Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Aidos @ 2014 08 16, 08:42)
Moku taip žvilgsnį nukreipt,kad nematyt,na bet aš išvis apie kultūrą kalbėjau  blush2.gif kas nustebino,kad ir tolimųjų reisų vairuotojai lygiai taip pačiai naglai jas laikė įjungtas,vos keli perjungė prieš mane. O man jie atrodo ypatingai gerbiantys eismo kultūrą žmonės  rolleyes.gif

Tai kad furu artimos sviecia taip kaip musu tolimos...o siaip tai tai jei furisto paprasai mirkteldama is tolo kad persijungtu anksciau-persijungia iskart vos paprasius-as taip darydavau pirmais vairavimo metais,kai dar akys nebuvo pripratusios prie vairavimo tamsoj ir viskas akino...siaip nera teke sutikti furisto,kuris nepersijungtu sviesu... g.gif
Atsakyti
Aš jau brandinuos išvažiavimams su savo mašina. Jau turiu mašiną, ruošiuosi morališkai, vis laukiu, kada jau pagamins teises (tikiuos jau pagaliau rytoj biggrin.gif ). Gal turit patarimų, kas gali padėti pajausti mašinos gabarintus geriau? Kelis kartus važiavom su vyru pasivažinėt į Siemens arenos aikštelę, kažkaip man kitoks jausmas nei su mokykline, nelabai jaučiu dešinį šoną. Ir jaučiu, kad bus man liūdna su parkavimu dėl to nejautimo (kol kas) šios mašinos ir streso, kad realiom sąlygom taigi neturiu į valias laiko pamedituot prie vairo. Bet kaip nors 4u.gif
Dar nusipirkau knygą "Vairuotojo vadovas", kad laiko veltui neleisčiau.
O dar susinervinau, kad kieme jau kažkas sugebėjo man įbrėžt bamperį. Dar net neišvažiavus savarankišaki į gatves ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 17 rugpjūčio 2014 - 17:54
Vakar važiavau namo naktį. Vos neužmigau, akys sulipinėjo blink.gif
O dėl įbrėžimų, išmokau ignorinti. Matau man kažkas matyt dureles atrėmė kai lipo į mašiną. Ai, ką darysi verysad.gif Nors mašiną statau visados kuo toliau parduotuvių aukštelėse, su ideliais tarpais, kad greta vairuotojui būtų lengva įlipt. Bet gal vaikai ...
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2014 08 17, 18:53)
Gal turit patarimų, kas gali padėti pajausti mašinos gabarintus geriau?

Nuo sitos "ligos" vaistas yra vienintelis-gyvatele atbuliniu,ziurint tik i veidrodzius. "fiskes" statomos atstumu masinos ilgis+dar pora metru,jei gerai sekasi-galima siaurinti. Vietoj "fiskiu" paprastai zmones naudoja limonado,alaus butelius (tuos kur puslitriniai),biski vandens ar smelio i juos pripyle,kad vejas nenunestu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2014 08 17, 17:53)
Aš jau brandinuos išvažiavimams su savo mašina. Jau turiu mašiną, ruošiuosi morališkai, vis laukiu, kada jau pagamins teises (tikiuos jau pagaliau rytoj biggrin.gif ). Gal turit patarimų, kas gali padėti pajausti mašinos gabarintus geriau? Kelis kartus važiavom su vyru pasivažinėt į Siemens arenos aikštelę, kažkaip man kitoks jausmas nei su mokykline, nelabai jaučiu dešinį šoną. Ir jaučiu, kad bus man liūdna su parkavimu dėl to nejautimo (kol kas) šios mašinos ir streso, kad realiom sąlygom taigi neturiu į valias laiko pamedituot prie vairo. Bet kaip nors  4u.gif
Dar nusipirkau knygą "Vairuotojo vadovas", kad laiko veltui neleisčiau.
O dar susinervinau, kad kieme jau kažkas sugebėjo man įbrėžt bamperį. Dar net neišvažiavus savarankišaki į gatves  ohmy.gif


man geriausias "vaistas" gabaritų pajautimui buvo praktika. tik važiuojant atsiranda tas pajautimas, kiek reikia pasukt vairą, kad posūkyje įsipaišyt, kad ant bordiūro neužvažiuot, kad vietoj prisiparkuot.

man taip pat labai nefaina buvo, kai mašiną apibraižė porąkart: vairuotojo pusėj dureles ir galinio bamperio kampą vairuotojo pusėj (net raudonų dažų ant manosios likę). ir viskas prekybcentrio aikštelėj. doh.gif

o vienąkart labai pasisekė. jau ėjau prie mašinos, buvau palikus gatvėj (Karaliaus Mindaugo pr.), o tuo metu gatve lėkė toks apynaujis džipas, ir tik staiga, kad pakrypo, kad pradėjo eit žiežirbos ir žviegt, ogi jo ratas atsilaisvino ir nuskriejo gatve. ir visu greičiu lėkdamas atsitrenkė į šalia manosios stovėjusią mašiną, po to dar truputį pariedėjo ir į kitą mašiną jau tik lengvai stuktelėjo. tos pirmosios savininkas irgi kaip tik tuo metu grįžinėjo, tad viską matė. per plauką mano mašinos neužkabino rolleyes.gif paskui nuvažiuodama mačiau, kaip vairuotojai ginčijosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 18 rugpjūčio 2014 - 14:19
Kad ten ir gincytis nera del ko,aisku,kad kaltas tas,kieno ratas nuleke smile.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus, pabandysiu viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 08 18, 07:18)
man geriausias "vaistas" gabaritų pajautimui buvo praktika. tik važiuojant atsiranda tas pajautimas, kiek reikia pasukt vairą, kad posūkyje įsipaišyt, kad ant bordiūro neužvažiuot, kad vietoj prisiparkuot.

