Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2014 06 07, 17:06)
Hmm...kazkokias esu turejusi devetas kurios issiguzavo man (uzteko tu padangu vos trims treniruotems schmoll.gif ),bet dabar tiksliai nepamenu,ar tai buvo dunlopai,ar pireliai... g.gif

Vis del to lyg tai dunlopai... g.gif

nebepirksiu daugiau schmoll.gif

dabar yokohama turiu berods
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 07, 17:42)
dabar yokohama turiu berods


Turejau ziemines,labai neblogos,tik man per minkstos buvo,todel daugiau nesirenku ju (neatitinka mano poreikiu).Vasariniu nesu bandziusi...

As tai praeita vasara ant priekio 4 poras pakeiciau,uztat nelabai galiu prisiminti,kurios man ten vis tik issiguzavo (pamenu tik pas ka pirkau-daugiau ten nepirksiu,nes pagedo zmogus biski,nors as irgi ziopla-pasitikejau ir neapziurejau atidziau blush2.gif smile.gif ) Vis tik nesu garantuota,ar tai dunlopai buvo biggrin.gif bet dar gana svarbu tai,kur jie buvo pagaminti,nes,pvz.,tarp gamintu vokietijoj ir kokioj ispanijoj ar italijoj skirtumas tikrai yra,kainoje,beje-irgi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 birželio 2014 - 18:04
QUOTE(valkata @ 2014 06 06, 22:35)
Bet vistiek toms padangoms tiek iki Continental, tiek iki Michelin kaip iki mėnulio...

Beje, o kodėl jūs geresnes padangas priekin dedate? Reikėtų atvirkščiai daryti.
Paklausiau vyro - pas mane prieki geresnes sudetos, nes masiniuko priekiniai ratai varomi. Sake, jei butu BMW, tada geresnes detu gale, nes ju galiniai ratai varomi rolleyes.gif

i tema apie padangas. Naujas perku tik ziemos sezonui. Bet ir tas kazkokias neaiskias kitaiskas. Bedu niekad neturejau, paprastai po triju ziemu keiciu.

Siltaji sezona su devetom pravazineju. Iki siol viskas tfu tfu tfu. Tik vienakart apsipirkau su guzais - ikiso pardavejas viena is keturiu. Teko dvi papildomas vienodas pirkti, kas islaidu plane nebuvo numatyta. Bet nuo tada si reikala vyrui patikiu, nes reakcija "tai kur tu pirkdama ziurejai?!" visai nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(European @ 2014 06 08, 08:35)
Paklausiau vyro - pas mane prieki geresnes sudetos, nes masiniuko priekiniai ratai varomi. Sake, jei butu BMW, tada geresnes detu gale, nes ju galiniai ratai varomi rolleyes.gif

i tema apie padangas. Naujas perku tik ziemos sezonui. Bet ir tas kazkokias neaiskias kitaiskas. Bedu niekad neturejau, paprastai po triju ziemu keiciu.


Nesvarbu,koks tiltas varomas,geresnes turi buti gale(ypac tai svarbu ziema ir vazinejant zvyrkeliais)-tai yra irodyta eksperimentais,laidoje "Ne vienas kelyje" irgi buvo apie tai kalbeta.

Su tom kitaiskom-gerai kol gerai,bet ekstremaliu atveju 90 proc. kad paves-butent tada,kai labiausiai reikes... ax.gif As geriau rinkciausi devetas...bet,jei perkat padangas prekybcentriuosi-tai ten tos kitaiskos su nesveikais antkainiais,as nusiperku pigiau specializuotose parduotuvese lenku,ceku ar pan... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 08, 09:45)
Nesvarbu,koks tiltas varomas,geresnes turi buti gale(ypac tai svarbu ziema ir vazinejant zvyrkeliais)-tai yra irodyta eksperimentais,laidoje "Ne vienas kelyje" irgi buvo apie tai kalbeta.

Su tom kitaiskom-gerai kol gerai,bet ekstremaliu atveju 90 proc. kad paves-butent tada,kai labiausiai reikes... ax.gif  As geriau rinkciausi devetas...bet,jei perkat padangas prekybcentriuosi-tai ten tos kitaiskos su nesveikais antkainiais,as nusiperku pigiau specializuotose parduotuvese lenku,ceku ar pan... smile.gif
gal jei dideliais atstumais vazineciau, tada svarbu butu. O dabar kiek su vaiku mieste maluos, tiek. Per metus apie 7-10 tukst. km tik nuvaziuoju.

