Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Salt* @ 2014 05 11, 19:45)
Tas pats sh biggrin.gif ,vel pinigu melzimas,uztenka ir to,kiek kainuoja teises.Sugalvoja eilini buda pasipelnyti.
As tai uz tai,kad pensijinio amziaus zmones perlaikinetu teises,va,tada tikrai gatvese bus saugiau biggrin.gif .


Va tame ir yra problema,kad visi akcentuojasi tik i tai,kiek kainuoja teises ir kaip jas gauti/isigyti,tik,deja,apie ismokima vairuoti niekas beveik net neuzsimena,apie tai,kaip kuo geriau ismokti vairuoti...O gaves ta popiereli tikrai mazai kas mokosi toliau...todel manau,kad tokie kursai butini,ir tai tikrai nera pinigu melzimas.Gatvese tikras bardakynas,zmones nesusigaudo eisme,taisykles zino toli grazu ne visi (uztenka pasiskaityti komentarus Delfyje po nacionalinio ket egzamino doh.gif ),vazinejama tiesiog kaip papuola...O tokie kursai dar nepatyrusiems galbut istaisytu dabar daromas klaidas,kol jos galutinai neisisenejo.Pelnas cia ne prie ko,kalba eina apie situacijos keliuose gerinima,vairuotoju svietima,sauguma...Kodel niekas nepagalvoja,o kiek gi kainuoja gyvenimas?
Del pensininku-seni zmones suvokia savo galimybes ir nelaksto kaip galvas nutruke,puksi sau ramiai ir atsargiai-ir tegu puksi,niekam jie per daug netrukdo... ax.gif Man labiau trukdo "telefonistai" ir besidazancios moterys-sita kategorija visiskai neprognozuojama,plavineja belekaip visiskai eisme nesusivokdami... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 20:30)
Super smile.gif Bet kad moteru kiek,kaip fainiai,bent yra su kuo varzytis  thumbup.gif  O kam tau ten rankinis? Trasoje nematau nei vienos vietos,kur jo reiketu,reikia tik tinkamai prisistabdyt ir tinkamai gazuotis smile.gif Va su automatu tai nekas,ar jis pas tave neturi 1,2,3 poziciju? Geriausiai gal butu vaziuoti isijungus 2-a,arba sport rezimu,jei toks yra... smile.gif
kad dalyvavai-daug daug  4u.gif  4u.gif  4u.gif .....Malacius  4u.gif
Aha, sakė, kad kaip niekada daug moterų smile.gif Sakai nereikia ten rankinio? Nu kur fiškę reik 360 laipsnių apvažiuot g.gif Antrame važiavime aš gražiai ją apvažiavau šiaip, nu žodžiu, praktikos dar reikia smile.gif Yra 1, 2, 3, kitą kartą reiks 2a poziciją įsikalt smile.gif Dėkui 4u.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 20:45)
Man labiau trukdo "telefonistai" ir besidazancios moterys-sita kategorija visiskai neprognozuojama,plavineja belekaip visiskai eisme nesusivokdami... ax.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif baisu šalia tokių važiuot
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 19:45)
Va tame ir yra problema,kad visi akcentuojasi tik i tai,kiek kainuoja teises ir kaip jas gauti/isigyti,tik,deja,apie ismokima vairuoti niekas beveik net neuzsimena,apie tai,kaip kuo geriau ismokti vairuoti...O gaves ta popiereli tikrai mazai kas mokosi toliau...todel manau,kad tokie kursai butini,ir tai tikrai nera pinigu melzimas.Gatvese tikras bardakynas,zmones nesusigaudo eisme,taisykles zino toli grazu ne visi (uztenka pasiskaityti komentarus Delfyje po nacionalinio ket egzamino doh.gif ),vazinejama tiesiog kaip papuola...O tokie kursai dar nepatyrusiems galbut istaisytu dabar daromas klaidas,kol jos galutinai neisisenejo.Pelnas cia ne prie ko,kalba eina apie situacijos keliuose gerinima,vairuotoju svietima,sauguma...Kodel niekas nepagalvoja,o kiek gi kainuoja gyvenimas?
