Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 3

Laba visoms mamytems,griztu vel pas jus smile.gif Ne uz kalnu maziaus antrasis gimtadienis, dabar "ant bangos"masineles ir traukinukai,tai galvoju gal traukiniu tema g.gif Gal kuri pametesit ideju blush2.gif Is anksto dekoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2014 10 24, 10:43)
Laba visoms mamytems,griztu vel pas jus smile.gif Ne uz kalnu maziaus antrasis gimtadienis, dabar "ant bangos"masineles ir traukinukai,tai galvoju gal traukiniu tema g.gif  Gal kuri pametesit ideju blush2.gif  Is anksto dekoju ax.gif

pirmam psl žiūrėjot, ten nemažai traukinukų tema yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2014 10 19, 23:46)
Laba, musu gimtadienio tema Mikis ir Mine, gal matet pigiau sia tema atributikos ?


Rimi yra lekstutes, serveteles, puodukai 4,99 lt

QUOTE(Dinulkas @ 2014 10 20, 16:00)
praleke ir musu dukrytes 4 gimtadienis. Tema buvo: mano mazasis poni.


unsure.gif man foto nerodo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 24 spalio 2014 - 19:31
praleke ir musu dukrytes 4 gimtadienis. Tema buvo: mano mazasis poni. Nieko nepirkome gatavo, viska dareme su vyru kartu smile.gif
deliojom, spausdinom, karpem, klijavom biggrin.gif
stai kas gavosi is dekoraciju. ( maisto nufotografuoti nepavyko biggrin.gif
user posted image ( dezutese saldainiai, sausainiai, popkornas )
user posted image ( serveteliu buvo daugiau, bet ale serveteliu "ziedu" paveiksliukai 3 rusiu smile.gif
user posted image ( sviestuvo gaubtus nuemem kad butu sviesiau kambary smile.gif
user posted image ( langas )
user posted image
user posted image
user posted image (siena)
na ir tortukas su jubiliate biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas rytas,

už mėnesio švesim 3ji gimtadieni, galvoju apie pimpackiuku tema, gal turit ideju, kaip papuost kambari, bet per daug neprimargiti? Pernai turejom dziungliu tema, labai patiko vaikams 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, vakar atsventem savo dukros antraji gimtadieni, tai rodaus kaip kas atrode (nelabai pavyke foto, nes ziauriai truksta sviesos), na bet yra kaip yra.. svente vaikams buvo puiki, daves iki negalejimo lotuliukas.gif doh.gif

Dukros gimtadienis

jei kam bus idomu is arciau kas buvo ant stalo, tai atskirai atsiusiu
smile.gif manau turetu rodyti foto (padariau viesa albuma)
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2014 10 24, 12:17)
pirmam psl žiūrėjot, ten nemažai traukinukų tema yra  mirksiukas.gif

Nepatikesit,ziurejau,tik kaip sako ne visi akli diena mato doh.gif lotuliukas.gif

Tikrai visko daug thumbup.gif
Atsakyti
keliu dar kelias foto 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2014 10 25, 15:56)
praleke ir musu dukrytes 4 gimtadienis. Tema buvo: mano mazasis poni. Nieko nepirkome gatavo, viska dareme su vyru kartu smile.gif

labai grazios dekoracijos wub.gif

cia dar ideju bigsmile.gif wub.gif paimta is cia

user posted image

biggrin.gif havaju temai thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
wub.gif isivaizduoju siuos kaspinelius minie gimtadienyje wub.gif arba kokiu princesiu puotoje ax.gif

user posted image

kaspinukus radau cia (cia dau ideju wink.gif netingekite paziureti)
Atsakyti
Gimtadienis pelėdų tema
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos darbštuolės 4u.gif
Už kelių savaitėlių mano mergytės 9-asis gimtadienis. Nori "frozen" temos. Perverčiau šią temutę, kažko būtent "frozen" neradau, bet pritaikysiu kažką smile.gif
nėra ši tema labai populiari LT, nei servėtėlių, nei puodelių ar kažko panašaus neradau..bandysiu turbūt visas dekoracijas kaip ir kažkuri mamytė daryt smile.gif užsienietiškuose puslapiuose begalo populiarūs tokie gimtadieniai, reiks pavartyti dar smile.gif
Atsakyti