Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Prie visko priprantama, universalas Jums būtinas?
Aš tai nenorėčiau po daugiabučių kiemus su universalu stumdytis. Bet jeigu gyvenat nuosavam name...
Kai tik pradėjau važinėt, teko tokį netrumpą mersą vairuot, kartais vos neverkdavau iš kiemo išvažiuodama... dar šiame reikale parktronikai labai pagelbėja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 11 birželio 2014 - 10:04
QUOTE(Pievugele999 @ 2014 06 11, 08:55)
Merginos, ar yra kas pradėjote važinėti su universalu? Ieškausi pirmosios auto ir galvoju, gal su universalu per sudėtinga pirmokei...?  g.gif

As pradejau su universalu...nemaciau ir dabar nematau reikalo tureti mazesne masina,nes nuo tasko a iki b galima ir viesuoju nuvaziuoti-ir kainuoja pigiau,ir masinos islaikyti/remontuoti nereikia.Masina turi buti funkcionali ir patenkinti mano poreikius. Man masina reikalinga tokia,kad tiktu kelionems ir nereiketu samdytis zmoniu visokiu kroviniu pervezimui,+ kad galima butu priekaba prisikabinti...tai universala turiu todel,kad negaliu sau leisti pirkti po atskira masina kiekvienam gyvenimo atvejui...
Del sudetingumo-as su tokiu mokiausi,patiko ir pirkau lygiai tokia pacia,ir dabar mano antroji-tokia pati. Vnz.,masina reikia rinktis pagal poreikius,o del sudetingumo-ismoksi juk,nemanau,kad reiketu to baimintis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(chuchundra @ 2014 06 11, 10:58)
Prie visko priprantama, universalas Jums būtinas?
Aš tai nenorėčiau po daugiabučių kiemus su universalu stumdytis. Bet jeigu gyvenat nuosavam name...
Kai tik pradėjau važinėt, teko tokį netrumpą mersą vairuot, kartais vos neverkdavau iš kiemo išvažiuodama... dar šiame reikale parktronikai labai pagelbėja ax.gif

Nera skirtumo,su kuo po tuos kiemus stumdytis,dideles masinos paprastai turi didesni pasukamumo kampa ir yra manevringesnes nei mazikes.Ypac tai pasakytina butent apie mersus-su jais gana paprasta issimanevruoti. Butent MB ,net sunkiasvores,yra labai gero manevringumo. Mano darbine mersas,tai sedus ant kitos masinos reikia nepamirsti,kad ne su mersu vaziuoji-nes pamirsus galima ir i posuki neisipaisyti... ax.gif afigenai manevringos masinos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 11 birželio 2014 - 17:01
QUOTE(denaxa @ 2014 06 11, 18:00)

Nera skirtumo,su kuo po tuos kiemus stumdytis,dideles masinos paprastai turi didesni pasukamumo kampa ir yra manevringesnes nei mazikes.Ypac tai pasakytina butent apie mersus-su jais gana paprasta issimanevruoti. Butent MB ,net sunkiasvores,yra labai gero manevringumo. Mano darbine mersas,tai sedus ant kitos masinos reikia nepamirsti,kad ne su mersu vaziuoji-nes pamirsus galima ir i posuki neisipaisyti... ax.gif afigenai manevringos masinos smile.gif

Vyras irgi sako, kad manevringas, bet gabaritų visai nejausdavau, dabar tai jau pripratau ir mersas kitas jau su parktronikais-tai visai nebaisu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2014 06 11, 18:39)
Vyras irgi sako, kad manevringas, bet gabaritų visai nejausdavau, dabar tai jau pripratau ir mersas kitas jau su parktronikais-tai visai nebaisu. smile.gif