Del pensininku-seni zmones suvokia savo galimybes ir nelaksto kaip galvas nutruke,puksi sau ramiai ir atsargiai-ir tegu puksi,niekam jie per daug netrukdo... ax.gif Man labiau trukdo "telefonistai" ir besidazancios moterys-sita kategorija visiskai neprognozuojama,plavineja belekaip visiskai eisme nesusivokdami... ax.gif

Tai cia tik tau atrodo,kad pasipelnymo nera,bet butent,kad tuo tikslu tai ir buvo sugalvota,o ne del to,kad geriau vairuotu zmones biggrin.gif ,jei toks noras butu,tai nebutu galima is vis pirkti teisiu,egzaminu laikyti uz pinigus,visur yra korupcija,visi siekia pasipelnyti ir niekam nerupi tu,kaip vairuotojas,taip buvo metu metus,manai,kad dabar kazkam parupo geresnis vairavimas?Nebuk naivi wink.gif.
Ir vel kalbi naiviai,turbut nezinai,kiek avariju sukelia pensininkai,kurie nieko nemato,kas dedasi aplinkui,vaziuoja tiesiai ir viskas jiems px biggrin.gif ,reikia sukti i kaire,jie ir suka,niekas jiems neidomu biggrin.gif ,paciai juk i sona toks diedulis ikale,isvazinejo is ziedo trecios i juostos,to dar negana,nemate dar ir manes antroje ziedo juostoje biggrin.gif .Is vis ,turetu ivesti metu cezas,iki kiek galima vairuoti.Nes nei reakcijos nebera pas senukus,nei mato jie ka nors.
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 11, 21:06)
Tai cia tik tau atrodo,kad pasipelnymo nera,bet butent,kad tuo tikslu tai ir buvo sugalvota,o ne del to,kad geriau vairuotu zmones biggrin.gif ,jei toks noras butu,tai nebutu galima is vis pirkti teisiu,egzaminu laikyti uz pinigus,visur yra korupcija,visi siekia pasipelnyti ir niekam nerupi tu,kaip vairuotojas,taip buvo metu metus,manai,kad dabar kazkam parupo geresnis vairavimas?Nebuk naivi wink.gif.
Ir vel kalbi naiviai,turbut nezinai,kiek avariju sukelia pensininkai,kurie nieko nemato,kas dedasi aplinkui,vaziuoja tiesiai ir viskas jiems px biggrin.gif ,reikia sukti i kaire,jie ir suka,niekas jiems neidomu biggrin.gif ,paciai juk i sona toks diedulis ikale,isvazinejo is ziedo trecios i juostos,to dar negana,nemate dar ir manes antroje ziedo juostoje biggrin.gif .Is vis ,turetu ivesti metu cezas,iki kiek galima vairuoti.Nes nei reakcijos nebera pas senukus,nei mato jie ka nors.


Man neatrodo,as zinau,nepasakociau tokiu dalyku siaip sau tik del atrodymo ax.gif Ir as ne naivi situo klausimu,tiesiog zinau kaip yra is tikruju...zinau ir apie teisiu pirkimus ir kaip tas daroma...Ir esi labai naivi,jei manai,kad vairavimo mokyklos labai daug pelno turi,tai toli grazu nera aukso kasyklos (instruktoriui uz pamoka realiai lieka vos keliolika litu-tai yra paskaiciuota),aukso kasyklos buvo iki krizes,dabar-vargo vakariene ax.gif Ir,beje,tikrai taip pat nereiketu ir tiketis kad kazkas dirbs veltui,be to,investuoti i savo ir aplinkiniu sauguma,manau,tikrai verta smile.gif
Per 7 metus uz vairo mieste nesu maciusi nei vienos pensininko sukeltos avarijos,apie viena esu girdejusi,bet per diena tenka pamatyti n eismo ivykiu,sukeltu zmoniu mazdaug iki 30 metu amziaus (didziausias kiekis matytas per diena berods 7 doh.gif ),dazniausiai tie ivykiai akivaizdziai buna del taisykliu nezinojimo,kai zmones net nesupranta,kas kaltas smile.gif Esme dar ta,kad pensininkai juda letai,reiskia-gali numatyti ir prognozuoti,todel pakliuti i avarine situacija tikimybe tikrai labai menka ax.gif O is ziedo is trecios juostos nieko nematydami ne tik pensininkai isvazineja,sakyciau-visi,kurie ta trecia vaziuoja,na,as paprastai signala uzspaudziu jei matau kad manes nemato ir taranuoti ruosiasi...ant stabdziu tai irgi del tokiu ne karta teko deti-mauna is trecios skersai ziedo ir butinai uzkisdami pries nosi,nugi ir tikrai ne pensininkai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 11, 21:05)
