Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 06 18, 11:19)
Svarbiausia-susiprognozuoti vaziavima taip,kad nereiketu be reikalo arba staigiai stabdyti,daugiausiai kuro sanaudu suryja butent stabdymas.Kuo greiciau isibegeti ir paskui maximaliai isnaudoti masinos inercija.Siaip afigenai geras dalykas,kurui isleidziu zymiai maziau. thumbup.gif

Ką?! Papasakokite plačiau kaip stabdymas ryja kuro sąnaudas. Mano žiniomis stabdant kuras išvis nėra deginamas.
Atsakyti
Denaxa gi viską paaiškino, kaip stabdymas kurą ryja.
Atsakyti
Hmm, kažkaip nematau to paaiškinimo...
Atsakyti
ne pats stabdymas, o greičiausiai, įsibėgėjimas, ar pajudėjimas iš vietos po to. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 18, 15:58)
ne pats stabdymas, o greičiausiai, įsibėgėjimas, ar pajudėjimas iš vietos po to. smile.gif


taip, man taip aiškino mokantis drinks_cheers.gif tiesiog nebegazuoti, jei matai prieky degant raudoną ar pvz. koks nedidelis kamštis (suka kažkas ar pan.) - tada kol privažiuoji dažniausiai visi pajuda, ir nebereikia sustot ir vėl pajudėt.. dažnai taip būna, tik pas mus tokia jau kultūra, kad kiti pasinaudoja ta proga užlįst į priekį, pagazavus aplenkt... paskui staigiai stabdyt, ir kur dėsies - tenka stabdyt ir man...
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 06 18, 14:33)
tik pas mus tokia jau kultūra, kad kiti pasinaudoja ta proga užlįst į priekį, pagazavus aplenkt... paskui staigiai stabdyt, ir kur dėsies - tenka stabdyt ir man...


mane šitai irgi erzina. aš paprastai pasilieku didesnį atstumą, kad daugiau matyčiau, kas vyksta priekyje, ir daugiau laiko liktų sureaguoti į eismo sąlygas, nes baisiai nemėgstu "gazas-stabdis-gazas" vairavimo stiliaus. bet tada atsiranda mėgėjų įlysti ir nori nenori tenka staigiai stabdyt. jei bent posūkį rodytų iš anksto, tada aš galiu anksčiau sulėtint ir įleist, bet ne toks jausmas, kad paskutinę sekundę sugalvojo persirikiuot doh.gif

dėl kuro sunaudojimo ir man įdomu pasidarė, tad susiradau gamintojo rekomendacijas. pasirodo aš beveik 0,5 l viršiju. yra kur pasitempt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 18 birželio 2014 - 15:17
QUOTE(valkata @ 2014 06 18, 02:44)
Nu kam ta ironija, kiekvienas papildomas kilogramas mašinoje neigiamai įtakoja kuro sąnaudas.

Bet benzinas gal priklauso būti mašinoje ? Tiesiog tokiu būdu nusitaupoma į pievas.

Prisiskaičius čia apie eko vairavimą esu pradėjus praktikuoti riedėjimą iš inercijos iki paskutinio, ir išspaudžiu po 1 mylią and galono, reiškias nuvažiuoju 26 myliom daugiau su vienu baku.
Mano mašinoje 4.6lt variklis, nepritaupysiu labai, bet eko vairavimas visai įdomus.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 06 18, 16:21)
Bet benzinas gal priklauso būti mašinoje ? Tiesiog tokiu būdu nusitaupoma į pievas.
Nu koks skirtumas priklauso ar nepriklauso. Kuo daugiau svorio vežiotis reikia, tuo kuro sąnaudos didesnės, elementari fizika.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 18, 10:02)
Nu koks skirtumas priklauso ar nepriklauso. Kuo daugiau svorio vežiotis reikia, tuo kuro sąnaudos didesnės, elementari fizika.


Tas pat nusipirkti šaldytuvą ir laikyti išjungtą, kad sutaupyti ant elektros.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 06 18, 18:32)
Tas pat nusipirkti šaldytuvą ir laikyti išjungtą, kad sutaupyti ant elektros.

sakyciau, ne tas pats.. buna butinas svoris, ir buna balastas. manau tas noreta pasakyti smile.gif
Atsakyti
apytuščiu baku važinėti irgi nieko gero - tada į kuro sistemą patenka bako dugne esančios nuosėdos. Aš paprastai stenguosi, kad kuro būtų apie pusė bako, bet ne mažiau ketvirtadalio.
Atsakyti
tai ir nesakoma, kad reik tuscio.. pati irgi vengiu taip daryt. stengiuos kokius 10 litru palaikyt.
pilna baisoka piltis po to kai apvogt bande. piz2kai mano senam golfe zarneles po apacia prakirpo blink.gif
Atsakyti