Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Vasariukas76 @ 2014 06 15, 21:58)
Labas vakaras smile.gif Vis paskaitau jūsų pokalbius. Teises turiu nuo pernai rugsėjo, bet realiai važinėt pradėjau šį pavasarį, o nuolat važinėju apie mėnesį smile.gif Važinėju su automatu (nes teises tokias išsilaikiau). Kol kas gaunasi toks paradoksas - kai esu už vairo, labai bijau, vairuodama esu įsitempusi, darau krūvą klaidų sad.gif O kai nevairuoju, tai noriu tuoj pat sėsti už vairo ir kur nors važiuoti  mirksiukas.gif


man irgi panašiai biggrin.gif nors jau trys mėnesiai kaip išsilaikiau ir važinėju, bet po kiekvienos pertraukėlės, kai keletą dienų nevairuoju, vėl pradedu nervintis ir bijot ax.gif pridarau klaidų, o paskui grįžus arodo va dabar kad važiuočiau, tai viską gerai daryčiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 06 15, 00:25)
As stoju visada,jei antroje eileje suks i kaire.

drinks_cheers.gif
jeigu 3 juostos, tai vidurinej..


merginos, vilnietes - isduokit paslapti, kur pilates kura pigiau? kontrabandinio nenoriu, o dabar esu tokioj situacijoj, kad gausiu labai toli vazinet kasdien, automatiskai norisi sutaupyti. kazkaip esu girdejus, kad Pilaites Neste zymiai pigesne nei kitos, ar cia pletkai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 16, 13:49)
jeigu 3  juostos, tai vidurinej..
Stokit, stokit, man taip patinka, antroj juostoj stovi 10 mašinų, o pirma laisva, aš ja iki pat sankryžos ir nuvažiuoju žalios laukti smile.gif

Papildyta:
QUOTE(*Salt* @ 2014 06 14, 23:25)
As stoju visada,jei antroje eileje suks i kaire.
O kaip jūs atpažįstate ar antroje eilėje stovintis suks ar nesuks? Čia kalbu apie atvejį, kai ten stovintis posūkio nerodo.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 16, 15:49)
O kaip jūs atpažįstate ar antroje eilėje stovintis suks ar nesuks? Čia kalbu apie atvejį, kai ten stovintis posūkio nerodo.

Tai prieit ir paklaust visada galima... lotuliukas.gif
Atsakyti
gerai sakai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 16, 14:49)
O kaip jūs atpažįstate ar antroje eilėje stovintis suks ar nesuks? Čia kalbu apie atvejį, kai ten stovintis posūkio nerodo.

Durnas klausimas.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 06 16, 10:11)
man irgi panašiai  biggrin.gif  nors jau trys mėnesiai kaip išsilaikiau ir važinėju, bet po kiekvienos pertraukėlės, kai keletą dienų nevairuoju, vėl pradedu nervintis ir bijot  ax.gif pridarau klaidų, o paskui grįžus arodo va dabar kad važiuočiau, tai viską gerai daryčiau  tongue.gif


Lygiai tas pats ir man mirksiukas.gif
Atsakyti
Sita vieta man nelabai patinka, nors demesingai vaziuojant, viskas gerai gaunasi biggrin.gif , ypac nepatinka kai reikia is Narbuto i Laisves pr. ivaziuoti, o 200 m. persirikiuoti, norint patekti i Justiniskiu g., arba link Mados vaziuoti doh.gif .
http://www.delfi.lt/...e.d?id=65052779
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 16 birželio 2014 - 21:05
QUOTE(valkata @ 2014 06 16, 15:49)
Stokit, stokit, man taip patinka, antroj juostoj stovi 10 mašinų, o pirma laisva, aš ja iki pat sankryžos ir nuvažiuoju žalios laukti smile.gif

Papildyta:
O kaip jūs atpažįstate ar antroje eilėje stovintis suks ar nesuks? Čia kalbu apie atvejį, kai ten stovintis posūkio nerodo.

arba pirmoj stovi 1-2 i desine sukantys, ten uzsidegus zaliai - pestieji eit, o kartais is sliauzt pradeda, tai buna ir 10 stovint antroj juostoj-greiciau pravaziuoji biggrin.gif

cia jo. stovi, posukio i kaire net. uzsidega zalia - atsiranda ir posukis doh.gif
Atsakyti
man labiau "patinka" atvejis, kai stovi koks nors žioplys pirmoj, nors iš jos tik į dešinę galima, o užsidegus žaliai apsižiūri ir tada brukasi sankryžoj į antrą juostą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 06 16, 19:53)
Durnas klausimas.

Visai ne. Negi jums niekada neteko užsirauti ant tokių, kurie antroje eilėje stovi be posūkio, o įsijungus žaliai įsijungia ir jų kairys posūkis... Ir jūs toliau už jo stovite, o pirma eile važiuoja visi tiesiai.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 17, 08:28)
Visai ne. Negi jums niekada neteko užsirauti ant tokių, kurie antroje eilėje stovi be posūkio, o įsijungus žaliai įsijungia ir jų kairys posūkis... Ir jūs toliau už jo stovite, o pirma eile važiuoja visi tiesiai.

Tai nieko ir nepadarysi tokioje situacijoje,bet cia kabinejimasis prie zodziu.O idiotu kelyje pilna,nieko cia naujo,nors buna ir tokiu,pas kuriuos neveikia posukio svirneles.
Atsakyti