Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Man atrodo, kad jei pripusi 0,01 jau tikrai policija nebaus ir nesikabines del tokiu promiliu, viskas proto ribuose, negi jiem reikia papildomu rupesčiu jei kas užprotestuos, kalba eina ar išvis gerti už vairo ar ne, aš už tai kad negerti, ar puse stiklines, ar daugiau, aš viena karta nuo puses stiklines šampano taip apsvaigau blink.gif , teoriškai galejau sesti už vairo, nepripusčiau tu 0,2, bet praktiškai jaučiausi nekaip blink.gif O šiaip nelabai suku galva del to istatymo, vistiek nebegeriu už vairo, o iš dangaus (kefiro, nealkoholinio alaus ar giros) netikiu kad galma daug ten pripusti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 29 birželio 2014 - 13:28
QUOTE(~SunDew~ @ 2014 06 29, 11:37)
Aš piktinuosi tikrai ne todėl, kad negalėsiu išgerti pusės stiklinės alaus ir vairuoti (esu prieš alkoholio vartojimą ir vairavimą) o todėl, kad man atrodo, kad kokia 0,01 gali susidaryti nuo šiaip kažko tiesiog. Man taip atrodo, gal perdedu, nes esu naujai iškepta vairuotoja ir labai atsakingai į viską žiūriu. Dar dėl to piktinimosi, tai jei ta 0,2promilės atsiranda išgėrus pusę stiklinės alaus ar tai stiklinę, man išvis nelogiška net pradėti gerti, bare juk nepasakysi: "prašau man pusę stiklinės alaus"  biggrin.gif mano tokia logika arba geri ir nevairuoji arba negeri ir vairuoji. Ir tikrai dėl to nesipiktinu. Dėl visokių taksistų, mikriukų vairuotojų, tai kai kurie tikrai baisiai vairuoja, net gerti jiems nereikia....arba po puse stiklinės alaus pakalę  biggrin.gif
policijoje naudojamų alkotesterių paklaida 0,05 promilės tai gali vietoj 0,00 parodyti 0,05 ar ne ?

Turi teisinga poziuri drinks_cheers.gif ,ir jei juo vadovaujiesi-nesuk sau smegenu bigsmile.gif ...promiliu is niekur tikrai negali atsirasti jei nieko nevartojusi...ir i policijos alkotesteri tikrai nepripusi daugiau nei 0,0 smile.gif jei nera promiliu-jis nerodo ju isvis,paklaida skaiciuojama kai zmogus vartojes ir kazka rodo...
Atsakyti
Klausimas vairuojancioms, cia vienoje Vilniaus vietoje irenge va toki sviesofora, tik skirtingai nei paveikslelyje, rodykles jame tik i desine, ir ant to paties sviesoforo yra papildoma zalia rodykle, leidzianti sukti i desine net ir degant raudonai.
Tai tokiu atveju jeigu sviesoforas dega raudonai , tai vistiek galima sukti i desine? Ar visdelto i desine galima sukti tik tada kai uzsidegs zalia kartu su esancia rodykle i desine? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(~SunDew~ @ 2014 06 27, 20:47)
As irgi ne uz vairavima isgerus. Bet reakcijai trugdo ir kalbejimas telefonu, rukymas, nuovargis, pvz jei dirbi kokiuose naktinese pamainuose, tai jau negali irgi sesti vairuoti po darbo. Ir manau labiau pavojingesnis toks vairuotojas negu tas kuris ipucia ta 0,01  smile.gif


Ne esmė čia tas 0,01 (beje, kokia alkotesteriu paklaida?)

Skirtumas čia ne promilėse, o tame, kad prie 0, vairuojantis baliuke galvoja, kad jam gerti negalima, o prie 0,4, vairuojantis galvoja kiek jam išgerti, kad 0,4 neviršytų...

O su tais visais saldainiais ir pan - pasakos. Jei ir bus toks sutapimas, kad alkotesterį lieps papūsti už poros minučių nuo to saldainio, tai užprieštaravus parodymus ir patikrinus alkoholio kiekį kraujyje, ten bus 0.
Papildyta:
QUOTE(~SunDew~ @ 2014 06 29, 10:37)
policijoje naudojamų alkotesterių paklaida 0,05 promilės tai gali vietoj 0,00 parodyti 0,05 ar ne ?
Taip, jei prietaiso paklaida 0,05, tai gali vietoj nulio 0,05 parodyti.

Vienok, kai už tokius dalykus baudžia, visąlaik įvertina prietaiso paklaidą ir jūsų niekas nebaus už pripūstus parodytą 0,01 ar 0,05. Vat 0,06 jau reikštų, kad, įvertinus prietaiso paklaidą, pripūtėte minimum 0,01 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 30, 12:51)


