Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(džu @ 2014 06 27, 23:30)
na, mamos darbinėje praktikoje yra buvęs variantas, kai neišleido žmogaus į darbą dėl giros. smile.gif tikra gira, parauginta su mielėmis kokį laipsnį tai tikrai turi, jei ne daugiau smile.gif
kaži, kaip yra su nealkoholiniu alumi, iki šiol pasiimdavau į gamtą, bet jeigu visai bus nuliai, reiks pagalvot.

Tai reikia ziureti,kokia gira geri smile.gif Visada buna info,yra ten tu promiliu ar ne...as tokios negeriu jei vairuoju. Del nealkoholinio alaus-skaityk kas parasyta,yra tokio,kur siek tiek promiliu yra,o yra ir su plikais nuliais-as i gamta butent toki imu smile.gif man rodos,lietuvisko lyg tai ir nera visai be promiliu,bent jau pries kelis metus tai tikrai nebuvo... g.gif bet yra visokio kitokio... ax.gif
Atsakyti
tai seniai girą iš bačkos pilstydavo, pameni tokias biggrin.gif su trilitriaku nueini.
o dėl alaus tai teks skaityt atidžiau, jeigu jau pakeis tuos įstatymus, nors dėl tiek pačiam vairavimui jokios reikšmės ir neduoda smile.gif
Atsakyti
Nu man rodos cia jau krastutinumai, kad negali nealkoholinio alaus atsigerti ir vairuoti biggrin.gif O normali gira ta kur yra rauginta, o ne giros skonio gerimas tai laipsniu turi.
Dar del alkoholio poveikio vairavimui, nesu uz tai kad gerti ir vairuoti, bet ta puse stiklines tikrai neitakoja taip, kad uzauga sparnai, norisi lekti ir t.t.
Apie maisto produktus ir alkoholi:
http://www.lrytas.lt...produktuose.htm

"Beje, žmogaus organizmas medžiagų apykaitos metu pats gamina alkoholį. Natūralus jo kiekis žmogaus kraujyje sudaro 0,03 promiles."
Atsakyti
QUOTE(~SunDew~ @ 2014 06 28, 08:25)
"Beje, žmogaus organizmas medžiagų apykaitos metu pats gamina alkoholį. Natūralus jo kiekis žmogaus kraujyje sudaro 0,03 promiles."


Tik kazkodel jei nevartojes alkoholio patikrinus krauja tu promiliu kazkodel nebuna...biggrin.gif Tiesiog daug kur pilna visokios nesamoningos rasliavos,nes vartojantys alkoholi visaip stengiasi ta pateisinti...is tikruju alkoholis pilnai neiseina is organizmo kaip promiles,poveikis (nejauciamas) islieka dar kuri laika...pvz.,pavartojes pora standartiniu butelaiciu alaus net praejus porai dienu gali nepraeiti med komisijos-kraujyje bus gerokai padidintas cukraus kiekis,gali pripaisyti diabeta ir nebeleis vairuot,sita bajeri visi vairuotojai zino...o kur dar poveikis smegenims...
Puse stiklines itakoja taip,kad jautiesi gerai ir poveikio nejauti,del to "neijungi" papildomo atsargumo,o is tikruju reakcija yra suletejusi...Pas mus darbe tik nuliai leidziami,uz0,1,ir uz 0.01 jei pripusi-skrisi iskart is darbo...tai jei is tikruju butu kaip kaip pasakoja alko megejai ir imanoma butu pripusti nuo kefyro ir pan. dalyku-ko gero,dirbti nebebutu kam,visi jau seniai butume isvaryti...biggrin.gif O tai,kad organizmas pats gamina alkoholi-tai juk tik viena is tarpiniu medziagu apykaitos grandziu,iskart kintanti i kita-taigi realiai alkoholio zmogaus kraujyje tikrai nera,jei jis nera jo vartojes...
Va,pasiskaitymui biski...smile.gif antras straipsnis gana idomus...smile.gif
http://www.ntakd.lt/...s-Alkoholis.pdf
http://www.alkoteste...is-organizmui-2
Atsakyti
merginos, apie girą ir alkoholį net toli ieškot info nereikia ir šiaip esu mačius ant giros užrašą, kad turi ne daugiau, nei ten kažkiek alkoholio nepamenu procentais.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Gira
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 28 birželio 2014 - 12:29
Taip,tikra nepasterizuota gira turi biski laipsniu...as negeriu tokios,jei vairuoju smile.gif kazkaip mirtinai isede,kad turi tik nuliai buti ir ne daugiau... ax.gif Jei tenka nors kazkiek nedaug kazkur sveciuose isgerti ir bunu su masina atvaziavusi-nesuku sau smegenu ir masina lieka ten nakvoti smile.gif (siaip is tikruju tokiu atveju yra buve berods trys,du is ju-masina prie darbo nakvojo biggrin.gif ),o dazniausiai jei zinau kad noresiu ikalti-nevaziuoju su masina smile.gif
Atsakyti
Čia jau prasideda tema apie alkoholio žalą... kenkia alkoholis, bet apie daug maisto ir nemaisto produktų gali parašyti tokių pačių straipsniukų, kad ir tą pačią vištieną iš parduotuvės. Bet ne apie tai tema. Man pikta kad net nealkoholinio alaus nebus galima atsigerti.. smile.gif ar tos pačios giros (sintetinių negeriu, tik naturalią, ne pasterizuotą) o ir naminių obuolių sulčių reiks privengti, nes dar įpūsi tą 0,01 o kraujo niekas nepatikrins juk vietoje, o kol nuvažiuosi ligoninėn pasakys, kad išsiblaiviai. Paliktų visiems ten kokį 0,2 ar 0,1 ir bus ramu. Labiau su tais kur be teisių ir tikrai girtais kovoti reiktų.
Atsakyti
O kodel negalima bus atsigerti nealkoholinio??? g.gif ten juk 0,0 promiliu... g.gif Nuo naminiu obuoliu sulciu nezinau kaip imanoma pripusti-tam jas reikia rauginti,bet tada jau ir bus vynas,o ne sultys... ax.gif Kraujyje alkoholis uzsilieka gana ilgai,taigi jei iskart priputus nuvaziuosi jo tikrintis-problemu nebus...as tai siaip manau,jei zmogui yra pikta ir problema nepavartoti kazkokio laso alkoholio-tai,sakyciau,priklausomybe gal jau yra...nes,kiek tenka sutikti-piktinasi tik vartojantys... ax.gif

