Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 16, 14:49)
merginos, vilnietes - isduokit paslapti, kur pilates kura pigiau? kontrabandinio nenoriu, o dabar esu tokioj situacijoj, kad gausiu labai toli vazinet kasdien, automatiskai norisi sutaupyti. kazkaip esu girdejus, kad Pilaites Neste zymiai pigesne nei kitos, ar cia pletkai?  g.gif

Neapsimoka gaudyti pigesniu degaliniu-paskaiciuok kuro sanaudas kol iki jos nuvaziuosi,ir suprasi,kad nei velnio pigiau neuzsipylei mirksiukas.gif Pigiausiai iseina Nestej su nuolaidu kortele,ir kuras ten geras.O jei labai norisi sutaupyti-patariu pasidometi labiau eko vairavimu,galima nusipirkti pamoka-ji labai greitai atsipirks ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aristokratė @ 2014 06 16, 22:03)
Sita vieta man nelabai patinka, nors demesingai vaziuojant, viskas gerai gaunasi  biggrin.gif , ypac nepatinka kai reikia is Narbuto i Laisves pr. ivaziuoti, o 200 m. persirikiuoti, norint patekti i Justiniskiu g., arba link Mados vaziuoti  doh.gif .
http://www.delfi.lt/...e.d?id=65052779

Viskas ten gerai su ta vieta,tik reikia atidziai zenklus stebeti ir ziureti per veidrodzius,ar nieks nesiruosia taves taranuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 06 17, 09:11)
Tai nieko ir nepadarysi tokioje situacijoje,bet cia kabinejimasis prie zodziu.O idiotu kelyje pilna,nieko cia naujo,nors buna ir tokiu,pas kuriuos neveikia posukio svirneles.

Ir vėl jūs neteisi. Padaryti kai ką galima - galima nustoti būti altruistu ir stoti į pirmą eilę, net ir tada jei antroje stovi automobilis be įjungto kairio posūkio. Tada nereiks užstrigti antroje eilėje, jei staiga paaiškės, kad anas vairuotojas savo posūkių lemputę taupo...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 17, 10:51)
Neapsimoka gaudyti pigesniu degaliniu-paskaiciuok kuro sanaudas kol iki jos nuvaziuosi,ir suprasi,kad nei velnio pigiau neuzsipylei mirksiukas.gif  Pigiausiai iseina Nestej su nuolaidu kortele,ir kuras ten geras.O jei labai norisi sutaupyti-patariu pasidometi labiau eko vairavimu,galima nusipirkti pamoka-ji labai greitai atsipirks  ax.gif
Papildyta:

Viskas ten gerai su ta vieta,tik reikia atidziai zenklus stebeti ir ziureti per veidrodzius,ar nieks nesiruosia taves taranuoti smile.gif

mano atveju tik koki 1-2 km prarasciau, aplinkeliu ties Pilaite ir darba vaziuoju.. tai pilant pilna baka gal ir sutaupyciau. Bet masina pilnu baku sunkesne ir automatiskai daugiau kuro naudot ima, ar as neteisi? g.gif
aciu, reiks pasidometi tuo eko vairavimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas žino per kiek laiko negaliojančias teises(laikinas) pagamina į ilgalaikes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 06 17, 09:11)
O idiotu kelyje pilna,nieko cia naujo,nors buna ir tokiu,pas kuriuos neveikia posukio svirneles.


su posūkiais dažniausiai viskas tvarkoj būna. bėda - tarpinė tarp sėdynės ir vairo biggrin.gif
Atsakyti
Jūsų gesintuvas 2 kg?
Atsakyti
Šiuo metu gesintuvo mano automobilyje nėra išvis smile.gif
Atsakyti
Nuvažiavau savaitgali į TA,atsistojau į eile, prastovejau pusvalandi, galvoju del viso pikto patikrinsiu ar visos lemputes dega, nu akurat priešrukinis vienas nedega, grižau, pakeitem lempute, nuvažiavom vel, 2,5 val. eilej blink.gif ,bet praejom be problemu, dar pagire kad tokiem metam labai gerai išsilaikius mašina, nu ir gaila pardavinet dabar smile.gif
O grižtant atgal pasijutau kaip Rusijos keliose, vyras vairavo, važiavo antra juosta, atleke erelis, pradejo mirkset, tipo traukis, pirma juosta užimta, nera kur trauktis, tai tas ir taip ir anaip ant užpakalio lipo, galiausiai mus užstabde mokyklinukas kuris važiavo kažkodel 2 juosta 40 km greičiu , tai aplenkus per 1 juosta tas erelis pradejo taranuot mus blink.gif ,stumti iš juostos, aišku norejo pagasdint, vyras pasijuoke ir parode jam pirštu kombinacija, man tai visai nejuokinga buvo, pirma karta toks debilas pasitaike, paskui nudume per A juosta didžiuliu greičiu
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 06 17, 15:54)
Nuvažiavau savaitgali į TA,atsistojau į eile, prastovejau pusvalandi, galvoju del viso pikto patikrinsiu ar visos lemputes dega, nu akurat priešrukinis vienas nedega, grižau, pakeitem lempute, nuvažiavom vel, 2,5 val. eilej  blink.gif  ,bet praejom be problemu, dar pagire kad tokiem metam labai gerai išsilaikius mašina, nu ir gaila pardavinet dabar  smile.gif
O grižtant atgal pasijutau kaip Rusijos keliose, vyras vairavo, važiavo antra juosta, atleke erelis, pradejo mirkset, tipo traukis, pirma juosta užimta, nera kur trauktis, tai tas ir taip ir anaip ant užpakalio lipo, galiausiai mus užstabde mokyklinukas kuris važiavo kažkodel 2 juosta 40 km greičiu , tai aplenkus per 1 juosta tas erelis pradejo taranuot mus  blink.gif  ,stumti iš juostos, aišku norejo pagasdint, vyras pasijuoke ir parode jam pirštu kombinacija, man tai visai nejuokinga buvo, pirma karta toks debilas pasitaike, paskui nudume per A juosta didžiuliu greičiu

Man tas pats buvo,tik as su drauge vaziavau,ir taranavo,ir burbuliavo,mes faka jam atgal biggrin.gif .
Atsakyti
Paskaičiau Vėja2 istoriją ir net nereikėjo žiūrėti iš kokio miesto ji - ir taip buvo aišku, kad iš Vilniaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 17, 17:57)
Paskaičiau Vėja2 istoriją ir net nereikėjo žiūrėti iš kokio miesto ji - ir taip buvo aišku, kad iš Vilniaus smile.gif

Aha, Savanoriu prospekte, ir važiavom dar +20 nuo leistino
Atsakyti
Sveikos,

Jungiuos į Jūsų būrį 4u.gif Šiandien Regitroj išlaikiau egzaminą didis.gif
Atsakyti