Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Shalimar @ 2014 09 03, 16:29)
Nuvaziavau, paemiau, grizau! biggrin.gif  Vyras negalejo patiketi ir iki siol netiki biggrin.gif Aisku nervinausi turbut labiausiai del to, kad turejau du mazus vaikus masinoj.. Na bet po truputi po truputi gal isivaziuosiu. Taip greitai su masiniuku viskas, taip gera, kondicionieriu tik isijungi ir jokie karsciai nebaisus. O dar tas jausmas, kai jau grizti sekmingai namo ir uzgesini varikli.. Mmmmm ax.gif



Super, gerai pažįstamas jausmas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 09 02, 23:45)
Dar prie akropolio ..vilnietes  gal zino.. vaziuojant is gelvonu puses.. link sankryzos artejant.pasibaigia viena juosta.. bet jie nieko nepraleidzia.. caro lig pagrindinis butu :-D jau kiek maciau kertancius per stabdzius vaziuojantys normaliai.. kuriems nereikia praleidinet.taigi jau kaip nujausdama ,kad uz vairo " mne px" sedi.. priletinu.

As tai gaza spaudziu,tada tie kurie "mne px" labai graziai per stabdzius deda biggrin.gif beje,sitoj vietoj man ir buvo tas ivykis,kai is ten vaziuojantis pakiso ir man autiko salone moteris nukrito ir susizeide,policija mane kaltino kam stabdziau,sako,reikejo musti doh.gif Laimei,buvo liudininke-priekaboje sedejo ir viska mate,o as vijausi ana iki sviesoforo kad numerius paziuret ir sustojau tik Gelvoneliu stotelej-del to policija neprisikabino,kad palikau ivykio vieta...Tai vat irgi taip pat,as jau buvau savo juostoje,bet galas dar buvo stoteleje,ir atvare anas,butu ir pravares per istisine,bet is priekio ejo dviem eilem masinos,antra-autikas,anas nemate,nes pirmoj juostoj buvau as ir ten ikalne,jei nebuciau stabdzius-ans butu tarp dvieju priespriesiais einanciu autiku patekes... schmoll.gif O ten golfiukas toks mazas,gal pirmas,butu kose likus is jo... schmoll.gif
Atsakyti
Nu va, pagaliau sutvarkiau savo ABSa, paliginus pigiai man čia gavosi, Denaxa kiek granatos keitimas kainuoja, kažkaip, ar labai jau nuolaida jis detalem turi, ar labai pigiai paeme, nu aišku kad gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 09 05, 17:19)
Nu va, pagaliau sutvarkiau savo ABSa, paliginus pigiai man čia gavosi, Denaxa kiek granatos keitimas kainuoja, kažkaip, ar labai jau nuolaida jis detalem turi, ar labai pigiai paeme, nu aišku kad gerai  biggrin.gif


Uz granatos keitima as moku 60(astrai),kompe maciau parasyta pas juos 70 (kai saskaita spausdino uzmaciau rolleyes.gif ). Cia uz darba.Servisai/meistrai visi turi nuolaidas,bet ta nuolaida yra sau,klientui yra skaiciuojama pilna detales kaina (juk servisui jos atvezimas irgi kainuoja,uz aciu naudodami savo kura ir transporta tikrai neves).Pacia granata as pirkau uz 48lt,bet cia didmenine kaina,be parduotuves antkainio,kiek kainuoja ji pilnai-nezinau... doh.gif Cia kinietiska,kitos truputuka brangesnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 09 05, 23:42)
Uz granatos keitima as moku 60(astrai),kompe maciau parasyta pas juos 70 (kai saskaita spausdino uzmaciau rolleyes.gif ). Cia uz darba.Servisai/meistrai visi turi nuolaidas,bet ta nuolaida yra sau,klientui yra skaiciuojama pilna detales kaina (juk servisui jos atvezimas irgi kainuoja,uz aciu naudodami savo kura ir transporta tikrai neves).Pacia granata as pirkau uz 48lt,bet cia didmenine kaina,be parduotuves antkainio,kiek kainuoja ji pilnai-nezinau... doh.gif Cia kinietiska,kitos truputuka brangesnes  smile.gif

Aišku, ačiu 4u.gif ,mačiau eolte mano granata 89 lt, o aš išviso už 2 granatos 200 lt meistrui sumokejau,čia ir už detales ir už darba, tai ir galvoju kaip čia taip biggrin.gif
Atsakyti
stovės mašiniukas vienas vienišas dabar 3savaites.. sėsk ir važiuok.. bet kaip nugalėti nerimą kad grįžus namo rasiu vietos pasistatyti mašiną laisvai? nes parkuotis man šonu sunkoka.. verysad.gif o kiemas mašinų prigrūstas kaip silkių kubile doh.gif
Atsakyti
Sveikos naujos ir patyrusios vairuotojos smile.gif Smagu skaityti apie Jūsų džiaugsmus. Aš irgi pradėjau justi vairavimo malonumą. O šį ryt gavau pirmą "krikštą" - smūgį (nedidelį) uodegon smile.gif Visi sveiki, tik uodega mano liūto aplamdyta. O problemos tik dabar prasideda, per tris dienas! turėsiu išsirinkti servisą, kuris tvarkys automobilį. Vyras grįžta tik šeštadienį ir jis labiausiai norėtų dalyvauti šitame procese. Aš pati irgi kiek pasimetusi, nuvaryti į servisą tai viena, o kaip paskui grįžti, nes neaišku kur jis bus... Ech... Nors iš tikro stengiuosi žiūrėti optimistiškai - tai irgi patirtis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 09 08, 11:24)
stovės mašiniukas vienas vienišas dabar 3savaites.. sėsk ir važiuok.. bet kaip nugalėti nerimą kad grįžus namo rasiu vietos pasistatyti mašiną laisvai? nes parkuotis man šonu sunkoka.. verysad.gif  o kiemas mašinų prigrūstas kaip silkių kubile  doh.gif

