Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Taurė @ 2014 08 19, 17:32)
smagu, kad patenkinta  bigsmile.gif

QUOTE(denaxa @ 2014 08 19, 18:19)
kaifuoji,vadinasi... bigsmile.gif  4u.gif


TIKRAI taip smile.gif)
Taure..o cia rimtai..nematei tokiu automobiliu? As galvojau ju visur pilna smile.gif)
Atsakyti
Merginos, o kiek jums draudimas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 08 22, 06:41)
TIKRAI taip smile.gif)
Taure..o cia rimtai..nematei tokiu automobiliu? As galvojau ju visur pilna smile.gif)

tikrai nemačiau. Mums kažkodėl ne viską daveža kas Europoje yra.
Pažiūrėk audiusa.com , tikrai nėra.
Atsakyti
QUOTE(autumn. @ 2014 08 22, 16:07)
Merginos, o kiek jums draudimas kainuoja?


draudimas nuo daugelio dalykų priklauso: mašinos duomenų, vairuotojo registracijos vietos, patirties.

pabandykit internete pasieškot skaičiuoklės mirksiukas.gif kad bent apytiksliai įsivaizduot
Atsakyti
Ieškomas geriausias Lietuvos vairuotojas. gal kas dalyvausite? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 08 25, 10:16)
Registravausi, belieka laukti pakvietimo smile.gif
Atsakyti
pasiskaičiau apie pernai metų laimėtoją, o pasirodo, kad pas jį vairavimo egzą laikiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 08 25, 11:07)
Registravausi, belieka laukti pakvietimo  smile.gif


sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsireginau Kauno etape,nes Vilniuje bus 6d.-negalesiu...nezinau kaip cia bus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 08 24, 19:02)
draudimas nuo daugelio dalykų priklauso: mašinos duomenų, vairuotojo registracijos vietos, patirties.


+ vairuotojo amzius..

visokios buna priezastys.
96m auto man kainavo virs 300lt... stazo nulis.. litrazas galingumas nedidelis..
siais metais turiu kita auto.reikejo ja drausti. sumokejau apie 500 lt. litrazas toks pats. jaunesne 5 m. tik galigumas ant 10 kw didesnis. stazas virs 2m.
ivykiu nera.. o amzius kaip tik padidejo.. rizikos etape neesu. tai ir taip nesupratau uz ka taip pabrango... ax.gif tai net neisivaizduoju i ka dar jie gali atsizvelgti ..
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 08 29, 18:15)
+ vairuotojo amzius..

visokios buna priezastys.
96m auto man kainavo virs 300lt... stazo nulis.. litrazas galingumas nedidelis..
siais metais turiu kita auto.reikejo ja drausti. sumokejau apie 500 lt. litrazas toks pats. jaunesne 5 m. tik galigumas ant 10 kw didesnis. stazas virs 2m.
ivykiu nera.. o amzius kaip tik padidejo.. rizikos etape neesu. tai ir taip nesupratau uz ka taip pabrango... ax.gif tai net neisivaizduoju i ka dar jie gali atsizvelgti ..

O draudei toj pacioj bendrovej? Man kiekvienais metais vis kitoj iseina apsidrausti,paradoksas,bet...kaip tycia vis kita pasiulo mazesnes kainas,o toj pacioj buna brangiau...tik va dabar jau antri metai palankiausiom kainom man isejo toj pacioj apsidraust,o dukros masina draudziau kitoj,kainu skirtumas vos ne dvigubas smile.gif Draudimosi pas brokerius pliusas-visada gauni pati pigiausia varianta,+ dar iseina pigiau nei pacioj bendrovej draustis ir stipriai pigiau uz draudima internetu smile.gif
Atsakyti
Man irgi taip gaunasi, kad kiekvienais metais brokere suranda kitoj bendrovej pigesni varianta,nera kažkaip lojalumo savo klientams,kaina man apytiksliai ta pati +/- 10-20 lt, apie 340 lt, mašina vyro vardu
Atsakyti
Kas nors registravotės GLV? Aš šiandien jau gavau kvietimą į savo etapą, tad rugsėjo vidurys bus intensyvus - 13 d Klaipėdoj GLV, 14 d Vainodėj, LV greituminis slalomas ax.gif
Atsakyti