Na,as irgi ne visu masinu,su kuriomis vaziuoju,jauciu gabaritus (is pradziu tik atsisedus rolleyes.gif )-juos jausti nebutina,yra juk veidrodziai,akys,ir smegenys-to pilnai uztenka ax.gif
Atsakyti
Man tai daugiausia problemų budavo su priekiu, nes nematau aš jo, nesuprasdavau, kur jis ten yra, ar pravažiuoju ar ne... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2014 06 11, 19:47)
Man tai daugiausia problemų budavo su priekiu, nes nematau aš jo, nesuprasdavau, kur jis ten yra, ar pravažiuoju ar ne... ax.gif

As zinok lengvuskes prieko nei per kur nejauciu smile.gif ir desines puses-todel is visu keblesniu vietu krapstausi atbuliniu-tada viska matai per veidrodzius ir gali be vargo labai tiksliai "milimetrovkemis" issisukti... ax.gif su darbine tai pro tokias vietas tenka kartais pralysti,o su lengva man jau sunku... blush2.gif va ta desine puse pasamoneje visai kitokia isisedusi,o priekio darbineje isvis nera biggrin.gif Ir kai parkuojuosi sonu-kairiu sonu be vargo ivarau,o jei desiniu-reikia galvoti ka darau,nes jei uzsigalvojus autopilotu parkuosiu-tai ir liks vietos kaip autobusui doh.gif Kuo didesne masina-tuo man lengviau-tai svajoju kada nors busika nusipirkti smile.gif gala is karto pajuntu,uztenka koki karta pasiparkuoti arba posukio i desine smile.gif
Atsakyti
teisingai sako dėl poreikių patenkinimo, man didelė mašina labai patogu kelionėje, gerai pervežti krovinius, stabiliau važiuoja su priekabėle. Neilgai trukus po teisių įgijimo vairavau dodge grand caravan, patiko, tilpdavo dešimt bulvinių maišų vien į bagažinę, o kur dar trys eilės sėdimų vietų bigsmile.gif Bet į kiemus lįst nedrįsau tuomet, kadangi auto ilgas ir platus, pradedančiam sukinėtis kiemuose ganėtinai sudėtinga, priekis lyg ir normaliai, išlipi, o šikna šonu stovi biggrin.gif akropoly skersai per kelias vietas statydavau, kad nekiltų bėdų išvažiuojant biggrin.gif dabar yra kitaip, kaip tik planuoju pirkti universalą 4u.gif
aišku, čia truputį kraštutinumą paminėjau-nemažą miniveną, o universalų ir visai nedidelių yra, jeigu dar su parktronikais ir kiemas ne kokioj šeškinėj, kodėl ne. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 11 birželio 2014 - 21:04
QUOTE(denaxa @ 2014 06 11, 19:00)
As pradejau su universalu...nemaciau ir dabar nematau reikalo tureti mazesne masina,nes nuo tasko a iki b galima ir viesuoju nuvaziuoti-ir kainuoja pigiau,ir masinos islaikyti/remontuoti nereikia.Masina turi buti funkcionali ir patenkinti mano poreikius. Man masina reikalinga tokia,kad tiktu kelionems ir nereiketu samdytis zmoniu visokiu kroviniu pervezimui,+ kad galima butu priekaba prisikabinti...tai universala turiu todel,kad negaliu sau leisti pirkti po atskira masina kiekvienam gyvenimo atvejui...
Del sudetingumo-as su tokiu mokiausi,patiko ir pirkau lygiai tokia pacia,ir dabar mano antroji-tokia pati. Vnz.,masina reikia rinktis pagal poreikius,o del  sudetingumo-ismoksi juk,nemanau,kad reiketu to baimintis  smile.gif
Papildyta:

Nera skirtumo,su kuo po tuos kiemus stumdytis,dideles masinos paprastai turi didesni pasukamumo kampa ir yra manevringesnes nei mazikes.Ypac tai pasakytina butent apie mersus-su jais gana paprasta issimanevruoti. Butent MB ,net sunkiasvores,yra labai gero manevringumo. Mano darbine mersas,tai sedus ant kitos masinos reikia nepamirsti,kad ne su mersu vaziuoji-nes pamirsus galima ir i posuki neisipaisyti... ax.gif afigenai manevringos masinos smile.gif



