Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(valkata @ 2014 06 09, 11:10)
Kažkas jums blogo linkintis taip patarė...

Beje, yra žymiai geriau slystantis priekis, nei slystantis galas. Slystantis priekis - mašina slys tiesiai ir tiek. Dažnu atveju pastabdymas (papildomai svorio ant priekio) duos reikiamą sukibimą ir išsuksite. O slystantis galas - beveik garantuotas suktukas, gerai, jei ne į priešpriešinę eismo juostą...

Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
slysta tiesiai, jeigu važiuoji tiesiai, jei įeini į posūkį, o mašina eina tiesiai, taipogi bėda, be to, nereikia pamiršti, jog procentaliai žymiai didesnė dalis jėgos stabdymo metu tenka priekiui. Apskritai šiuo klausimu nėra bendro sutarimo, kuriame forume užeitų toks klausimas.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 09, 12:42)
slysta tiesiai, jeigu važiuoji tiesiai, jei įeini į posūkį, o mašina eina tiesiai, taipogi bėda, be to, nereikia pamiršti, jog procentaliai žymiai didesnė dalis jėgos stabdymo metu tenka priekiui. Apskritai šiuo klausimu nėra bendro sutarimo, kuriame forume užeitų toks klausimas.

Patikėkite - žymiai geriau posūkyje nuslysti tiesiai, nei nuslysti besisukant šonu.

Dėl stabdymo - nu tai tame ir kampas, kad kai stabdote, priekis spaudžiamas prie asfalto ohoho kaip, o gale sukibimas kaip tik prastėja. Rezultate, jei priekyje geresnės padangos nei gale, jūsų tas galas ir pabėgs. Ir tai gali įvykti netgi niekur nesukant, o tiesiog stabdant slidesniame kelyje.

O dėl "sutarimo šiuo klausimu" - štai jums ne forumų, o labai rimto padangų gamintojo nuomonė:
http://www.michelin....-tyre-care-tips

Čia kito padangų gamintojo padarytas video:
http://youtu.be/--Hb5kQCaTg

Dar niekur neteko matyti, kad padangų ar automobilių gamintojas rekomenduotų dėti geresnes padangas į priekį. Tai daro tik visokios plauko foruminiai eGZpertai, kurių visa argumentacija paprastai yra "aš visąlaik dedu geresnes padangas priekin ir nieko man neatsitiko". Bet uztenka pasiskaityti žmonių, testuojančių padangas bei mašinas, nuomonę ir ten viskas visiskai aisku - geresnės padangos tik į galą.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 09, 13:42)
slysta tiesiai, jeigu važiuoji tiesiai, jei įeini į posūkį, o mašina eina tiesiai, taipogi bėda, be to, nereikia pamiršti, jog procentaliai žymiai didesnė dalis jėgos stabdymo metu tenka priekiui. Apskritai šiuo klausimu nėra bendro sutarimo, kuriame forume užeitų toks klausimas.


Su kokio plikumo padangom bevaziuotum ir koks slidus bebutu kelias-niekada nenuslysi,jei vairo nesusuksi perdaug ir nedidinsi posukyje gazo.Kai masina posukyje eina tiesiai -paprastai tai visada buna kombinacija per daug susuktas vairas+ gazas.Gali isgelbeti tik laiku ir labai tiksliai panaudotas rankinis Atkaltas sitas dalykas aiksteleje,iki refleksu smile.gif
Tai va,isivaizduok-stabdymo jegos didesne dalis tenka priekiui,sukibimas padideja,o gale prastesnes gumos ir stabdymo metu sukibimas dar sumazeja,+ galinis tiltas pradeda stabdyti siek tiek veliau,rezultatas-galas pabega ii nusitempia su savimi prieki...Kodel negalima stabdyti posukyje,o stabdoma iki jo?-mazeja galo sukibimas ir galas gali pabegti.Kodel autobusai ziema kaip slidu taip letai vazineja? Nes sustabdyt neina,padangos prastos,ir pradejus stabdyt galas tvarkingai pradeda prieki lenkti,su priekaba isvis sakes,ypac nuo kalno... doh.gif
Atsakyti
merginos, kadangi ilgų eilių nemoku rašyti, tikiu, kad esate autoritetingos šiais klausimais net atmetus visas teorijas, teisingas jutubes ir padangų reklamas, na, denaxa tai ir tikiu, nes kaip ir iš matymo žinau smile.gif bet būtų dar įdomiau kada žiemą ir pasibandyti aikštelėj pažaisti su padangomis. smile.gif
nuo ko prasidėjo šis ginčas, tai yra patarimo, tai atsakysiu, kad žmogus tikrai blogo man nelinki ir jis taip pat yra geras vairuotojas, ir kas be ko, sėkmningai dalyvaujantis auto sporte.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 09, 21:04)
merginos, kadangi ilgų eilių nemoku rašyti, tikiu, kad esate autoritetingos šiais klausimais net atmetus visas teorijas, teisingas jutubes ir padangų reklamas, na, denaxa tai ir tikiu, nes kaip ir iš matymo žinau smile.gif  bet būtų dar įdomiau kada žiemą ir pasibandyti aikštelėj pažaisti su padangomis. smile.gif
nuo ko prasidėjo šis ginčas, tai yra patarimo, tai atsakysiu, kad žmogus tikrai blogo man nelinki ir jis taip pat yra geras vairuotojas, ir kas be ko, sėkmningai dalyvaujantis auto sporte.