:Prisiduodu po slalomo pioneer.gif su video iš registratoriaus (nu vis tiek nesusidraugauju aš su juo dėl laiko ir greičio biggrin.gif ant telefono žiūrint rodo, perkėlus į kompą - ne...),

O, kaip faina, sveikinu su geru rezultatu 4u.gif ,kokia trasa atrodo ilga, o tai važiavai su automatu ? nu galvoju kur ten su 3 begiu, jei mechanine
Vat aš galvoju, Denaxa, ar per slaloma su rankinio pagalba apsisuka? Aš taip ir nemoku, nu ten kur mes dalyvavom tai nereikejo rankinio, o savo mašinoj aš ir nenorečiau gadint
P.S Kol klausiau Denaxos ji jau atsakimą paraše lotuliukas.gif ,telepatija kažkokia, mintimis bendraujam lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 11 gegužės 2014 - 21:04
QUOTE(Little feet @ 2014 05 11, 20:56)
Aha, sakė, kad kaip niekada daug moterų smile.gif Sakai nereikia ten rankinio? Nu kur fiškę reik 360 laipsnių apvažiuot  g.gif Antrame važiavime aš gražiai ją apvažiavau šiaip, nu žodžiu, praktikos dar reikia smile.gif Yra 1, 2, 3, kitą kartą reiks 2a poziciją įsikalt smile.gif Dėkui  4u.gif

Nereikia,tikrai biggrin.gif Reikia treniruociu smile.gif Kai jau gerai atkalsi trajektorijas-tada galesi ir su rankiniu mokytis,bet tai nepadeda labai daug laiko sutaupyti.Viskas priklauso nuo trajektoriju tikslumo smile.gif .Be to,norint naudoti rankini-reikia moketi idealiai gerai suvairuoti masina viena ranka.As rankini naudoju per treniruotes retkarciais,bet per varzybas-ne,nerizikuoju,nes nemoku to daryti tikrai gerai smile.gif
Su tom 1,2,3 pozicijom-issimegink kazkur dar pries varzybas,kaip masina su jom vaziuoja ir iki kiek greicio duoda,gali buti,kad ir 1 gali uztekti jei negreita trasa (pvz.,kaip sita kur dabar vaziavai),kad gerai eitu-reikia aukstesniu apsuku,variklis tada jegos igauna smile.gif
Atsakyti
sportininkės, gal verta būtų mums persikraustyti čia?
O tai pradedančiosios ir sportai nebaisiai dera biggrin.gif O ir kitos sportuojančios ne visada sugalvos čia užsukti
Papildyta:
kaip nervina tie žunučių vėlavimai mad.gif
QUOTE(Vėja2 @ 2014 05 11, 21:54)
O, kaip faina, sveikinu su geru rezultatu  4u.gif  ,kokia trasa atrodo ilga, o tai važiavai su automatu ? nu galvoju kur ten su 3 begiu, jei mechanine
Vat aš galvoju, Denaxa, ar per slaloma su rankinio pagalba apsisuka? Aš taip ir nemoku, nu ten kur mes dalyvavom tai nereikejo rankinio, o savo mašinoj aš ir nenorečiau gadint
dėkui 4u.gif tai jo, tik automatą turiu, su kuo daugiau važiuosiu biggrin.gif kai būna koks smulkesnis gedimas, tai automatinė dėžė pradeda veikti avariniu režimu - tik 3 bėgis, mol kad galėtum iki serviso nuvažiuoti. Pas mane ten vieno daviklio kontaktas grybauja - pamokė mane elektrikas, ką su juo daryti, tai pažaidžiu karts nuo karto, nekyla ranka naują pirkti už porą šimtų litų. Tuo labiau, kad ieškausi kitos mašinos dabar.
