Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Dark Elf @ 2014 06 08, 23:19)
Is tolo pagalvojau grauztukai biggrin.gif sorry tongue.gif
is arciau paziurejau... tai net pilvas sugurge.. kaip noreciau tongue.gif padaryta wink.gif

siandien ermitaze 40 proc. nuolaidaauto prekems...  bigsmile.gif
NUPIRKAU ...-NIEKO biggrin.gif

kazi, rytoj tebebus..? unsure.gif man avarinio zenklo reikia..
Atsakyti
JOLKA-padaryta,labai skaniai atrodo smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 08, 23:20)
kazi, rytoj tebebus..?  unsure.gif  man avarinio zenklo reikia..


Man tai gesintuvo 2l reikia,bet neturesiu kada ir vaziuot...o ir isperka juos labai greitai,kiek gaudau per nuolaidas dar nepasiseke aptikt... verysad.gif
Atsakyti
kažkada buvo tokios kalbos, kad maximinės, tai reiškia ir ermintažinės yra restauruotos, bala žino, kaip ten iš tikro, bet nuolaida nemažai pasako, savikaina juk dar mažesnė smile.gif
aš tai už visas padangas geras, nes vistiek nebus pilnaverčio važiavimo, priekiu varomame galas prastas ant posūkių irgi grybaus, o prastos priekinės nekabins. Apskritai neseniai prie savo darbo užkliuvo akis, kokiomis padangomis važinėja žmonės , ir nustebau, ne vieną radau esant visiškai plikomis, protektoriaus raštą ir įžiūrėt reikia pasistengt doh.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif blush2.gif
isbandykit,skanus derinukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 08, 23:29)
Apskritai neseniai prie savo darbo užkliuvo akis, kokiomis padangomis važinėja žmonės , ir nustebau, ne vieną radau esant visiškai plikomis, protektoriaus raštą ir įžiūrėt reikia pasistengt doh.gif

As viena ziema su tokiom ant priekio atvazinejau (gale buvo geresnes)-nei karto neslydau,posukiuose stabili irgi buvo,nors ir ant pliko ledo (tokia salta snieguota ziema buvo),tik zinojau,kad ant ledo negaliu pilnai sustot,nes tadu jau stumti reikes... doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2014 06 08, 23:29)
kažkada buvo tokios kalbos, kad maximinės, tai reiškia ir ermintažinės yra restauruotos, bala žino, kaip ten iš tikro, bet nuolaida nemažai pasako, savikaina juk dar mažesnė smile.gif


Tai ten daugiausia ir yra restauruotos-bet to niekas ir neslepia,etiketeje prie kainos nurodyta,kokia tai padanga smile.gif Maxej naujos buna nebent kinietiskos,visos kitos-restauruotos (bent kiek teko matyt),o kainos tai... doh.gif ,tokiam Ermitaze,Senukuose turetu buti geresnis pasirinkimas,bet as kazkaip linkusi gumas specializuotose vietose pirkti...smile.gif
Atsakyti
seniai, seniai ir aš tokias turėjau-universalias, tai kai vieną vasaros dieną ant sauso asfalto įkalnėje jos man pradėjo slyst atgal sustojus, sakau, gal jau kitų ir reiktų biggrin.gif
nors žiemą ne vieną irgi atvažinėjau, tfu tfu be jokių įvykių, ramiai, kasdien važinėjau į užmiestį. Prie to prieiti, aišku, nereikėtų, čia blogas pavyzdys smile.gif
dėl ermitažinių padangų labai nesigilinau, nors kasdien pro jas praeidavau, aš irgi už padangas iš specializuotų parduotuvių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 08 birželio 2014 - 23:05
40 proc?? Tiek daug,o man tiek daug reikia visko,o Ermitazo salia nera doh.gif gesintuvo ir as ieskau,nerandu niekaip per tokias nuolaidas. Beje,Senukuose maciau 30 proc auto prekems.
Atsakyti
Pavarot jūs panos plikom, gumbuotom padangom važinėdamos, lyg gyvybė nebrangi būtų.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 06, 17:16)
Siandien uzvaziavau i Juta pasiziureti padangu,gavau visa sarasa su kainomis-beliko issirinkti smile.gif taigi reikia susirasti ratlankius kokius padoresnius (nauju mano masinai nebebuna),nusidazyti,ir tada varyti padangeliu pirkti... smile.gif Tik pora pirksiu-ant priekio smile.gif Mastau tarp Barum ir Tigar...bet dar reikes pasiziureti kuriu protektorius man labiau tiks... ax.gif Barum-continentalio padalinys,Tigar-michelino smile.gif

mano vasarinės - Barum iš jutos, pernai vasaros pradžioj pirktos. tai norėčiau atkreipti dėmesį, kad jos Lenkijoj gaminamos. aišku, kaina jų prieinamesnė nei continental smile.gif

