Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 22, 18:55)
siandien panevezio aplinkely irgi.. vaziuoju normaliai, 90-100, tikrai nesivelku. prisiklijuoja kazkoks ozys su apynauju murano prie pat siknos. priespriesine eina, nelenkia. galiausiai lenkdamas man faka parodo  g.gif pagal ji ka, turejau i kelkrasti pasitraukt?  biggrin.gif suteikt jam galimybe pralekt pro viduriuka?

Tikrai ne drinks_cheers.gif jei vaziuotum leciau nei leistinas maximalus,kokiu 50-60km-tada taip,privaletum pasitraukti ir praleisti uz taves susidariusia kolona,bet neprivalai kiekvieno triedziancio praleisdineti vaziuodama normaliai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JOVITA A. @ 2014 06 22, 19:23)
Sveikutes, gal kas iš patirties galit atsakyt ? pamečiau automobilio registracijos liudijima ir tech.apžiūros, ar greit išduoda naujus ? ( pamečiau šeštadienį popiet, jau į Regitra nebepaskambinsi paklaust, o nekantru  biggrin.gif ) Kažin neteks numerių keist ? Ot ne laiku tas pametimas  doh.gif


Man buvo pavoge viska,ir viska pasidariau is karto nuvaziavus-eilej palauki ir viska gauni,ir tech. apziura irgi-pirmiau pasidarai registracija,paskui varai i tech. apziura(informacijoj isduoda nauja lapa). Tik mano atveju as ir numerius keiciau-nes buvo pavogti visi dokai ir + masinos raktai (taip pat reikejo darytis rakta,ji perkoduoti,+ perkoduoti signalke). Tavo atveju numeriu keisti nereikes.
As kelias dienas be jokiu doku vazinejau,tik su policijos pazyma apie vagyste smile.gif
Atsakyti
Bet jiems patį automobilį reik matyt ? ar galiu visai su kita mašina atvažiuot ir jie tiesiog iš duomenų bazės sužiūrės kas ir kaip ? nes realiai kaip ir negaliu važiuot , be tų dokumentų, su savąja ? gal ir blondiniškai aš čia klausinėju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2014 06 22, 20:01)
Bet jiems patį automobilį reik matyt ? ar galiu visai su kita mašina atvažiuot ir jie tiesiog iš duomenų bazės sužiūrės kas ir kaip ? nes realiai kaip ir negaliu važiuot , be tų dokumentų, su savąja  ? gal ir blondiniškai aš čia klausinėju  blush2.gif


Nezinau,as vaziavau be doku (ir be teisiu),bet turejau policijos pazyma. Mano masina ten niekas nesidomejo,lipdukus tech. apziuroj dave paciai uzsiklijuoti ant nauju numeriu.O tau juk tik lapa reikes atsispausti,tai,manau,tikrai nebus masina reikalinga... g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2014 06 22, 18:23)
Sveikutes, gal kas iš patirties galit atsakyt ? pamečiau automobilio registracijos liudijima ir tech.apžiūros, ar greit išduoda naujus ? ( pamečiau šeštadienį popiet, jau į Regitra nebepaskambinsi paklaust, o nekantru  biggrin.gif ) Kažin neteks numerių keist ? Ot ne laiku tas pametimas  doh.gif

Numerių keisti nereikės, naują registracijos liudijimą po to, kai atstovėsite eilę Regitroje, gausite per 10-15 minučių. Kainuos apie 40 Lt.

Dėl TA lapo, tai net nežinau, spėju, kad jie irgi gali jį atspausdinti, bet aš tai dėl jo nesukčiau galvos, nes iš esmės niekam jis neįdomus...
Papildyta:
QUOTE(JOVITA A. @ 2014 06 22, 19:01)
Bet jiems patį automobilį reik matyt ? ar galiu visai su kita mašina atvažiuot ir jie tiesiog iš duomenų bazės sužiūrės kas ir kaip ? nes realiai kaip ir negaliu važiuot , be tų dokumentų, su savąja  ? gal ir blondiniškai aš čia klausinėju  blush2.gif

