Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

bent jau tepalus karts nuo karto reiktų pažiūrėti, visi auto juos degina, daugiau, ar mažiau. smile.gif jau ne pirmą matau tokį, kad beveik ant sauso važinėtų.
Atsakyti
Na jo,tepalus... g.gif Buna,sugenda masina,gauni kita,eini ziuret-tepalu nera,sciupas sausas,tosolo nera-bakelis tuscias...o kazkas su ja taigi dirbo...tai cia profesionalai,o tu kazko is moteriskiu blondiniu nori... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2014 07 23, 18:19)
feet, kaip sekasi su kabriku važinėt? Skersvėjis nepratraukė?  biggrin.gif
Gerai sekasi, dabar pats tas su juo varinėt cool.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 07 23, 18:53)
vaziuokles reikalai-amortizatoriai,suvedimas,padangos,spyruokliu bukle (buna nuluzta patys ju galiukai,tada masina metosi provezose).
Suvedimą jau padariau, per važiuoklės patikrą priekinėj pakaboj nieko daugiau nerado. Šitos padangos tikrai platesnės, nei buvo senojoje, o ir ratai didesni visais dviem coliais.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 23, 21:52)
Gerai sekasi, dabar pats tas su juo varinėt  cool.gif
Suvedimą jau padariau, per važiuoklės patikrą priekinėj pakaboj nieko daugiau nerado. Šitos padangos tikrai platesnės, nei buvo senojoje, o ir ratai didesni visais dviem coliais.


Tada greiciausiai del ratu-kuo didesni/platesni ratai,tuo labiau jauciasi visokie nelygumai.Pvz.,kur as su lengva masina vaziuodama tu nelygumu net nejauciu,tai su autiku toks jausmas buna kad blombos tuoj isbyres ir vaziuokle pamesi doh.gif Ten,kur provezos-vaziuok jas apsizergusi,kad ratai jose nebutu,ir nebus problemos-as su autiku visada taip vaziuoju smile.gif O su lengvuske tiesiog isistatau viena rata i proveza,kitas jau buna ne provezoj,ir laikau taip,arba buna irgi apsizergiu-tada nieko nesijaucia ir niekas nesimeto smile.gif Tik mano astros ratai siauri ir maziukai smile.gif
Atsakyti
mano vasariniai platūs ir žemo profilio, tai tenka gaudyt vairą, bet kai pripranti, didesnių rūpesčių tai nekelia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 23, 22:07)
Tada greiciausiai del ratu-kuo didesni/platesni ratai,tuo labiau jauciasi visokie nelygumai.
anksčiau buvo R14 175/65, jei gerai pamenu, o dabar R16 205/55.
QUOTE(džu @ 2014 07 23, 22:14)
mano vasariniai platūs ir žemo profilio, tai tenka gaudyt vairą, bet kai pripranti, didesnių rūpesčių tai nekelia. ax.gif
Mieste tiek nesijautė, kai išvažiavau į autostradą, tai atkreipiau dėmesį į skirtumus. Priprasiu irnesakyk.gif teks dabar nemažai palakstyti valstybiniais ir regioniniais keliais smile.gif
Atsakyti
mano r16 205 ir 35
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 23, 14:07)
Tada greiciausiai del ratu-kuo didesni/platesni ratai,tuo labiau jauciasi visokie nelygumai.Pvz.,kur as su lengva masina vaziuodama tu nelygumu net nejauciu,tai su autiku toks jausmas buna kad blombos tuoj isbyres ir vaziuokle pamesi doh.gif  Ten,kur provezos-vaziuok jas apsizergusi,kad ratai jose nebutu,ir nebus problemos-as su autiku visada taip vaziuoju smile.gif O su lengvuske tiesiog isistatau viena rata i proveza,kitas jau buna ne provezoj,ir laikau taip,arba buna irgi apsizergiu-tada nieko nesijaucia ir niekas nesimeto smile.gif Tik mano astros ratai siauri ir maziukai smile.gif

mano ratai dideli ir platūs 20-inch 275/50R20 , bet duobes ir nelygumus jaučiu švelniau nei su prieš tai turėtais kažkiek mažesniais kitos mašinos ratais. Dabar vairuoju laivą, ten automatiškai minksčiau, nes kitoks tipas auto. Ir aišku ant vairo jaučiasi visokios kelio vibracijos mažiau. Greitkelyje lengviau išlaikyti teisingoje pozicijoje dideliu greičiu ir tt.

