Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Rida_R @ 2014 08 12, 20:21)
(tik truputį gėda pasidarė išgirdus klausimą koks variklis?  blush2.gif, nu nuoširdžiai nesidomėjau aš tokiais duomenimis.


Sitie duomenys parasyti tech pase.paduodi ir jie viska susiziuri.
manes servise klause kazkada tech.paso.. o as staigiai viska isdesciau zodziu :-D tai akys isprogdino :-D kaip taip.. panele..ir zino .. smile.gif buna kartais sus servisinku..diriku papliurpiam apie varykli.. ar seip koki biesa :-D tai klientas jei koks laukia netoli.. tai irgi akys isprogdina. Kaddialoga palaikau :-D tokiom temom.
Papildyta:
Hello mergaites smile.gif) senai buvau.. truputi vasarojau biggrin.gif
Vazineju daug.. ziauriai patinka.. ieskau siektiek darbo.. mastau gal kurjerio kokio.. nezinau.teikia dziaugsma man vairavimas.
Lopai keliuose dar vis egzistuoja. Bet ramiai priemu ju fintus.
Turiu kita masiniuka.. audi a2 .. nereali ..fantastiskai ..man ziauriai patinka.. na tik apart fortkiu priekyje.aisku kaina taisymo nemaza buvo.bet tikiuos daugiau nebus problemu..
Pardaviau sena masiniuka.. dziaugiuos labai ..kad pradejau vazinetis butent su ja... daug praktikos.. smile.gif ir jokio gailescio.. nora siektiek pasiilgstu jos.. to gazavimo... kvapo..
meciau rukyti.. tai automobilis kvepia.. taip faina! Visokiausiu kvapu prisiperku.. :-D
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 18, 19:21)
Iš esmės pavažinėjus tokiais tiltukais, greit pojūčiai ateina  doh.gif


Geri tiltukai,nori nenori "ant gabaritu" tokiais pavazinejus greitai prasilausi smile.gif
O as panasiom salygom nuolat vazineju,daug kur keliai siauri (jei uz miesto tenka dirbti),o mieste irgi kad padaryti autobusu juostas kitas susiaurino-veidrodziai i savo juosta jau netelpa,tai kai reikia su kitu dideliu prasilenkti... doh.gif tik ziuri kad veidrodziu nenunesti doh.gif man ypac Rudaminos kely nejauku buna,desini rata leidi paciu asfalto pakrasciu,kad nepakliutu ratas ant kelkrascio,o is priekio fura atvaro,ir irgi stengiasi kad ant kelkrascio ratai neuzeitu,tai prasilenki lekte ant milimetrovkiu,veidrodis prie veidrodzio doh.gif Su lengvuske taip negaleciau,nejauciu taip gerai gabaritu kaip darbines... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 08 18, 15:19)
Sitie duomenys parasyti tech pase.paduodi ir jie viska susiziuri.
manes servise klause kazkada tech.paso.. o as staigiai viska isdesciau zodziu :-D tai akys isprogdino :-D kaip taip.. panele..ir zino .. smile.gif buna kartais sus servisinku..diriku papliurpiam apie varykli.. ar seip koki biesa :-D tai klientas jei koks laukia netoli.. tai irgi akys isprogdina. Kaddialoga palaikau :-D tokiom temom.
Papildyta:
Hello mergaites smile.gif) senai buvau.. truputi vasarojau biggrin.gif
Vazineju daug.. ziauriai patinka.. ieskau siektiek darbo.. mastau gal kurjerio kokio.. nezinau.teikia dziaugsma man vairavimas.
Lopai keliuose dar vis egzistuoja. Bet ramiai priemu ju fintus.
Turiu kita masiniuka.. audi a2 .. nereali ..fantastiskai ..man ziauriai patinka.. na tik apart fortkiu priekyje.aisku kaina taisymo nemaza buvo.bet tikiuos daugiau nebus problemu..
Pardaviau sena masiniuka.. dziaugiuos labai ..kad pradejau vazinetis butent su ja... daug praktikos.. smile.gif ir jokio gailescio.. nora siektiek pasiilgstu jos.. to gazavimo... kvapo..
meciau rukyti.. tai automobilis kvepia.. taip faina! Visokiausiu kvapu prisiperku.. :-D

sveika pražuvėle. Pagooglinau mašniuką tavo, gražus labai. Pas mus ner a2, tod4l teko pasitikrinti apie ką kalbi. Mažytė ji ?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 18, 18:21)
Iš esmės pavažinėjus tokiais tiltukais, greit pojūčiai ateina  doh.gif


kaip džiaugiuosi, kad pas mus tokių tiltų nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 08 18, 22:19)
Sitie duomenys parasyti tech pase.paduodi ir jie viska susiziuri.
manes servise klause kazkada tech.paso.. o as staigiai viska isdesciau zodziu :-D tai akys isprogdino :-D kaip taip.. panele..ir zino .. smile.gif buna kartais sus servisinku..diriku papliurpiam apie varykli.. ar seip koki biesa :-D tai klientas jei koks laukia netoli.. tai irgi akys isprogdina. Kaddialoga palaikau :-D tokiom temom.