Ne, mašina jiems neįdomi.
Atsakyti
Ačiū už patarimus, jau sutvarkiau viską thumbup.gif Mašinos varyt nereikėjo, kaip ir rašė ,, valkata,, ( blush2.gif atsiprašau, bet toks nikas) reg. liudijimas 40Lt. ir tech.apžiūros lapas - 20Lt. Labai viskas greit, kuo baisiausiai džiaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir man kas iš patirties galėtų patart ax.gif
Mačiau ermitaže dažų mašinoms su purkštukais. Man reiktų užpurkšt šiek tiek nutrupėjusius dažus (rūdžių nėra) ir pabrėžimą ant durelių. Ar verta pačiai prasidėt, ar geriau į servisą važiuot?
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 06 23, 11:17)
Gal ir man kas iš patirties galėtų patart  ax.gif
Mačiau ermitaže dažų mašinoms su purkštukais. Man reiktų užpurkšt šiek tiek nutrupėjusius dažus (rūdžių nėra) ir pabrėžimą ant durelių. Ar verta pačiai prasidėt, ar geriau į servisą važiuot?

Neverta. Pati kai darysite, tai iš tolo chaltūra švies, nes jei gražiai padaryti, reiki nušveisti laką, tada nudažyti, paskui ant viršaus vėl laką užpurkšti... Reikia ranką atidirbti. O jei tiesiog dažų užpurkšite, tai iš tolo ta nudažyta vieta matysis.

Į servisą važiuoti irgi turbūt nelabai, nes kainuos daug, čia gal kokie garažiniai turgui mašinas ruošiantys už priimtiną kaina ir kokybę padarytų.

Aš tai tokių dalykų išvis galvon neimu, įbrėžimai yra natūralūs mašinos eksploatacijos palydovai.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 23, 13:35)
Neverta. Pati kai darysite, tai iš tolo chaltūra švies, nes jei gražiai padaryti, reiki nušveisti laką, tada nudažyti, paskui ant viršaus vėl laką užpurkšti... Reikia ranką atidirbti. O jei tiesiog dažų užpurkšite, tai iš tolo ta nudažyta vieta matysis.

Į servisą važiuoti irgi turbūt nelabai, nes kainuos daug, čia gal kokie garažiniai turgui mašinas ruošiantys už priimtiną kaina ir kokybę padarytų.

Aš tai tokių dalykų išvis galvon neimu, įbrėžimai yra natūralūs mašinos eksploatacijos palydovai.


Dėl įbrėžimo neėmiau ir aš, bet biški neprasilenkė MB - rezultate nukentėjo posūkio žibintas ir aplink jį gerokai ištrupėjo dažai, tai manau reiktų ten užpurkšt keičiant žibintą, tuo pačiu pagalvojau ir ant durelių nubrėžimą užpurkščiau, kol nepradėjo rūdyt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 23 birželio 2014 - 11:46
geriau nieko nepurkšt, visų pirma, dažus atitaikyt be šansų, antra, jeigu jau taikyt, tai varyt mašiną, kur nustato su aparatu spalvos kodą, galima imti pagal kėbule nurodytą, bet jis per n metų jau būna išblukęs ir neatitinka. Ir vistiek iš balionėlio 90 proc, kad bus dažų nutekėjimas, taip, kad geriau nelįsti, mano galva. g.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus. Dėl nutekėjimo ten nėr bėdos - apačioj bamperis, uždengt galima, lai teka... bet su spalva tai turbūt nelabai kas gausis, tokia ji netradicinė... teks ieškot pardavimo meistrų, nors ir baisu su jais prasidėt... gal kas turit kokį patikimą parekomenduot? ax.gif
Atsakyti
Graziai uzpurksti reikia moketi,nes kitaip matysis tokis negrazus plemas su nutekejimais. As tvarkiausi pati kebula saviskei (galines arkas) gavosi graziai,bet daziau teptuku,purskiau tik laka (visas procesas atrode taip: rudziu sveitimas,rudziu surisejas,antikorozinis glaistas,spakliavimas/sveitimas,dazymas-2 sluoksniai,lakavimas-3 sluoksniai).Su purskiamais nemoku,garantuotai 100 proc. nesigautu-ten reikia buti labai ranka atmusus. As asmeniskai daugiau sitai katorgai nepasirasysiu,geriau kokiam garaziuke pinigus sumoketi... doh.gif Yra kas daro su perejimais ir labai nesimato,arba padazo tik ta vieta,o lakuoja visa detale-pigu ir graziai atrodo.Bet jei nubrezta iki metalo-reikia daryti ta vieta su pilnu paruosimu,nes tik padazius 100 proc. surudys...galima dabar laikinai uzdazyti kazkuo kad nebutu kontakto su dregme ir nerudytu-laikinai iki tvarkymo,taip sakant... g.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...a.d?id=39873925 4u.gif
Atsakyti