia http://www.pinterest...r...rs=ac&len=5
princeses gimtadienio kam reikia,galiu imest i pasta ka turiu:)



Jei nesunku įmeskit ir man, būčiau be galo dėkinga ax.gif 4u.gif
parimskyte.monika@gmail.com
Atsakyti
Mamytės, gal kurios pačios darėte gimtadienio saldainių popieriukus?
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2014 06 03, 23:48)
Mano dukrytes 2 m. dalmantinų gimtadienis,nes l. jau myli suniukus:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 05 25, 22:57)
na ir mano  šedevras  iš arčiau smile.gif
user posted image


L.grazu.Idomu kaip bokstas laikosi?Ji atskirai dejote apsukus mase?
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2014 06 04, 20:43)
Papildyta:
L.grazu.Idomu kaip bokstas laikosi?Ji atskirai dejote apsukus mase?

Bokštą nulipdžiau likus 2 savaitėm iki gimtadienio . 4u.gif Net vežiau į žaidimų kambarį atskirai .Sudėjau vietoj 4u.gif
O bokštą įtvirtinti galima 2 būdais : buvau padarius padą -uždėti ant torto(taip namuose stovėjo ir džiuvo ) ,arba nuėmus padą įmauti ant torte paruošto laikiklio .Aš moviau ant laikiklio -man taip gražiau žiūrėjosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 04 birželio 2014 - 20:35
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 06 04, 21:30)
Bokštą nulipdžiau likus 2 savaitėm iki gimtadienio .  4u.gif Net vežiau į žaidimų kambarį atskirai .Sudėjau vietoj  4u.gif
O bokštą įtvirtinti galima 2  būdais : buvau padarius padą -uždėti ant torto(taip namuose stovėjo ir džiuvo ) ,arba nuėmus padą įmauti  ant  torte paruošto laikiklio .Aš moviau ant laikiklio -man taip gražiau žiūrėjosi  4u.gif

Aciu.bOKSTAS IS BISKVITO PADARYTAS?Jo nevalget?
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2014 06 04, 22:48)
Aciu.bOKSTAS IS BISKVITO PADARYTAS?Jo nevalget?

Ne bokštas tik iš cukrinės masės .Mes ir nuo torto tą masę nusiimam kai tortą valgom -ji mum nevalgoma smile.gif Bokštas dėl grožio -dar dabar namus puošia ax.gif
Atsakyti
Sveiki....
Gal kas turit valgių įdėju temai vaikystė?Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ne uz kalnu ir mano mergaitukes 4 gimtadienis smile.gif manoji labai megsta Hello Kitty, todel tema gimtadienio taip pat bus su katyte smile.gif Jau turiu Hello Kitty vienkartines lekstes, puodelius, serveteles. Kol kas ieskau ideju, jei kas ka pasiulysit, busiu dekinga smile.gif nors cia manau kiekvienos mamytes fantazija... smile.gif

Noriu paklausti, gal kuri daret dovaneles sveciams? Nes galvoju daryti tokias kaip lauktuves, dovaneles vaikuciams, gal turit patarimu ka galima i dovanu maiselius ideti? Gal kas daret? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 07 birželio 2014 - 08:18
QUOTE(Dioryte @ 2014 06 07, 09:15)

Noriu paklausti, gal kuri daret dovaneles sveciams? Nes galvoju daryti tokias kaip lauktuves, dovaneles vaikuciams, gal turit patarimu ka galima i dovanu maiselius ideti? Gal kas daret? 4u.gif

Sveiki....
Aš visada dedu lauknešėlius vaikams.Į vidų dedu po kelis saldainius,sausainius ir pas mus uk.būna pirkt spec.tokiems atvėjams žaisliukai,tai dedam juos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 06 05, 09:29)
Ne bokštas tik iš cukrinės masės .Mes ir nuo torto tą masę nusiimam kai tortą valgom -ji mum nevalgoma smile.gif Bokštas dėl grožio -dar dabar namus puošia  ax.gif


Aciu,nevalgom ir mes tos mases.
As dalmatinu tema dejau po kiausini su suniuko popieriuku ir siurprizu viduje,assorti radau bei po baliona musinejimui su dalmantinais bei maikutes vienodos su dalmantino atvaizdu.Buvo apsirenge,paskui liko kiekvienam vaikui.

O kai buvo didziosios arkliuku tema gimtadienis,tai knygutes su uzduotelemis ir spalvinimui arkliuku tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte08: 07 birželio 2014 - 21:49
Štai praėjo mūsų GĖLIŲ tema gimtadienis... įkeliu keletą nuotraukų...

[URL=[URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2014 06 23, 22:23)
Štai praėjo mūsų GĖLIŲ tema gimtadienis... įkeliu keletą nuotraukų...




viskas fantastiškai, vasariškai žydi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 24 birželio 2014 - 09:11