Taip ir padariau smile.gif Iškart atkišau tech. pasą. Palengva darosi ir pačiai įdomu viskas, kas susiję su automobiliu.

Pradėjau į darbą važinėti. Ir pradedu jausti, kad man patinka thumbup.gif Nerimo ir jaudulio su kiekviena diena vis mažiau. Lapą užsiklijavau. Nors vakar pirmą kartą savarankiškai išriedėjau į darbą, man tikrai patiko per miestą važiuoti. Išvažiavau anksčiau, kad mažiau mašinų būtų, o grįžtant namo jau didesnis eismas buvo, ir kai netoli namų išriedėjau į tiesiąją, supratau, kad pačiam miesta man buvo įdomiau: žiedai, šviesoforai, perėjos. Tik spėk dairytis, rikiuotis, stabdyti ir vėl iš naujo pirma, antra, trečia pavara biggrin.gif Tik darbe visi akis išpūtė, kad automobilis didelis. Tipo ir nebijai? O ką daryti - koks yra tokiu važiuoju.

Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2014 08 19, 09:14)
Pradėjau į darbą važinėti. Ir pradedu jausti, kad man patinka  thumbup.gif Nerimo ir jaudulio su kiekviena diena vis mažiau. Lapą užsiklijavau. Nors vakar pirmą kartą savarankiškai išriedėjau į darbą, man tikrai patiko per miestą važiuoti. Išvažiavau anksčiau, kad mažiau mašinų būtų, o grįžtant namo jau didesnis eismas buvo, ir kai netoli namų išriedėjau į tiesiąją, supratau, kad pačiam miesta man buvo įdomiau: žiedai, šviesoforai, perėjos. Tik spėk dairytis, rikiuotis, stabdyti ir vėl iš naujo pirma, antra, trečia pavara biggrin.gif Tik darbe visi akis išpūtė, kad automobilis didelis. Tipo ir nebijai? O ką daryti - koks yra tokiu važiuoju.


šaunu thumbup.gif

man patinka dideli automobiliai smile.gif tenka kartais MB renault espace pavairuot, gal ir ne pats didžiausias, bet smagu taip aukštai sėdėt, ir galios daugiau turi nei maniškė, tik paspaudi gazą ir jau šauna į priekį biggrin.gif paskui į savąją persėdus atrodo, kad ant grindų sėdžiu
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 08 19, 09:34)
šaunu  thumbup.gif

man patinka dideli automobiliai  smile.gif tenka kartais MB renault espace pavairuot, gal ir ne pats didžiausias, bet smagu taip aukštai sėdėt, ir galios daugiau turi nei maniškė, tik paspaudi gazą ir jau šauna į priekį  biggrin.gif  paskui į savąją persėdus atrodo, kad ant grindų sėdžiu


Ačiū smile.gif

Na, mūsiškis irgi ne pats didžiausias, ypač kai draugė šalia savo Dodge pastato biggrin.gif O aukštai sėdėti tikrai smagu smile.gif

Vis vien galvoju apie nedicką automobilį sau, grynai miestui, tai dabar irgi norėčiau kiek aukštelesnio.
Atsakyti
Panos, toks klausimuks.
Gavau pranešima is Regitros, kad 09-17 baigiasi VP galiojimas (2m.). dar kaip ir keturios sav likusios, bandziau užsakyti per ju psl. rašo kad neturi mano sveikatos pažymos, kaip taip? juk isduodant laikinaji turėjau jiems pateikti, a kur jie ja padejo idomu ... smile.gif
ir prieš kiek laiko aplamai galima jau užsakineti?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 19, 02:30)
sveika pražuvėle. Pagooglinau mašniuką tavo, gražus labai. Pas mus ner a2, tod4l teko pasitikrinti apie ką kalbi. Mažytė ji ?