man taip pat labai nefaina buvo, kai mašiną apibraižė porąkart: vairuotojo pusėj dureles ir galinio bamperio kampą vairuotojo pusėj (net raudonų dažų ant manosios likę). ir viskas prekybcentrio aikštelėj.  doh.gif

o vienąkart labai pasisekė. jau ėjau prie mašinos, buvau palikus gatvėj (Karaliaus Mindaugo pr.), o tuo metu gatve lėkė toks apynaujis džipas, ir tik staiga, kad pakrypo, kad pradėjo eit žiežirbos ir žviegt, ogi jo ratas atsilaisvino ir nuskriejo gatve. ir visu greičiu lėkdamas atsitrenkė į šalia manosios stovėjusią mašiną, po to dar truputį pariedėjo ir į kitą mašiną jau tik lengvai stuktelėjo. tos pirmosios savininkas irgi kaip tik tuo metu grįžinėjo, tad viską matė. per plauką mano mašinos neužkabino  rolleyes.gif paskui nuvažiuodama mačiau, kaip vairuotojai ginčijosi

Ir aš galvoju tik praktika padeda pajausti gabaritus. Jau minėjau, kad sėdu į naują mašiną, prašau mb pastovėt prie kiekvieno kampo, priekio ir galo, kol apsižiūriu gerai kur kas baigiasi. Man tai padeda.
Iš esmės pavažinėjus tokiais tiltukais, greit pojūčiai ateina doh.gif
user posted image
user posted image

pirmą kartą buvo labai baisu, važiavau protarpiais per vidurį, ir visados su avarinėm. Signalas, kad bijau siauro kelio. Nutirpo visas kūnas. Ir baisiausiai, kad lekia eismas 70-80km/h.

Kaip čia user posted image

Su savo tanku net nelenkiu sunkvežimio kaip šis žmogus bando, nes netilptumėm abu saugiai schmoll.gif
user posted image

Baisus šis tiltas, avarijų jame per pusę daugiau nei kituose dvejuose kartu sudėjus pagal statistiką, netoli ęsančiuse. Bet jis geriausioj vietoj, tai tenka rinktis šitą doh.gif

Dar yra netoli namų labai siauras kelias, nenormalus toks. Išmokau kur turi juosta " lyst" po kapotu, kad važiuočiau teisingoje pozicijoje, ir nenunesčiau veidrodžių eismui iš priekio doh.gif Nesuprantu kam daryt tokius kamikadzinius kelius, kai mašinos parduodamos vis didesni tankai umn.gif:
Atsakyti
Taure , ačiū už patarimą, pamėginsiu ir tai smile.gif
Ojoj koks tiltukas. Ir kokio jis ilgio?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 18, 18:21)
Ir aš galvoju tik praktika padeda pajausti gabaritus. Jau minėjau, kad sėdu į naują mašiną, prašau mb pastovėt prie kiekvieno kampo, priekio ir galo, kol apsižiūriu gerai kur kas baigiasi. Man tai padeda.
Iš esmės pavažinėjus tokiais tiltukais, greit pojūčiai ateina  doh.gif

pirmą kartą buvo labai baisu, važiavau protarpiais per vidurį, ir visados su avarinėm. Signalas, kad bijau siauro kelio. Nutirpo visas kūnas. Ir baisiausiai, kad lekia eismas 70-80km/h.

Su savo tanku net nelenkiu sunkvežimio kaip šis žmogus bando, nes netilptumėm abu saugiai  schmoll.gif

Baisus šis tiltas, avarijų jame per pusę daugiau nei kituose dvejuose kartu sudėjus pagal statistiką, netoli ęsančiuse. Bet jis geriausioj vietoj, tai tenka rinktis šitą  doh.gif

Dar yra netoli namų labai siauras kelias, nenormalus toks. Išmokau kur turi juosta " lyst" po kapotu, kad važiuočiau teisingoje pozicijoje, ir nenunesčiau veidrodžių eismui iš priekio  doh.gif Nesuprantu kam daryt tokius kamikadzinius kelius, kai mašinos parduodamos vis didesni tankai umn.gif:


Nusišaučiau, jei tektų tokiu tiltu pravažiuoti dabar doh.gif Pažiūrėjus nuotraukas ir paskaičius, aš tylomis padėkojau, kad pas mus pakankamai platūs keliai.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2014 08 18, 11:29)
Taure , ačiū už patarimą, pamėginsiu ir tai smile.gif
Ojoj koks tiltukas. Ir kokio jis ilgio?

2,167 m
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 08 18, 19:21)
Iš esmės pavažinėjus tokiais tiltukais, greit pojūčiai ateina  doh.gif
Oooo, smagumynai biggrin.gif Klaipėdoje likęs vienintelis šiaurinę su pietine dalimi jungiantis tiltas dabar su panašaus pločio juostomis, tai pirmus kartus aš irgi su baime važiavau, bet dabar jau pripratau.
Atsakyti