Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 3

QUOTE(Mazule @ 2014 05 24, 19:17)
Laba diena,
mano mergina nori savo gimtadieni daryti Frozen (Ledo salies) tema. Gal turite ideju? Buciau labai dekinga  blush2.gif

kaip tik pries kelias sav zurnale "Zmones" buvo Godos Alijevos(buvusi 69 danguje nare) dukrytes gimtadienis sia tema, paziurekit nuotraukas, gal kils minciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu labai
Atsakyti
i google iveskit frozen birthday party. Rasit minciu:)arba cia http://www.pinterest...r...rs=ac&len=5


princeses gimtadienio kam reikia,galiu imest i pasta ka turiu:)
Atsakyti
QUOTE(blondi13 @ 2014 05 25, 07:43)

princeses gimtadienio kam reikia,galiu imest i pasta ka turiu:)

Įmeskit prašau man mmonikute0@gmail.com
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

pas mus siemet buvo mylimiausio parso tema gimtadienis biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodau savo merginos Auksaplaukės 4-tąjį tortadienį .Šventėm žaidimų kambaryje ,o kadangi iš vakaro sužinojau ,kad iš viso būrio vaikų beliko tik 6 ( su jubiliate )-tai smarkiai sumažinau pasiruošimą -stalas kuklus dar istorija nutyli ,kad namie palikau staltiesę ,o žydra vynuogių stiklinė ne į temą ,nematykit ir jos lotuliukas.gif
user posted image
Mūsų meniu :
sukau lavašą su kumpiu,lašiša ,
sumuštinukai gėlytės formos ,
tada is bemielės tešlos ir kumpio pyniau kasą -buvo vienas einamiausių užkandžių (kuo ilgesnis tuo greičiau buvo suvalgytas-foto jau tik trumpi )
sausainiai ant pagaliuko gėlytės ,paprastos gėlytės ,
vynuoges vėriau ant lazdelių -buvo pirmos suvalgytos nei kad palaidos
dar gelytes iš žele.
Turėjau lietinių keptuvę -tai puikiai tiko stalui padekoruoti blush2.gif

na ir mano šedevras iš arčiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena,
nuostabus gimtadienis thumbup.gif
O galima pasiteirauti, kuriame čia žaidmų kambaryje švntėt? Čiuku-čiuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2014 05 26, 09:45)
Laba diena,
nuostabus gimtadienis  thumbup.gif
O galima pasiteirauti, kuriame čia žaidmų kambaryje švntėt? Čiuku-čiuku?  g.gif

Sveiki ,ne vyresnėlės visad darom Kaune ,,Vaikystės mieste "
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 05 26, 12:13)
Sveiki ,ne vyresnėlės visad darom Kaune ,,Vaikystės mieste "


Supratau -atsiprašau - suklydau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Aš savo mergytėms rengiu gimtadienius, esu dariusi Mikės Pūkuotuko, drugelių, Pelytės Mini, fėjų ir elfų temomis.

Aprašymai ir nuotraukos http://solciukas.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(solciukas @ 2014 06 03, 15:24)
Sveiki,

Aš savo mergytėms rengiu gimtadienius, esu dariusi Mikės Pūkuotuko, drugelių, Pelytės Mini, fėjų ir elfų temomis.

Aprašymai ir nuotraukos http://solciukas.blogspot.com/



labai daug gražių idėjų thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisiduodam ir mes po savo boružių šventės ko gero pirmas toks gimtadienis, kai viskas taip šauniai, linksmai ir pagal mano scenarijų visos užduotėlės praėjo.... kas norėsit užduotėlių, prašom klauskit per až..... likusios dekoracijos jau iškeliavo draugei į jos mažylės gimtadienį.... buvo įtraukti ir mažiausieji -3-4m, ir paaugliukai šeštokai, ir suagusieji smagiai dainavo, lipino savo nuotraukėles užrištomis akimis, spėliojo jubiliatės žodžius, mamytės palaikė savo sūnus šūksniais ,,Mano sūnus gali" .....
labai dėkojam savo torto kepėjai šį kartą ne vien tik už tortą, bet ir už nuostabius keksiukus, kuriuos svečiai nedrįso net valgyti, bei už popsiukus...

pati matau šventėje tik vieną , na, tiksliau du trūkumus.... veino neišduosiu, o antrasis trūkumas, tai antri metai iš eilės blogas oras, nes buvo suplanuotas dar ir batutas.... bet ant batuto prisidūkom dienlę prieš tai miesto šventėje...

mano patiekaliukai- tai kaip visuomet tradiciški ir nieko mandro pagal kitų, kiek čia prisžiūriu forumuose.... bet pagal svečių skonį.... nes lėkštes gerokai šį kartą patuštino smile.gif
Tiesa, didžiausia atrakcija, ypač suaugusiems buvo šokolado fontanas smile.gif sakė, jog skaniau ir už brendį (mat buvo kartu švenčiamas ir mamos gimtadienis..)

user posted image

user posted image

nesuprantu kodėl šią nuotrauką meta apverstą ...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


vėliau įkelsiu daugiau foto....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 03 birželio 2014 - 19:28