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 21:55)
Nereikia,tikrai biggrin.gif Reikia treniruociu smile.gif Kai jau gerai atkalsi trajektorijas-tada galesi ir su rankiniu mokytis,bet tai nepadeda labai daug laiko sutaupyti.Viskas priklauso nuo trajektoriju tikslumo smile.gif .Be to,norint naudoti rankini-reikia moketi idealiai gerai suvairuoti masina viena ranka.As rankini naudoju per treniruotes retkarciais,bet per varzybas-ne,nerizikuoju,nes nemoku to daryti tikrai gerai smile.gif
Su tom 1,2,3 pozicijom-issimegink kazkur dar pries varzybas,kaip masina su jom vaziuoja ir iki kiek greicio duoda,gali buti,kad ir 1 gali uztekti jei negreita trasa (pvz.,kaip sita kur dabar vaziavai),kad gerai eitu-reikia aukstesniu apsuku,variklis tada jegos igauna  smile.gif
Supratau 4u.gif Reikia reikia man dar trajektorijų tikslumo mokytis, žinau smile.gif Vasarą nusimato vėl važiavimas į Vilnių, tai rieks vėl kokią pamokėlę susiorganizuot smile.gif
Pakankamai greita ir ilga trasa čia lyginant su Narvydiškėm smile.gif Mačiau Fb šiandien, kad buvo tokia pat schema, kaip mano treniruočių metu, tai žinok oj oj - Klaipėdos slalome atstumai didžiuliai lyginant su tuo smile.gif Iš videoregistratoriaus mačiau, kad tarpais greitis buvo 50 km/h, bet ir tai galėjo būti tikrai daugiau smile.gif Tai 1 bėgio vargu ar užtektų, bet va 3 ko gero nereikia smile.gif Neužfiksavau, ar 3 buvo persijungęs, gal ir buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 20:42)
Man neatrodo,as zinau,nepasakociau tokiu dalyku siaip sau tik del atrodymo ax.gif  Ir as ne naivi situo klausimu,tiesiog zinau kaip yra is tikruju...zinau ir apie teisiu pirkimus ir kaip tas daroma...Ir esi labai naivi,jei manai,kad vairavimo mokyklos labai daug pelno turi,tai toli grazu nera aukso kasyklos (instruktoriui uz pamoka realiai lieka vos keliolika litu-tai yra paskaiciuota),aukso kasyklos buvo iki krizes,dabar-vargo vakariene  ax.gif Ir,beje,tikrai taip pat nereiketu ir tiketis kad kazkas dirbs veltui,be to,investuoti i savo ir aplinkiniu sauguma,manau,tikrai verta smile.gif
Per 7 metus uz vairo mieste nesu maciusi nei vienos pensininko sukeltos avarijos,apie viena esu girdejusi,bet per diena tenka pamatyti n eismo ivykiu,sukeltu zmoniu mazdaug iki 30 metu amziaus (didziausias kiekis matytas per diena berods 7 doh.gif ),dazniausiai tie ivykiai akivaizdziai buna del taisykliu nezinojimo,kai zmones net nesupranta,kas kaltas smile.gif  Esme dar ta,kad pensininkai juda letai,reiskia-gali numatyti ir prognozuoti,todel pakliuti i avarine situacija tikimybe tikrai labai menka ax.gif O is ziedo is trecios juostos nieko nematydami ne tik pensininkai isvazineja,sakyciau-visi,kurie ta trecia vaziuoja,na,as paprastai signala uzspaudziu jei matau kad manes nemato ir taranuoti ruosiasi...ant stabdziu tai irgi del tokiu ne karta teko deti-mauna is trecios skersai ziedo ir butinai uzkisdami pries nosi,nugi ir tikrai ne pensininkai  doh.gif

Zinau ir as apie teisiu pirkima ,ir ne is gandu biggrin.gif .
O as ir nesakiau,kad instruktoriai daug uzdirba,pinigai eis kitur,jiems tik kapeikos nubyres,Regitra susizers daugiausiai biggrin.gif .
O tu supranti tai,kad pensininkas,vaziuodamas ant 30,trukdo kitiems eismo dalyviams?Papasakociau as apie viena dieduka,kaip jis vairuoja,bet reiktu ilgai pasakoti biggrin.gif .Bet as ir nesakau,kad kiti nedaro gatveje klaidu mirksiukas.gif .Labiausiai daro girti vairuotojai.Bet su jais jau nieko nepadarysi,todel ir sakau,ivede amziaus cenza,bent kazkiek pagerintu situacija,kalbu apie imanomus dalykus.Ir netikiu,kad del papildomu kursu,kazkas kelyje pasikeis,bus kam pasipelnyti,o visi po kursu vazines vis tiek taip,kaip jie nores.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 11, 22:08)
sportininkės, gal verta būtų mums persikraustyti čia?