QUOTE(Taurė @ 2014 06 07, 06:22)
Dar norėjau paklausti, gal yra kur parsisiųsti LT kelių eismo taisyklių knygelę. Galvoju jei sugalvosiu staigiai į LT, noriu išsinuomoti mašiną. Bet kaip važinėsiu jei neprisimenu lietuviškų eismo ženklų.

pati naujausia KET versija - LRS_KET, paspaudus ant "KELIŲ EISMO TAISYKLĖS" leis parsisiųsti wordinį failiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(European @ 2014 06 08, 07:35)
i tema apie padangas. Naujas perku tik ziemos sezonui. Bet ir tas kazkokias neaiskias kitaiskas. Bedu niekad neturejau, paprastai po triju ziemu keiciu.

Na, aišku, galima rizikuoti. Bet kai vieną kartą prieš jus kas nors užstabdys rimtai su geromis padangomis ir jūs jam į užpakalį įvažiuosite, tai bus ne kas. Apie tai, kad nespėsite sustoti prie perėjos, tai išvis net nešneku...
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2014 06 08, 20:33)
mum galu varomame automobilyje kaip tik patarė dėti dėvėtas į galą, o naujas į priekį , dėl to, jog ,ypač vasarą, galą suvaldysi, o su priekiu, jeigu bus plikas, tiesiog neišvairuosi.

Kažkas jums blogo linkintis taip patarė...

Beje, yra žymiai geriau slystantis priekis, nei slystantis galas. Slystantis priekis - mašina slys tiesiai ir tiek. Dažnu atveju pastabdymas (papildomai svorio ant priekio) duos reikiamą sukibimą ir išsuksite. O slystantis galas - beveik garantuotas suktukas, gerai, jei ne į priešpriešinę eismo juostą...

Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 06 09, 10:00)
mano vasarinės - Barum iš jutos, pernai vasaros pradžioj pirktos. tai norėčiau atkreipti dėmesį, kad jos Lenkijoj gaminamos. aišku, kaina jų prieinamesnė nei continental  smile.gif


Zinau smile.gif Lenkai gamina labai neblogas padangas,ju ir restauruotos pakankamai neprastos ir gerai dirba ant kelio (tiesa,neilgaamzes-bet geriau rinkciausi tokias nei kitaiskas naujas) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 09, 00:00)
Tai ten daugiausia ir yra restauruotos-bet to niekas ir neslepia,etiketeje prie kainos nurodyta,kokia tai padanga smile.gif Maxej naujos buna nebent kinietiskos,visos kitos-restauruotos (bent kiek teko matyt),o kainos tai... doh.gif ,tokiam Ermitaze,Senukuose turetu buti geresnis pasirinkimas,bet as kazkaip linkusi gumas specializuotose vietose pirkti...smile.gif
Rimtai? blink.gif Niekad aš ten rimtai į padangas nesidairydavau, tik įdomumo dėlei akį į kainas užmesdavau ir tiek. Bet visad galvojau, kad ten visos padangos yra naujos. Pamenu vienoj stat. prekių parduotuvėj žiūrėjau tokias pat, kaip pati buvau neseniai nusipirkusi, tai neva su didele nuolaida jos kainavo brangiau, nei man be nuolaidos specializuotoj parduotuvėj.
QUOTE(Gemma @ 2014 06 09, 10:00)
mano vasarinės - Barum iš jutos, pernai vasaros pradžioj pirktos. tai norėčiau atkreipti dėmesį, kad jos Lenkijoj gaminamos. aišku, kaina jų prieinamesnė nei continental  smile.gif
O kas čia tokio? smile.gif Aš jau irgi mieliau rinksiuos pigesnes europietiškas, nei neaiškias kiniškas.
QUOTE(valkata @ 2014 06 09, 11:10)
Beje, yra žymiai geriau slystantis priekis, nei slystantis galas. Slystantis priekis - mašina slys tiesiai ir tiek. Dažnu atveju pastabdymas (papildomai svorio ant priekio) duos reikiamą sukibimą ir išsuksite. O slystantis galas - beveik garantuotas suktukas, gerai, jei ne į priešpriešinę eismo juostą...
Vadinasi teisingai aš samprotavau. Aš anksčiau irgi visada visur girdėdavau, kad geresnes padangas riekia montuoti ant varančių ratų, bet paskui kažkur perskaičiau, kad būtinai geresnes reikia dėti ant galo. Ir tikrai juk logiška - stabdant priekinių ratų sukibimas gerėja nepriklausomai nuo to, kurie yra varantieji.
Atsakyti