Kurioje sankryzoje toki irenge smile.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 30 birželio 2014 - 19:32
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 30, 13:51)
Klausimas vairuojancioms, cia vienoje Vilniaus vietoje irenge va toki sviesofora, tik skirtingai nei paveikslelyje, rodykles jame tik i desine, ir ant to paties sviesoforo yra papildoma zalia rodykle, leidzianti sukti i desine net ir degant raudonai.
Tai tokiu atveju jeigu sviesoforas dega raudonai , tai vistiek galima sukti i desine? Ar visdelto i desine galima sukti tik tada kai uzsidegs zalia kartu su esancia rodykle i desine? g.gif
user posted image


va, radau straipsnį ta tema: http://www.15min.lt/...ukos-515-253865

kai taip vizualiai įsivaizduoju aprašytą situaciją - tai jei yra lentelė, turbūt galima ir sukti prie raudono, kitaip kam ta lentelė ten būtų? g.gif
bet kiek atsimenu kai mokiausi, tai sakė jei yra sekcija (ta užsideganti rodyklė) - tai sukti galima tik jai degant....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 01 liepos 2014 - 08:53
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 06 30, 12:51)
Klausimas vairuojancioms, cia vienoje Vilniaus vietoje irenge va toki sviesofora, tik skirtingai nei paveikslelyje, rodykles jame tik i desine, ir ant to paties sviesoforo yra papildoma zalia rodykle, leidzianti sukti i desine net ir degant raudonai.
Tai tokiu atveju jeigu sviesoforas dega raudonai , tai vistiek galima sukti i desine? Ar visdelto i desine galima sukti tik tada kai uzsidegs zalia kartu su esancia rodykle i desine? g.gif
user posted image


Rodykle ant raudono sviesoforo nurodo i kuria puse bus galima vaziuoti uzsidegus zaliai.taip parasyta ket.Zinan si punkta,labai nesunku perprasti naujaji sviesofora smile.gif
Atsakyti
Aš tai pagal aprašymą supratau, kad ten ir sekcija, ir dar papildoma lentelė doh.gif nors logiškai tai tikrai gaunasi nelabai kažkas mastau.gif
o jei turėta omeny tik ta juoda rodyklė raudono signalo fone - tada aišku, kad čia tik kryptis.... o sukti galma tik užsidegus žaliai rodyklei...
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 07 01, 12:28)
Aš tai pagal aprašymą supratau, kad ten ir sekcija, ir dar papildoma lentelė  doh.gif nors logiškai tai tikrai gaunasi nelabai kažkas  mastau.gif
o jei turėta omeny tik ta juoda rodyklė raudono signalo fone - tada aišku, kad čia tik kryptis.... o sukti galma tik užsidegus žaliai rodyklei...


Taip,visiskai teisingai-vaziuoji ta kryptimi,kuria tau dega rodykle,nieko ten sudetingo ner. naujo tipo sviesoforai yra isvaziuojant is Vilniaus prie Lukoilo (ties aukstaisiais paneriais) ir Pilaites prospekte tokie irengti...tai pastoviai reikia pypint kad is vietos liaudis pajudetu,zalia-o visi stovi... doh.gif
Atsakyti
uj, susiradau nauja darba 60km nuo Vilniaus, tai vazinejimo turiu dabar biggrin.gif kasdien pirmyn atgal.. bet visai smagiai. va, tik kazkas su begiais pasidare - klinksi ijungiant 2 ir 3. su kitais viskas ok.. jungiasi lengvai, puikiai, ir klinksi ne visada, laiks nuo laiko. ot bus linksma, jei kokia pavaru deze pareis..
Atsakyti
Praitą savaitę vėl iššoko stirnos ant kelio. Važiavau viršydama 10km/h. Labai retai viršyju, bet ten keliukas tiesus, tuščias, susigundžiau. Gerai, kad pirma iššoko gan toli, spėjau greit numesti greitį, kai antra iššoko, tiesiai po ratais, pusmetris nuo mašinos nosies, bet jau stovėjau. Trečia apsisuko ir movė atgal. Priešais važiavo kitas auto, dideliu greičiu, spėjau perspėti, tikiuosi suprato, nes ta trečia galėjo mestis jam po ratais. Andrenalino buvo pilnos kelnės, tiek man, tiek vaikams. Bet ten ir leistinu važiuojant būt panašu, nes leistinas gan aukštas doh.gif Nuo tada šliaužioju per savo kaimą.
Stirnų masės vaikšto. Dar prieš porą savaičių važiuoju, o greta bėga stirnos, lyg lenktyniauja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 07 05, 18:38)
Praitą savaitę vėl iššoko stirnos ant kelio. Važiavau viršydama 10km/h. Labai retai viršyju, bet ten keliukas tiesus, tuščias, susigundžiau. Gerai, kad pirma iššoko gan toli, spėjau greit numesti greitį, kai antra iššoko, tiesiai po ratais, pusmetris nuo mašinos nosies, bet jau stovėjau. Trečia apsisuko ir movė atgal. Priešais važiavo kitas auto, dideliu greičiu, spėjau perspėti, tikiuosi suprato, nes ta trečia galėjo mestis jam po ratais. Andrenalino buvo pilnos kelnės, tiek man, tiek vaikams. Bet ten ir leistinu važiuojant būt panašu, nes leistinas gan aukštas  doh.gif Nuo tada šliaužioju per savo kaimą.
Stirnų masės vaikšto. Dar prieš porą savaičių važiuoju, o greta bėga stirnos, lyg lenktyniauja  doh.gif


kaži, gal kažkas tokio padėtų: Švilpukas laukiniams žvėrims atbaidyti? g.gif
Atsakyti