vat butent,geriausia viska ismegint aiksteleje...As tik aiksteleje leidziu sau klysti,slysti,daryti visokias nesamones...deja,pasiektas jau toks lygis,kad neiseina net specialiai padaryti klaidos tam,kad uzslysti-sia ziema tik viena karta labai trumpam buvau uzsukusi i aikstele ir gavau 10 min. po trasa pavazineti,meginau uzslysti-del malonumo,ir nesigavo,suveikia pasamone ir dar nepraradus ratams sukibimo rankos ir kojos suveikia taip,kad tai neatsitiktu...vaziavau visa laika ant ribos,o nuslysti taip ir nepavyko,net ir rankini panaudojus...nesigavo iveikti savo refleksu...sad.gif
Del tu priekiniu-is kazkur,velniai zino is kur nuo senu laiku plaukioja tokia nuomone,zmones daznai net nesigilina i tai ar ji teisinga,nes vat taip sako ir tiek,kad ant varancio tilto dedamos geresnes...as anksciau irgi tuo tikejau,kol savo kailiu neismeginau kaip kas dirba masinoj...smile.gif Po teisybei-tai visos turi buti geros...smile.gif
Ir,Dzu-ne gincas cia,o diskusija 4u.gif jei visu nuomones butu vienodos-forume butu mirtinai nuobodu ir isvis nebutu cia kas veikti... rolleyes.gif O dabar,va-pasisnekam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 06 09, 11:11)
O kas čia tokio? smile.gif Aš jau irgi mieliau rinksiuos pigesnes europietiškas, nei neaiškias kiniškas.


na, Continental nei pigesnės europietiškos, nei neaiškios kitaiskos mirksiukas.gif ir lenkiškam Barum iki jo toli šaukia. ir čia ne tik mano, bet ir jutos eksperto nuomonė smile.gif nusipirkus lenkišką daiktą nereikia tikėtis vokiškos kokybės, tik tiek
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 06 10, 10:27)
na, Continental nei pigesnės europietiškos, nei neaiškios kitaiskos  mirksiukas.gif  ir lenkiškam Barum iki jo toli šaukia. ir čia ne tik mano, bet ir jutos eksperto nuomonė  smile.gif nusipirkus lenkišką daiktą nereikia tikėtis vokiškos kokybės, tik tiek


Kai zinai,kad ta daikta sudrosi per viena sezona arba ir dar greiciau-atsoka fantazija nuo vokiskos kokybes,nes,kol naujos-dirba gerai ir lenkiskos,jei buciau suinteresuota vaziuoti su tom paciom padangom 10 m.-rinkciausi vokiska kokybe (bet jos gali buti pagamintos nebutinai Vokietijoje-tada ir iki tos vokiskos kokybes toli saukia,gumos sensta greiciau ax.gif ),o vienam sezonui-ar apsimoka? g.gif Padangas renkuosi visada tokias,kokios patenkintu mano poreikius-pirmiausia turi buti zvyrinis protektorius ir kietesnis misinys,lenkiskos zvyriniu protektorium dirba puikiai. Beje,Jutoj turiu pazinciu,tai zinau kad parinks man butent tai,ko reikia,nes zino labai gerai mano poreikius smile.gif
Atsakyti
Kazkaip bevairuojant iskilo klausimai del gulinciu policininku ir paaukstintu pereju. Kiek pastebejau, tai dazniausiai vaziuoju 3 begiu ar man butinai reikia sumazinus greiti ir perjungti i 2 begi, ar galiu tik greiti sumazinti, bet palikti 3 begi g.gif . Siaip noreciau zinoti, kaip taisyklingai vaziuoti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 06 10, 22:16)
Kazkaip bevairuojant iskilo klausimai del gulinciu policininku ir paaukstintu pereju. Kiek pastebejau, tai dazniausiai vaziuoju 3 begiu ar man butinai reikia sumazinus greiti ir perjungti i 2 begi, ar galiu tik greiti sumazinti, bet palikti 3 begi  g.gif . Siaip noreciau zinoti, kaip taisyklingai vaziuoti ax.gif .

Priklauso nuo masinos ir nuo policininko(nuo jo priklauso greitis,nes yra tokie minksti-per juos galima greiciau,o yra kieti,kur reikia labiau prisimazint),per kai kuriuos as ir ketvirta pravaziuoju,o kai kur reikia jungtis antra.Klausykis variklio (tik nuo jo priklauso kokia pavara vaziuosi),jei jis nepraso zemesnes-gali ir nejungti smile.gif .
Bet man va dar kilo klausimas-o koks vaziavimo greitis? g.gif Nes as mieste daugiausiai 4-5 vazineju,kazkur nuo 40-45km jau 4 pavara eina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 08, 22:20)
kazi, rytoj tebebus..?  unsure.gif  man avarinio zenklo reikia..


Nusipirkai?smile.gif

Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 06 10, 21:25)
s as mieste daugiausiai 4-5 vazineju,kazkur nuo 40-45km jau 4 pavara eina... g.gif

pas man irgi tokios pavaros...
Atsakyti
Merginos, ar yra kas pradėjote važinėti su universalu? Ieškausi pirmosios auto ir galvoju, gal su universalu per sudėtinga pirmokei...? g.gif
Atsakyti