Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Salt* @ 2014 06 19, 21:03)
Siaubas,kokiu nesveiku zmoniu nebuna.Vakar per ziniasi rode,kai toks pats debilas,tiksliau du,apsaude masina kita,nes vienas kazkur nepraleido,bet tai ne pagrindas sitaip elgtis,pasiburnok ir nuvaziuok,o ne sitaip.

man urgi kazkada faja parode mergina :-D nors net nesupratau del ko. :-D pescioji. as ja praleidinejau per perejamo ji faka parode :-D
butu koks pacaniukas pirstus islauztu gal :-D
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 19, 19:04)
o tie, kurie kamščiuose palieka didžiausius tarpus tarp mašinų, po truputį burzgendami, kaži, irgi ta ekonomija užsiima smile.gif

O tai jūs manote, kad jei jie tų tarpų nepaliks, tai jau greičiau per kamštį nuvažiuosite? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 20, 09:17)
O tai jūs manote, kad jei jie tų tarpų nepaliks, tai jau greičiau per kamštį nuvažiuosite? smile.gif

as ta, kuri nepalieka maziausio tarpelio tarp savo ir kito transporto. nesuprantu koks tikslas prisiklijuot. ikalnese tokie kaimynai is galo stresa kelia. nes net neirodysi ,kad jis nesilaike atstumo normalaus. jei paredesi.o tikrai pariedu dar atgal.aisku ne metrais. bet juokinga jai tarp auto paliekamas 5cm atstumas. nuo to greiciau nepravaziuosi.
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 06 20, 10:43)
as ta, kuri nepalieka maziausio tarpelio tarp savo ir kito transporto. nesuprantu koks tikslas prisiklijuot. ikalnese tokie kaimynai is galo stresa kelia. nes net neirodysi ,kad jis nesilaike atstumo normalaus. jei paredesi.o tikrai pariedu dar atgal.aisku ne metrais. bet juokinga jai tarp auto paliekamas 5cm atstumas. nuo to greiciau nepravaziuosi.

drinks_cheers.gif Tie,kurie klijuojasi-greiciau niekad nepravaziuoja,ir priezastis paprasta-nesilaikantis saugaus atstumo paprastai toliau metro pries savo nosi ir nemato,ir nesugeba,todel nemoka prognozuoti eismo,labai daznai uzstringa tokiu eile uz netiketai sustojusios masinos,todel darosi kamstukai,kuriu siaip neturetu buti jei visi laikytusi saugaus atstumo...man is aukstai labai gerai matosi,kartais tokiu situaciju buna su tais megstanciais klijuotis kad tik ziuri ir zvengi ax.gif
Atsakyti
Su prisiklijuojančiais klasikinis variantas yra kai jie lupa į duobę, nes neturi pakankamai laiko sureaguoti, kai ta duobė iš po priekyje važiuojančios mašinos pasirodo smile.gif
Atsakyti
pvz kamštis autostradoje, dėl ko? kelio susiaurėjimas, realios kitos kliūties nėra, yra važiuojančių atkarpą normaliai, yra čioplinėjančių, paliekančių tarpus, į kuriuos tilptų dar 5 mašinos, tai aišku, kad aš pravažiuosiu tą atkarpą lėčiau.
Atsakyti
Na nežinau, ar paliekančius tarpus galima vadint žioplinėtojais - laikant egzaminą buvo reikalaviamai, koks tarpas turi būti iki mašinos priekyje. Dabar jau primiršau, bet mieste ar ne 3 sek. mažiausiai, o už miesto - 4 ar 5 sek. Ir matyt ne šiaip tai sugalvota...
Aš tai dar neturiu tokios reakcijos, kad staigiai sureaguot kai duobė ar staigiai stabdo prieky, tai tikrai esu iš tų "žioplinėtojų" ir tarpą pasilieku. O pati tai labai nemėgstu, kai man "prilimpa" prie paties užpakalio - nesvarbu, ar kamštis ar ne kamštis, vis tike labai blogai jaučiuosi, tai stengiuosi praleist visus kas tik labai skuba, bet kartais būna nesuprantamų man atvejų, kai važiuoja prilipęs tiesiog prie užpakalio ir nelenkia g.gif jei primažinu greitį ir pasitraukiu - nelenkia, bet jei padidinu greitį - tuoj pasiveja ir vėl važiuoja prilipę... kas čia per psichologija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 06 20, 12:01)
Na nežinau, ar paliekančius tarpus galima vadint žioplinėtojais - laikant egzaminą buvo reikalaviamai, koks tarpas turi būti iki mašinos priekyje. Dabar jau primiršau, bet mieste ar ne 3 sek. mažiausiai, o už miesto - 4 ar 5 sek. Ir matyt ne šiaip tai sugalvota...
Aš tai dar neturiu tokios reakcijos, kad staigiai sureaguot kai duobė ar staigiai stabdo prieky, tai tikrai esu iš tų "žioplinėtojų" ir tarpą pasilieku. O pati tai labai nemėgstu, kai man "prilimpa" prie paties užpakalio - nesvarbu, ar kamštis ar ne kamštis, vis tike labai blogai jaučiuosi, tai stengiuosi praleist visus kas tik labai skuba, bet kartais būna nesuprantamų man atvejų, kai važiuoja prilipęs tiesiog prie užpakalio ir nelenkia  g.gif  jei primažinu greitį ir pasitraukiu - nelenkia, bet jei padidinu greitį - tuoj pasiveja ir vėl važiuoja prilipę... kas čia per psichologija?  g.gif