O tai pradedančiosios ir sportai nebaisiai dera biggrin.gif O ir kitos sportuojančios ne visada sugalvos čia užsukti

Pakankamai greita ir ilga trasa čia lyginant su Narvydiškėm smile.gif Mačiau Fb šiandien, kad buvo tokia pat schema, kaip mano treniruočių metu, tai žinok oj oj - Klaipėdos slalome atstumai didžiuliai lyginant su tuo smile.gif Iš videoregistratoriaus mačiau, kad tarpais greitis buvo 50 km/h, bet ir tai galėjo būti tikrai daugiau smile.gif Tai 1 bėgio vargu ar užtektų, bet va 3 ko gero nereikia smile.gif Neužfiksavau, ar 3 buvo persijungęs, gal ir buvo  g.gif

Galima kraustytis,bet nemanau,kad reiketu,nes sportas-tai nuolatinis mokymasis vairuoti ir mokymasis atsakomybes,taip pat ir nervu suvaldymo-viso to labiausiai ir reikia pradedantiems ax.gif O kad nederetu...na,as i sporta "ikritau" su vos keliu menesiu vairavimo stazo,pirmos varzybos-ziema biggrin.gif doh.gif
Narvydiskese greitis trasoje mazdaug iki 60 buna(gyvateje),tikrai nera leta trasa smile.gif Per treniruotes paprastai vaziuoju antra (bet kartais treneris liepia vaziuoti pirma),bet per varzybas juk netausosi variklio,kai eini del rezultato,tada-pirma ax.gif Mechankes pirma traukia iki 60km kazkur jei normali deze,paskui ribotuvas atmusa,antra mano astroj-iki 80,galingesniuose varikliuose iki 100 mazdaug. Prie siemenso kai buvo svc slalomas-buvo greita trasa,vaziavau pirmu begiu iskart nuo starto dugnu smile.gif Tai va man atrodo kad tau butu gerai su 2,bet pasimegink is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 11, 22:09)
Zinau ir as apie teisiu pirkima ,ir ne is gandu biggrin.gif .
O as ir nesakiau,kad instruktoriai daug uzdirba,pinigai eis kitur,jiems tik kapeikos nubyres,Regitra susizers daugiausiai biggrin.gif .
O tu supranti tai,kad pensininkas,vaziuodamas ant 30,trukdo kitiems eismo dalyviams?Papasakociau as apie viena dieduka,kaip jis vairuoja,bet reiktu ilgai pasakoti biggrin.gif .Bet as ir nesakau,kad kiti nedaro gatveje klaidu mirksiukas.gif .Labiausiai daro girti vairuotojai.Bet su jais jau nieko nepadarysi,todel ir sakau,ivede amziaus cenza,bent kazkiek pagerintu situacija,kalbu apie imanomus dalykus.Ir netikiu,kad del papildomu kursu,kazkas kelyje pasikeis,bus kam pasipelnyti,o visi po kursu vazines vis tiek taip,kaip jie nores.


Diedukai nervuoja letai vaziuodami,bet tik tiek,butent del leto vaziavimo jie nera pavojingi,ir ju yra tiek mazai ,kad neverta del to sau kepenu gadintis ax.gif As tiek visokiu ciudu gatvese prisiziuriu per darbo diena,kad tie diedukai atrodo jau toookie nekalti sutverimai tam bendram kontekste... rolleyes.gif Be to,pvz.,kazkaip nei vienam diedukui neateina i galva parkuotis ir blokuoti viesojo transporto stoteliu,ar vaziuoti autobusu juostomis-jie zino,kad negalima,nes trukdys ir ket neleidzia,o vat jaunesni vairuotojai,net tik ka teises issilaike-sito nezino ax.gif Mano dede pensininkas,vazineja greitai,lakstantis toks,bet jo uz jokius pinigus nepriversi net trumpam stabteleti kur draudziama ar aplamai kokio zenklo ar kt. ket reikalavimus pazeisti,ir nebuna taip,kad kokio zenklo nepamatytu,tarp jaunimo ko gero tokiu nerasi doh.gif
Regitra tai uz mokymus nesusizers,jie juk tik teises keis,49lt nuo zmogaus uz plastikine kortele ax.gif Bet su tais mokymais irgi yra vienas didelis bet-taip,tai gali pasidaryti aukso kasykla zmonems,kurie bus suinteresuoti tik susizerti pinigus,o ne kokybiskai ismokyti vairuotojus,tuo atveju,jei mokymai bus atiduoti i 2-3 istaigu letenas (yra tokiu tendenciju,vairavimo mokytojai tam nepritaria,nes mato,kad gero nebus is to),aisku,ne uz aciu manau,tada nebus konkurencijos ir is tikruju gera ideja pavirs i eiline pinigu plovykla.O ideja is tikruju gera.Ir tikrai ne visiems rupi susiplauti pinigus,deja,suns balsas i dangu neina... ax.gif