Na ji tikrai nera didele.. didesne uz mano buvusia ... bet sedziu aukstai.. mini visureigis..
Bet komfortas.. vaziavimo atzvilgiu.. tiesiog myliu ja.. tai svelniai minkstai vaziuoja..kaip lektuvelis smile.gif ir svarbiausia kas mane labiausiai erzino POLO.. kai vaziuodavau girdedavau kiekviena traskesi..barskejo,traskejo..tos plastmases ir t.t.
Naujesnes auto.. yra geris smile.gif) muzika groja afigienai garsiai.. blush2.gif kasman irgi labai aktualu smile.gif net puodeliams yra ideklas... biggrin.gif fantastika! centrinis.. nereikia lakstyt aplink auto..tikrinti ar tikrai viska uzrakinau... galu gale kondiske.. nors ja naudojaus tik tada kai ziauriai karsta buvo... dbr uztenka langa praverti..ir aplamai ziauriai patinka eit is toli atsidaryt ja... biggrin.gif ar uzdaryt.. nebutina rakto kisti biggrin.gif ax.gif ax.gif
pasigiriau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 08 19, 07:54)
Na ji tikrai nera didele.. didesne uz mano buvusia ... bet sedziu aukstai.. mini visureigis..
Bet komfortas.. vaziavimo atzvilgiu.. tiesiog myliu ja.. tai svelniai minkstai vaziuoja..kaip lektuvelis smile.gif ir svarbiausia kas mane labiausiai erzino POLO.. kai vaziuodavau girdedavau kiekviena traskesi..barskejo,traskejo..tos plastmases ir t.t.
Naujesnes auto.. yra geris smile.gif) muzika groja afigienai garsiai.. blush2.gif kasman irgi labai aktualu smile.gif net puodeliams yra ideklas... biggrin.gif fantastika! centrinis.. nereikia lakstyt aplink auto..tikrinti ar tikrai viska uzrakinau... galu gale kondiske.. nors ja naudojaus tik tada kai ziauriai karsta buvo... dbr uztenka langa praverti..ir aplamai ziauriai patinka eit is toli atsidaryt ja... biggrin.gif ar uzdaryt.. nebutina rakto kisti biggrin.gif  ax.gif  ax.gif
pasigiriau.. smile.gif

smagu, kad patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 08 19, 15:54)
Na ji tikrai nera didele.. didesne uz mano buvusia ... bet sedziu aukstai.. mini visureigis..
Bet komfortas.. vaziavimo atzvilgiu.. tiesiog myliu ja.. tai svelniai minkstai vaziuoja..kaip lektuvelis smile.gif ir svarbiausia kas mane labiausiai erzino POLO.. kai vaziuodavau girdedavau kiekviena traskesi..barskejo,traskejo..tos plastmases ir t.t.
Naujesnes auto.. yra geris smile.gif) muzika groja afigienai garsiai.. blush2.gif kasman irgi labai aktualu smile.gif net puodeliams yra ideklas... biggrin.gif fantastika! centrinis.. nereikia lakstyt aplink auto..tikrinti ar tikrai viska uzrakinau... galu gale kondiske.. nors ja naudojaus tik tada kai ziauriai karsta buvo... dbr uztenka langa praverti..ir aplamai ziauriai patinka eit is toli atsidaryt ja... biggrin.gif ar uzdaryt.. nebutina rakto kisti biggrin.gif  ax.gif  ax.gif
pasigiriau.. smile.gif


kaifuoji,vadinasi... bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2014 08 19, 13:53)
Panos, toks klausimuks.
Gavau pranešima is Regitros, kad 09-17 baigiasi VP galiojimas (2m.). dar kaip ir keturios sav likusios, bandziau užsakyti per ju psl. rašo kad neturi mano sveikatos pažymos, kaip taip? juk isduodant laikinaji turėjau jiems pateikti, a kur jie ja padejo idomu ... smile.gif
ir prieš kiek laiko aplamai galima jau užsakineti?


pagal Regitros informaciją: "Prašymas pakeisti 2 metams išduotą vairuotojo pažymėjimą gali būti pateiktas likus ne daugiau kaip 10 darbo dienų iki šio vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigos. Prašymą galima pateikti vairuotojo pažymėjimus išduodančiame „Regitros“ padalinyje arba „Vairuotojų portale" (portale laikinai priimami prašymai keisti tik tuos pažymėjimus, kurių galiojimas jau pasibaigė)." taip kad teks luktelt 4u.gif

jei rašo, kad neturi sveikatos pažymos, vadinasi ją teks pateikti. jie jos niekur nepadėjo, nes grąžino tau, tiesiog neužfiksavo duomenų bazėj informacijos apie ją mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 20 rugpjūčio 2014 - 11:27