pirma mašina buvo techniškai tvarkinga, bet labai jautėsi duobės, nes mašina kieta, sportiška, vairas jautrus. Autoestradoje tekdavo dantimis laikyt kartais lotuliukas.gif Tos mašinos ratai irgi buvo prie didesnių ir ganėtinai platūs, tik nepasakysiu dabar tikslių matmenų. Pasiilgstu savo pirmos mašinos labai, čia jaučiu kaip su pirma meile būna kitiems, taip man su pirma mašina verysad.gif Vis pažiūriu į nuotraukas ... nors dabar vairuoju geresnę, neturiu kuo skūstis, bet jausmai pirmai mašinai neišdildomi.




Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 07 23, 14:31)
anksčiau buvo R14 175/65, jei gerai pamenu, o dabar R16 205/55.
Mieste tiek nesijautė, kai išvažiavau į autostradą, tai atkreipiau dėmesį į skirtumus. Priprasiu irnesakyk.gif teks dabar nemažai palakstyti valstybiniais ir regioniniais keliais smile.gif

Aišku priprasi smile.gif Ir kai priprasi, kitos bus keista.
Kokį kabrį turi ?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 07 24, 05:28)
Kokį kabrį turi ?
nieko blatno - opel astra g
Atsakyti
tai žiūrint, kokiam automobiliui tokios padangos, turėti limuzinai irgi buvo su panašiais pločiais, neužsifiksavo, ar minėjai, ką vairuoji, taure smile.gif
mano mažylei 205 plotis jau yra labai nemažai, net tech apžiūroj prikibo, kad ratai per daug išėję į išorę, bet praleido smile.gif
pvz ant kito tokio pačio r15 195/50 jau važiuoja kaip niekur nieko, patogiai.
Dar aukštis turi įtakos, pati važiuoklė, ar ji labiau sportinio tipo, ar minkštesnė.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 24 liepos 2014 - 09:21
As dedu tik tai,kas pagal gamintoja priklauso,tokia pas mane grynai gamykliska masina (neskaitant siek tiek "pagerinto" variklio ir penktos pavaros nuo galingesnes masinos) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 24, 01:37)
nieko blatno - opel astra g

faina. Norėčiau kabriuko, bet ką su ja veikti žiemą. Po praitos žiemos jau nebegalima sakyti, kad mūsų kraštuose žiemos nebūna doh.gif

QUOTE(džu @ 2014 07 24, 02:13)
tai žiūrint, kokiam automobiliui tokios padangos, turėti limuzinai irgi buvo su panašiais pločiais,  neužsifiksavo, ar minėjai, ką vairuoji, taure smile.gif
mano mažylei 205 plotis jau yra labai nemažai, net tech apžiūroj prikibo, kad ratai per daug išėję į išorę, bet praleido smile.gif
pvz ant kito tokio pačio r15 195/50 jau važiuoja kaip niekur nieko, patogiai.
Dar aukštis turi įtakos, pati važiuoklė, ar ji labiau sportinio tipo, ar minkštesnė.

Ratai gamykliniai. Mašina didelė, džipas 7 vietų.
Ir man atrodo priklauso nuo važiuoklės, na nebent ratai sudėti ne tokie kaip priklauso, tada jau nežinau, nes niekad nesavivaliavom su ratais.

Varau ir six flagus, tikiuosi nepamesiu dūšios ant kalnelių doh.gif
Atsakyti