Ačiū, būtent aš ir nenoriu tokių situacijų, kai yra auto, bet pvz. bagažinė tokia maža, kad lagaminas netelpa ar kažkas panašaus. O kadangi kol kas daugiabučių kiemai yra pamiršti, tad tas neaktualu šiuo metu.
Atsakyti
Sveikos, prisipazystu kad visko neperskaiciau, tai jeigu kartosiuosi, nepykit 4u.gif
Teises turiu jau kokie 6 metai, tik kad tos teises enbuvo naudojamos, per ta laika atpratau ir dabar isikaliau sau i galva, kad visiskai nebemoku vairuoti doh.gif Todel baisu sestis uz vairo ziniu netnaujinus. Gal kam teko su tuo susidurti ir gal zinot vairavimo instruktoriu parekomenduoti? Kreipiausi i ARV, jie 90 litu nori blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridda @ 2014 06 12, 10:34)
Sveikos, prisipazystu kad visko neperskaiciau, tai jeigu kartosiuosi, nepykit  4u.gif
Teises turiu jau kokie 6 metai, tik kad tos teises enbuvo naudojamos, per ta laika atpratau ir dabar isikaliau sau i galva, kad visiskai nebemoku vairuoti  doh.gif  Todel baisu sestis uz vairo ziniu netnaujinus. Gal kam teko su tuo susidurti ir gal zinot vairavimo instruktoriu parekomenduoti? Kreipiausi i ARV, jie 90 litu nori  blink.gif


Panaši kaina bus visur, nebent besimokantiems mokykloje būna pigiau...
Mano draugė, irgi marinavus teises stalčiuj keletą metų, tai užsiklijavo žalią lapą ir pradėjo pati savarankiškai (pradžioj su vyru pašonėj, nejudriom gatvėm ar keliukais), paskui po miestą pvz. savaitgalį ar ne piko metu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 12 birželio 2014 - 10:59
QUOTE(Ingridda @ 2014 06 12, 09:34)
Sveikos, prisipazystu kad visko neperskaiciau, tai jeigu kartosiuosi, nepykit  4u.gif
Teises turiu jau kokie 6 metai, tik kad tos teises enbuvo naudojamos, per ta laika atpratau ir dabar isikaliau sau i galva, kad visiskai nebemoku vairuoti  doh.gif  Todel baisu sestis uz vairo ziniu netnaujinus. Gal kam teko su tuo susidurti ir gal zinot vairavimo instruktoriu parekomenduoti? Kreipiausi i ARV, jie 90 litu nori  blink.gif
Visų pirma, mes nesam telepatai ir bent miestą reikėtų nurodyti.
Aš pati panašiai pradėjau - išsilaikiusi teises vairavau labai mažai, po to kelis metus visiškai nevairavau. Nėjau pas instruktorius, pamažu savarankiškai pradėjau vairuoti ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Ingridda @ 2014 06 12, 10:34)
Sveikos, prisipazystu kad visko neperskaiciau, tai jeigu kartosiuosi, nepykit  4u.gif
Teises turiu jau kokie 6 metai, tik kad tos teises enbuvo naudojamos, per ta laika atpratau ir dabar isikaliau sau i galva, kad visiskai nebemoku vairuoti  doh.gif  Todel baisu sestis uz vairo ziniu netnaujinus. Gal kam teko su tuo susidurti ir gal zinot vairavimo instruktoriu parekomenduoti? Kreipiausi i ARV, jie 90 litu nori  blink.gif



Labai brangu, manau tikrai neapsimoka į mokyklą kreiptis, o jeigu labai reikia turėti kelias pamokas grynai su instruktoriumi susitarus. Vilniuje galiu rekomenduoti. Pati 10 m. nevažinėjau teko mokytis kone iš naujo.
Atsakyti