Yra dabar kvalifikacijos kelimo kursai vairuotojams,tai kiek girdejau atsiliepimus is furistu-realiai moki uz pazymejima kosmine suma (kainuoja daugiau negu islaikyti B,jei pirminis,o paskui kas 5 metai-pigiau) ir nieko ten tokio neismoko,kai kur dar ir pacius mokytojus butu ko pamokyti biggrin.gif Man tai cia pasiseke,nes imone turi savo mokymo baze ir kursai buvo darbdavio,o kadangi darbdavys suinteresuotas darbuotoju kvalifikacija-kursai buvo naudingi ir bent jau man idomus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 22:19)
* Galima kraustytis,bet nemanau,kad reiketu,nes sportas-tai nuolatinis mokymasis vairuoti ir mokymasis atsakomybes,taip pat ir nervu suvaldymo-viso to labiausiai ir reikia pradedantiems ax.gif  * O kad nederetu...na,as i sporta "ikritau" su vos keliu menesiu vairavimo stazo,pirmos varzybos-ziema biggrin.gif  doh.gif
* Narvydiskese greitis trasoje mazdaug iki 60 buna(gyvateje),tikrai nera leta trasa smile.gif
* Na matai, kitas besidomintis sportu čia neužsuktų, nes retas pradedantysis į sportą iš karto krenta biggrin.gif O su nervais man bėdų nėra, tfu tfu tfu smile.gif Prieš startą jauduliukas ima, bet tik atsistoju prie linijos - viskas. Ir tik jau finišavusi pajaučiu viso kūno drebulį.
* Va žinai ką šiandien mačiau, nugi kaip gražu - patys autosporte dalyvaujantys/dalyvaudavę tėvai mokina ir ruošia naują kartą wub.gif Jaunimo klasėje iš 4 dalyvių 3 buvo maži berniukai (8-10 metų). Pakalbėjau su jų tėvais, kartodromo savininkai, tai reiks būtinai nulėkt pasidraskyt smile.gif
* Mmm, gyvatėlė wub.gif Kaip man ji patiko. Čia buvo bemaž tiesi atkarpa tarp posūkio ir tos vienišos 360 fiškės, tai ten laisvai galima stipriai bėgėtis.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 11, 22:41)
* Na matai, kitas besidomintis sportu čia neužsuktų, nes retas pradedantysis į sportą iš karto krenta biggrin.gif O su nervais man bėdų nėra, tfu tfu tfu smile.gif Prieš startą jauduliukas ima, bet tik atsistoju prie linijos - viskas. Ir tik jau finišavusi pajaučiu viso kūno drebulį.
* Va žinai ką šiandien mačiau, nugi kaip gražu - patys autosporte dalyvaujantys/dalyvaudavę tėvai mokina ir ruošia naują kartą  wub.gif Jaunimo klasėje iš 4 dalyvių 3 buvo maži berniukai (8-10 metų). Pakalbėjau su jų tėvais, kartodromo savininkai, tai reiks būtinai nulėkt pasidraskyt smile.gif
* Mmm, gyvatėlė  wub.gif Kaip man ji patiko. Čia buvo bemaž tiesi atkarpa tarp posūkio ir tos vienišos 360 fiškės, tai ten laisvai galima stipriai bėgėtis.

Tai kad visos kazkiek sportuojancios cia vietoje-nedaug musu yra smile.gif Bet maciau,toj temoj jau lyg tai Dzu kazka parase,tik dar neziurejau ka biggrin.gif
Mane irgi purto-pries starta ir po finiso,buna,kad net koja sokineja taip normaliai biggrin.gif bet trasoje kol vaziuoji-viskas ciki biggrin.gif
SVC tokiu daug,jau uzauginti sportininku vaikai skina pergales,ir jauniu klase(svc aukletiniai) ne viena karta sluoste nosis suaugusiems ir patyrusiems biggrin.gif Dominykas Butvilas irgi pradejo SVC smile.gif
Gyvate ir man nerealiai patinka...ir atbuliniu ant greicio prasilekti irgi joje megstu-kartais megstu atsipalaidavimui atbuliniu trasoj pasivazineti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 11 gegužės 2014 - 21:58