Man instruktorius aiškino, kad turiu sustoti taip, kad dar matyčiau priekyje sustojusios mašinos maždaug pusę galinių ratų smile.gif
Mano irgi reakcija dar lėta, pažioplinėju dažnai smile.gif Irgi pasitaikė tu prilipusių, ypač užmiestyje - irgi pasitraukiu, kad lenktų, o tie nelenkia biggrin.gif Bet ir pati esu važiavusi prilipusi, nes kurį laiką vis nesiryžtu lenkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2014 06 20, 16:39)
Man instruktorius aiškino, kad turiu sustoti taip, kad dar matyčiau priekyje sustojusios mašinos maždaug pusę galinių ratų smile.gif
Mano irgi reakcija dar lėta, pažioplinėju dažnai smile.gif Irgi pasitaikė tu prilipusių, ypač užmiestyje - irgi pasitraukiu, kad lenktų, o tie nelenkia biggrin.gif Bet ir pati esu važiavusi prilipusi, nes kurį laiką vis nesiryžtu lenkti  blush2.gif


Sustojus kiek atsimenu turi likti toks tarpas, kad be atbulinio galima būtų apvažiuoti priekyje stovinčią mašiną....
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 20, 11:36)
Su prisiklijuojančiais klasikinis variantas yra kai jie lupa į duobę, nes neturi pakankamai laiko sureaguoti, kai ta duobė iš po priekyje važiuojančios mašinos pasirodo smile.gif

Aga,paskui del sugadintu ratu kelininkus keikia... drinks_cheers.gif O kad patys negalvoja nei velnio... doh.gif
Papildyta:
Vakar Lydos plente dirbau,tai ten isvis total kosmar-kazkoks dalbajobu,psichu ir neurasteniku ruozas...nekenciu to marsruto,ale ka jau padarysi...prisiziurejau tiek kad nei verkti,nei juoktis... doh.gif Greiciau jau juoktis-nes neverta sau kepenu gadintis del tokiu dalyku... ax.gif
Atsakyti
na, pvz,dėl ko ten nervuotis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 21, 19:54)
na, pvz,dėl ko ten nervuotis? smile.gif

Kur-ten? bigsmile.gif
Atsakyti