O gal kur toliau galima pasistatyti? As pamenu Vilniuj visada skubedavau namo, kad rasti vieta biggrin.gif Nuvaziuojam su vaikais i soda, i uzmiesti, vakareja, taip gera, o man uzpakalis svyla - namo!! Nerasiu vietos biggrin.gif Dabar vaziuoju, nes turiu parkinga cia, tai bent galva rami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 09 rugsėjo 2014 - 09:42
As niekada nejauciau nerimo del to kad vietos nebus,nu argi cia problema-vieta kazkokia kazkur bet kokiu atveju surasi gerai paieskojus,galima juk ir siek tiek toliau pasistatyti ir pareiti,as va naktimis namo griztu,tai kartais buna vieta,o kartais reikia grizti ir palikti visai prie gatves-nematau cia problemos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2014 09 09, 09:39)
Sveikos naujos ir patyrusios vairuotojos smile.gif Smagu skaityti apie Jūsų džiaugsmus. Aš irgi pradėjau justi vairavimo malonumą. O šį ryt gavau pirmą "krikštą" - smūgį (nedidelį) uodegon smile.gif Visi sveiki, tik uodega mano liūto aplamdyta.  O problemos tik dabar prasideda, per tris dienas! turėsiu išsirinkti servisą, kuris tvarkys automobilį. Vyras grįžta tik šeštadienį ir jis labiausiai norėtų dalyvauti šitame procese. Aš pati irgi kiek pasimetusi, nuvaryti į servisą tai viena, o kaip paskui grįžti, nes neaišku kur jis bus... Ech... Nors iš tikro stengiuosi žiūrėti optimistiškai - tai irgi patirtis smile.gif


vieni anksčiau, kiti vėliau gaunam "krikštą". nepasisekė, bet svarbiausia, kad visi sveiki drinks_cheers.gif
prisimenu, kaip aš ieškojau serviso, kai prietaisų skydelio apšvietimas dingo. atlikau rinkos tyrimą, t.y. apklausiau visus pažįstamus ir gimines. o galiausiai nuėjau į tą, kur arčiausiai prie darbo, kad būtų patogu nuvežt ir pasiimt biggrin.gif
Atsakyti
Taip, Gemma, tikrai svarbiausia, kad nėra nukentėjusių žmonių drinks_cheers.gif Džiaugiuosi, jog mano keleivės gale važiuojančios segasi diržus.

Aš dar servise prijuokinau liaudį... Vienoj vietoj prašiau vartus plačiau atverti, bet mane vyrukai patikino, jog tilpsiu. Tas tilpimas toks, kad nuo veidrodėlių gal po porą cm lieka. Na, patys stebėjo ir patarinėjo blink.gif Pralindau šiaip taip. Prie serviso vietos buvo irgi ne mano sugebėjimams. Su pagalba (rankų mostais) automobilį pasistačiau taip, kad išvažiuoti pati nebesiryžau. Paprašiau išvairuoti blush2.gif

Vis dėlto noriu mažesnio automobilio ax.gif

Ir atrodė, kad visai rami esu, bet važiuojant namo stresavau šiek tiek (kas įdomiausia, kad po įvykio visai ramiai nuvairavau iki darbo) ir toks jausmas, kad vairuoju lyg vėl pirmą kartą sėdėdama už vairo... tai per daug, per staigiai stabdau, tai pergazuoju doh.gif Tikiuosi, tai greitai praeis, nes pačiai labai patiko ramiai, lygiai važiuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 09 rugsėjo 2014 - 17:18
QUOTE(lagita @ 2014 09 08, 11:24)
o kiemas mašinų prigrūstas kaip silkių kubile  doh.gif

Pas mane kiemas irgi prigrūstas doh.gif tenka statyt į krepšinio aikštelę. Negalima,draudžiama,o bet kas belieka? unsure.gif kai didžiausiam daugiabučiui skirta 9 (+ vienas laužas stovi,vieta užima) mašinų aikštelė. Į tą krepšinio aikštelę dažniausiai kaimynai ir parkuojasi,nes iš centro (gyvenu miesto centre) suvažiuoja žmonės su savo mašinom,studentėliai iš kieme esančios kolegijos. Oi kai prasidės baudos,bus "smagu" doh.gif

Aš šiandien po pertraukos grįžau į didmiestį. Per pertrauką nei vairavau (vežiojo blush2.gif o paskui mašiniuką taisė) tai jau pasiilgau tų tuščių gatvių,kokios buvo rugsėjį wub.gif taip gera buvo,visi neskuba,ramiai važiuoja wub.gif
Atsakyti