Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Ingridda @ 2014 06 12, 09:34)
Sveikos, prisipazystu kad visko neperskaiciau, tai jeigu kartosiuosi, nepykit  4u.gif
Teises turiu jau kokie 6 metai, tik kad tos teises enbuvo naudojamos, per ta laika atpratau ir dabar isikaliau sau i galva, kad visiskai nebemoku vairuoti  doh.gif  Todel baisu sestis uz vairo ziniu netnaujinus. Gal kam teko su tuo susidurti ir gal zinot vairavimo instruktoriu parekomenduoti? Kreipiausi i ARV, jie 90 litu nori  blink.gif


As irgi marinavau 7 metus teises, pries menesi pradejau vairuoti. Paemiau 3 pamokas. Po 80 Lt man jos kainavo. Irgi viska pradejau is naujo, bet labai daug kas ir atsigamino biggrin.gif . Savarankiskai pradejau vazineti labai ankstyvais rytais, veliau nusprendziau, kad jau gana keltis taip anksti doh.gif reik i srauta issilieti. Tai dabar 9-10 val. ryto isvaziuoju iki 14 val. visus reikalus susitvarkau, nes dar nenoriu i kamscius patekti. Vairavimas dar pusetinas doh.gif , bet is Justiniskiu i Zveryna ismokau nuvaziuoti be jokiu kliurku biggrin.gif .

Beja dabar geras metas pradeti vairuoti, vasara, eismo dalyviu apmazeja, dauguma studentu isvaziave, daug kas atostogauja, o ir dienos metu eismas per daug nera intensyvus ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 12 birželio 2014 - 15:05
QUOTE(Pievugele999 @ 2014 06 12, 14:06)
Labai brangu, manau tikrai neapsimoka į mokyklą kreiptis, o jeigu labai reikia turėti kelias pamokas grynai su instruktoriumi susitarus. Vilniuje galiu rekomenduoti. Pati 10 m. nevažinėjau teko mokytis kone iš naujo.

Susitarus su instruktorium jau seniai nera-instruktoriai viska formina per mokyklas.O rizikuoti vazineti su nelegalu-nu tai ka as zinau... g.gif As su tokiu nevaziuociau,ir kitam nepatarciau-ko gali ismokyti instruktorius,pats pazeidinedamas istatymus? To paties? g.gif Lyg tai yra planai leisti mokyti ne per mokyklas ir vos ne bet kam,na,bet siai dienai kol kas dar taip nera... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2014 06 11, 00:55)
Merginos, ar yra kas pradėjote važinėti su universalu? Ieškausi pirmosios auto ir galvoju, gal su universalu per sudėtinga pirmokei...?  g.gif

mokiausi vairuoti su mažyte toyota corola. Tik išlaikius teises sėdau į nedidelį džipa, ir protarpiais važiuodavau su minivenu. Dabar turiu labai dideli džipa, su trijų eilių sėdynėm. Man kuo didesnė mašina, tuo geriau. Priekio irgi nematau, nes labai ilgas, bet kai tik nupirkom, paprašiau mb pastovėti prie visų prieko ir galo kampų, kad per veidrodžius ir šiaip žiūrint, matyčiau kur kas baigiasi. Bet priedo turiu ir kameras su vaizdu iš viršaus, priekio ir galo, tai visur sustatau lygiai, tvarkingai savo tanką. Jaučiu kiekvieną kampą, tos kameros padėjo greit pajausti gabaritus.



Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2014 06 11, 09:55)
Merginos, ar yra kas pradėjote važinėti su universalu? Ieškausi pirmosios auto ir galvoju, gal su universalu per sudėtinga pirmokei...?  g.gif


As vazineju,nieko nera sudetinga,mano pirmoji auto tokia mirksiukas.gif O dar automatas tai isvis pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 06 11, 00:19)
Nusipirkai?smile.gif

Papildyta:

pas man irgi tokios pavaros...

aha, kazkokia pigialka biggrin.gif

mano 4 pavara dazniausiai, tik jau kokiam geleziniam, ar ozo g prireikia 5 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridda @ 2014 06 12, 08:34)
Sveikos, prisipazystu kad visko neperskaiciau, tai jeigu kartosiuosi, nepykit  4u.gif
Teises turiu jau kokie 6 metai, tik kad tos teises enbuvo naudojamos, per ta laika atpratau ir dabar isikaliau sau i galva, kad visiskai nebemoku vairuoti  doh.gif  Todel baisu sestis uz vairo ziniu netnaujinus. Gal kam teko su tuo susidurti ir gal zinot vairavimo instruktoriu parekomenduoti? Kreipiausi i ARV, jie 90 litu nori  blink.gif


būtinai pasiimk porą papildomų pamokų. dėl savęs, kad ramiau ir užtikrinčiau pasijust prie vairo, normaliai prisimint viską mirksiukas.gif kaune galiu parekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
Labai kamuoja toks klausimas: ar as privalau praleisti sankryzoje norincius sukti i desine, nors man raudona dega, kaip siame paveiksliuke:

http://www.miestai.n...pictureid=31319
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 06 14, 20:53)
Labai kamuoja toks klausimas: ar as privalau praleisti sankryzoje norincius sukti i desine, nors man raudona dega, kaip siame paveiksliuke:

http://www.miestai.n...pictureid=31319

Neprivalai.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 06 14, 21:53)
Labai kamuoja toks klausimas: ar as privalau praleisti sankryzoje norincius sukti i desine, nors man raudona dega, kaip siame paveiksliuke:

http://www.miestai.n...pictureid=31319

zinoma, kad ne! ir tegul uzsipypsina..

siaip stengiuos tokioj sitaucijoj pirmoj juostoj nestot, bet visko pasitaiko..
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 14, 23:03)
zinoma, kad ne! ir tegul uzsipypsina..

siaip stengiuos tokioj sitaucijoj pirmoj juostoj nestot, bet visko pasitaiko..

As stoju visada,jei antroje eileje suks i kaire.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 06 14, 21:53)
Labai kamuoja toks klausimas: ar as privalau praleisti sankryzoje norincius sukti i desine, nors man raudona dega, kaip siame paveiksliuke:

http://www.miestai.n...pictureid=31319


Neprivalai.Nupiesta rodykle norintiems sukti i desine nesuteikia jokios pirmumo teises.O jei pasielgsi taip,kaip pasielge tas stovintis pirmas antram paveiksliuke-pati pazeisi taisykles. Taigi,jei kam taip jau patinka pypinti-tegu sau pypina,nekreipk demesio smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Vis paskaitau jūsų pokalbius. Teises turiu nuo pernai rugsėjo, bet realiai važinėt pradėjau šį pavasarį, o nuolat važinėju apie mėnesį smile.gif Važinėju su automatu (nes teises tokias išsilaikiau). Kol kas gaunasi toks paradoksas - kai esu už vairo, labai bijau, vairuodama esu įsitempusi, darau krūvą klaidų sad.gif O kai nevairuoju, tai noriu tuoj pat sėsti už vairo ir kur nors važiuoti mirksiukas.gif
Atsakyti