Kitaiskos pas mane ne is prekybcentrio, o vyro draugo vaikystes, kuris servisa turi nuosava Zemaitijoj. Uzsako naujas kazkur is Vokietijos. Kiek popierius pirkimo maciau, vokiski. Kadangi apsukinet megsta, vyras is jo visada ju praso, net jei per ji tik atsuktuva perka biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,dalyvauju konkurse ir labai prasau kam nesunku prabalsuoti uz mano vistienos file verinukus,aciu jums. l
http://www.15min.lt/...ojus-566-432046?
kairej pusej nuotraukos uzdekit varnele,o apacioj paspauskit balsuoti.
mano nuotrauka penkta nuo virsaus per viduri.

ne i tema,bet gal pagelbesit ir labai nepyksit blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(European @ 2014 06 08, 16:20)
gal jei dideliais atstumais vazineciau, tada svarbu butu. O dabar kiek su vaiku mieste maluos, tiek. Per metus apie 7-10 tukst. km tik nuvaziuoju.

Kitaiskos pas mane ne is prekybcentrio, o vyro draugo vaikystes, kuris servisa turi nuosava Zemaitijoj. Uzsako naujas kazkur is Vokietijos. Kiek popierius pirkimo maciau, vokiski. Kadangi apsukinet megsta, vyras is jo visada ju praso, net jei per ji tik atsuktuva perka biggrin.gif


Nu nieko sau draugas... lotuliukas.gif Na jo,jei kitaiskos per vokiecius ateina-jau galima tiketi,kad kokybe normali gal smile.gif bet prekybcentriuose-tai apsaugok Viespatie... doh.gif
Atsakyti
mum galu varomame automobilyje kaip tik patarė dėti dėvėtas į galą, o naujas į priekį , dėl to, jog ,ypač vasarą, galą suvaldysi, o su priekiu, jeigu bus plikas, tiesiog neišvairuosi.
Atsakyti
Šiandien netyčiom Ermitažo laikraštyje nužiūrėjau, kad vasarinės Dunlop ir Good Year padangos po 79.99Lt. Kažin, vertos dėmesio? g.gif

http://ermitazas.lt/...stis/ERM_10.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klarista: 08 birželio 2014 - 21:19
QUOTE(džu @ 2014 06 08, 21:33)
mum galu varomame automobilyje kaip tik patarė dėti dėvėtas į galą, o naujas į priekį , dėl to, jog ,ypač vasarą, galą suvaldysi, o su priekiu, jeigu bus plikas, tiesiog neišvairuosi.


Tokia yra bendra nuostata is seniau,bet yra irodyta,kad butent galas duoda stabilumo-jei galas praras sukibima anksciau uz prieki,nelabai ka ir begelbes geresnes padangos priekyje,o vairuoti-tai puikiausiai ir plikos issivairuoja,jei vaira suki tik tiek kiek reikia.Is tikruju galo sukibimas reiskia labai daug,ypac kai slidu-ta akivaizdziai irode Ne vienas kelyje-buvo filmuojami eksperimentai su padangomis smile.gif Su prastom galinem padangom stabdant labai gerai galas priekin eina,taigi rizikos nesuvaldyti daug -sitai ismeginta praktiskai,ypac su darbinem masinom smile.gif Geresnes padangos ant varomo tilto turi itakos isibegejimui is vietos,bet kai reikalas liecia masinos suvaldyma padarius klaida,stabdyma-su prastesnem galinem tikrai labai ne kazka... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 06 08, 15:40)
ne i tema,bet gal pagelbesit ir labai nepyksit blush2.gif  4u.gif

Is tolo pagalvojau grauztukai biggrin.gif sorry tongue.gif
is arciau paziurejau... tai net pilvas sugurge.. kaip noreciau tongue.gif padaryta wink.gif

siandien ermitaze 40 proc. nuolaidaauto prekems... bigsmile.gif
NUPIRKAU ...-NIEKO biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dark Elf: 08 birželio 2014 - 22:19
QUOTE(klarista @ 2014 06 08, 22:18)
Šiandien netyčiom Ermitažo laikraštyje nužiūrėjau, kad vasarinės Dunlop ir Good Year padangos po 79.99Lt. Kažin, vertos dėmesio?  g.gif

http://ermitazas.lt/...stis/ERM_10.jpg


Tai greiciausiai senos padangos,todel tokia kaina...Del to ar vertos demesio-reikia vietoje nuvaziavus ziureti,laikrastyje juk nera jokios info... g.gif
Atsakyti