Tuose linkuose kur numeciau (neparasiau,tikejausi,pacios atsirinksit doh.gif )-ne i viska reikejo kreipti demesi,tik kad ten ir zala,ir poveikis i viena kruva sumalta,tai negi man dabar dar karpyti ir dalimis delioti reikejo...
doh.gif
Sakai,paliktu visiems 0,2... g.gif Noretum,kad tave veztu zmogus su promilem-taksistas (jiems tiek,beje,leidziama blink.gif ),autobuso vairuotojas...galu gale-siaip kazkas su lengva masina pametetu? Noretum savo kelyje sutikti,pvz.,furista su tiek promiliu? As-ne,vis tik 0,2 yra pakankamai daug ir tikrai veikia reakcija...kalba galetu eiti apie 0,02,bet ne 0,2...
Atsakyti
fūristai kas antras su tiek ir važinėja, o, tiksliau, pagal kvapą dar ir su daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 27, 23:50)
Tai reikia ziureti,kokia gira geri smile.gif Visada buna info,yra ten tu promiliu ar ne...as tokios negeriu jei vairuoju. Del nealkoholinio alaus-skaityk kas parasyta,yra tokio,kur siek tiek promiliu yra,o yra ir su plikais nuliais-as i gamta butent toki imu  smile.gif  man rodos,lietuvisko lyg tai ir nera visai be promiliu,bent jau pries kelis metus tai tikrai nebuvo... g.gif  bet yra visokio kitokio... ax.gif
"Baltika" pvz. nuliukai ir skonis artimiausias "normaliam" alui..
Atsakyti
Aš piktinuosi tikrai ne todėl, kad negalėsiu išgerti pusės stiklinės alaus ir vairuoti (esu prieš alkoholio vartojimą ir vairavimą) o todėl, kad man atrodo, kad kokia 0,01 gali susidaryti nuo šiaip kažko tiesiog. Man taip atrodo, gal perdedu, nes esu naujai iškepta vairuotoja ir labai atsakingai į viską žiūriu. Dar dėl to piktinimosi, tai jei ta 0,2promilės atsiranda išgėrus pusę stiklinės alaus ar tai stiklinę, man išvis nelogiška net pradėti gerti, bare juk nepasakysi: "prašau man pusę stiklinės alaus" biggrin.gif mano tokia logika arba geri ir nevairuoji arba negeri ir vairuoji. Ir tikrai dėl to nesipiktinu. Dėl visokių taksistų, mikriukų vairuotojų, tai kai kurie tikrai baisiai vairuoja, net gerti jiems nereikia....arba po puse stiklinės alaus pakalę biggrin.gif
policijoje naudojamų alkotesterių paklaida 0,05 promilės tai gali vietoj 0,00 parodyti 0,05 ar ne ?
Atsakyti
QUOTE(~SunDew~ @ 2014 06 29, 12:37)
Aš piktinuosi tikrai ne todėl, kad negalėsiu išgerti pusės stiklinės alaus ir vairuoti (esu prieš alkoholio vartojimą ir vairavimą) o todėl, kad man atrodo, kad kokia 0,01 gali susidaryti nuo šiaip kažko tiesiog. Man taip atrodo, gal perdedu, nes esu naujai iškepta vairuotoja ir labai atsakingai į viską žiūriu. Dar dėl to piktinimosi, tai jei ta 0,2promilės atsiranda išgėrus pusę stiklinės alaus ar tai stiklinę, man išvis nelogiška net pradėti gerti, bare juk nepasakysi: "prašau man pusę stiklinės alaus"  biggrin.gif mano tokia logika arba geri ir nevairuoji arba negeri ir vairuoji. Ir tikrai dėl to nesipiktinu. Dėl visokių taksistų, mikriukų vairuotojų, tai kai kurie tikrai baisiai vairuoja, net gerti jiems nereikia....arba po puse stiklinės alaus pakalę  biggrin.gif
policijoje naudojamų alkotesterių paklaida 0,05 promilės tai gali vietoj 0,00 parodyti 0,05 ar ne ?


man rodos, jei Jūs nežadat gert (o ir negalit, jei naujai iškepta) - tai visai be reikalo jaudinatės smile.gif tos promilės tikrai neatsiranda nei nuo kefyro, nei nuo sulčių... Nesąmonės čia, o kas tokius vėjus pasakoja - gal turi kitų sumetimų.

Žinau daug žmonių (ypač moterų), kurie kad ir ne naujokai, bet neima net burnon jei sės prie vairo, ir aš tik už tai drinks_cheers.gif man pvz. tikrai užtenka ir pusės stiklinės alaus, kad pastebėčiau savo reakcijos pokyčius... o net ir išsigaravus alkoholiui - poveikis lieka, nes tada krenta spaudimas ir apima mieguistumas, vangumas. Tad manau galima rasti kitų išeičių, norint išgerti...
Atsakyti