Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 17, 03:25)
mano atveju tik koki 1-2 km prarasciau, aplinkeliu ties Pilaite ir darba vaziuoju..  tai pilant pilna baka gal ir sutaupyciau. Bet masina pilnu baku sunkesne ir automatiskai daugiau kuro naudot ima, ar as neteisi?  g.gif
aciu, reiks pasidometi tuo eko vairavimu  4u.gif

dar tokio dalyko negirdėjau. Tai tada reik ir rankinuko neimt į mašiną, ir vaikai lai pėsti vaikšto, papildomas svoris tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 17, 11:25)
mano atveju tik koki 1-2 km prarasciau, aplinkeliu ties Pilaite ir darba vaziuoju..  tai pilant pilna baka gal ir sutaupyciau. Bet masina pilnu baku sunkesne ir automatiskai daugiau kuro naudot ima, ar as neteisi?  g.gif
aciu, reiks pasidometi tuo eko vairavimu  4u.gif


Na,nuo pilno bako sunkesne pasidaro,bet kad kuro daugiau imtu-neteko pastebeti smile.gif bet jei pakrausi pilna masina bulviu maisu,ar priekaba prisikabinsi-tada taip,ims daugiau,tokiu atveju-kuo silpnesnis variklis,tuo didesnes sanaudos. Dar apetito masinai prideda tokie dalykai kaip stogo bagazine ir vezami prikabinti dviraciai,ir kiti dalykai,didinantys oro pasipriesinima... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(valkata @ 2014 06 17, 16:57)
Paskaičiau Vėja2 istoriją ir net nereikėjo žiūrėti iš kokio miesto ji - ir taip buvo aišku, kad iš Vilniaus smile.gif


Jo jo,cia tik Vilniuj ko gero tokios linksmybes vyksta... doh.gif lotuliukas.gif As kur tik kitur nuvaziuoju-tai man labai ramus eismas atrodo,net Kaune gerokai ramiau smile.gif

Veja-man tai irgi juokinga buna is tokiu durniu...nu negi dabar verksi del kiekvieno idioto... ax.gif bet as matyt jau ant tiek pripratus kad nebereaguoju i tokius... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 18 birželio 2014 - 09:04
QUOTE(Taurė @ 2014 06 17, 19:25)
dar tokio dalyko negirdėjau. Tai tada reik ir rankinuko neimt į mašiną, ir vaikai lai pėsti vaikšto, papildomas svoris tik  g.gif

Nu kam ta ironija, kiekvienas papildomas kilogramas mašinoje neigiamai įtakoja kuro sąnaudas.
Atsakyti
kiek kuro per mėn galima sutaupyti ekonominiu važiavimu imant skirtumą nuo standarto? smalsu. Pvz standartiškai auto valgo 10l mieste benzino.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 18, 11:00)
kiek kuro per mėn galima sutaupyti ekonominiu važiavimu imant skirtumą nuo standarto? smalsu. Pvz standartiškai auto valgo 10l mieste benzino.


I 8 laisvai isipaisytum smile.gif O gal ir daugiau pavyktu sutaupyti-priklauso nuo to,kaip vazineji dabar.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 18, 12:00)
kiek kuro per mėn galima sutaupyti ekonominiu važiavimu imant skirtumą nuo standarto? smalsu. Pvz standartiškai auto valgo 10l mieste benzino.


rašo entuziastai, kad 10-15 proc.: http://www.technolog...o...itu?l=2&p=1
bet gal pasakys merginos kurios pačios pabandė ir pajuto skirtumą. Aš jau mokiausi ir egzaminą laikiau su tuo eko, tai kitaip ir neišeina, tik va paskutiniu metu žiūriu kažkas pasidarė, kad pergazuot pradėjau, užvėluot jungt pavaras aukštesnes doh.gif o MB kai vairuoja - pavaras jungia anksti, bet mėgsta reik nereik greitai važiuot ir paskui stabdyt - tai kol kas matyt nėra visai ekologiškas mūsų vairavimas.
Kadangi neturiu su kuo palygint, tai mano mašina tik pradėjus važinėt valgydavo apie 8l mieste ir priemiesčiuos, o visi sakė pagal jos mažumą per daug... galvojau, gal man tas ekologinis vairavimas dar nedaėjo kaip reikiant... o vat po paskutinio apsilankymo servise visai atsitiktinai paaiškėjo, kad vienas ratas praktiškai nesisuka, tiek užstrigęs stabdis... kaladėlė sudegus doh.gif o prieš 3 mėn AUTOMART servisas (ANTIREKLAMA!!! mad.gif ) tipo generalinį tvarkymą mašinai padarė, ir stabdžių kaladėles pakeitė ir tt. Tai pasirodo, arba už tą 1000 lt kur nulupo (ir dar magnetolą sudegino) arba išvis nieko nedarė, arba įgrūdo bele kaip tas kaladėles...
Žodžiu, stabdžius man sutvarkė ir dabar mašina valgo apie 5,5 l vietoj 8... blink.gif supratau, kad ekologiškas kaip ekologiškas, bet techniką reik prižiūrėt, ir surast tokius meistrus, kur rankos iš tinkamų vietų auga... sąžinė irgi geriau kad būtų vietoj... mirksiukas.gif
Atsakyti
na, jeigu tiek galima sutaupyti nuo deklaruojamų gamintojo sąnaudų, tuomet turėtų būt neblogai, aišku, jeigu nemažai nuvažiuoji. smile.gif
Atsakyti
Kažkaip abėjoju, kad nuo deklaruotų dar galima būtų sutaupyt. Deklaruoja gi jie sanaudas naujom mašinom idealiom salygom... Pasiekimas, kai mašina sunaudoja, kiek parašyta, mano manymu...
Atsakyti
Svarbiausia-susiprognozuoti vaziavima taip,kad nereiketu be reikalo arba staigiai stabdyti,daugiausiai kuro sanaudu suryja butent stabdymas.Kuo greiciau isibegeti ir paskui maximaliai isnaudoti masinos inercija.Siaip afigenai geras dalykas,kurui isleidziu zymiai maziau. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(chuchundra @ 2014 06 18, 12:04)
Kažkaip abėjoju, kad nuo deklaruotų dar galima būtų sutaupyt. Deklaruoja gi jie sanaudas naujom mašinom idealiom salygom... Pasiekimas, kai mašina sunaudoja, kiek parašyta, mano manymu...


Taip,galima sutaupyti ir sunaudoti maziau,nei deklaruoja gamintojas.Seniai jau tai irodyta praktiskai smile.gif As siai dienai irgi sunaudoju maziau,nei deklaruoja gamintojas ax.gif
Atsakyti
pasakiau vakar saviskiui, kad noreciau pabandyti, tai sake, kad varau dieva i medi (i darba vaziuojant 4l ima) biggrin.gif
bet vis tiek smagu butu, praktika gera, o gal kada teks daug po miesta maltis..
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 18, 12:22)
pasakiau vakar saviskiui, kad noreciau  pabandyti, tai sake, kad varau dieva i medi (i darba vaziuojant 4l ima)  biggrin.gif
bet vis tiek smagu butu, praktika gera, o gal kada teks daug po miesta maltis..


Tikrai kad varai Dieva i medi lotuliukas.gif Nu bet pameginti galima,per eko rali zmones is tokiu masinikiu ir po 2 litrus yra isspaude smile.gif
Atsakyti
Ćia kokios mašinos tiek ima ir kur važinėt reikia, aš pvz. po Vilnių važinėju ir per kamščius, irgi norėčiau tokios mašinos, kad 2-4 l benzo imtų.
Atsakyti