Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Aha,parasyk butinai smile.gif
Atsakyti
Kas gerai pamenat taisykles? Man kurią tai dieną iškilo klausimas ir pati susimėčiau, ar teisingai darau, ar ne. Geležinkelio pervaža be šviesoforo ir šlagbaumo - ar privalu prieš ją sustoti ir įsitikinti, kad neparvažiuoja traukinys?
Greitai užmečiau akį į KET, tai berods neprivalu, bet gal aš blogai ieškojau g.gif
Atsakyti
Mūsų pirmoje mašinoje labai padangos guzavosi doh.gif Matyt prasti ratai buvo uždėti, nes vėliau nei vienai nebesiguzavo. Ratai tarnauja minimum tris metus nekeisti.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 06 06, 17:42)
Kas gerai pamenat taisykles? Man kurią tai dieną iškilo klausimas ir pati susimėčiau, ar teisingai darau, ar ne. Geležinkelio pervaža be šviesoforo ir šlagbaumo - ar privalu prieš ją sustoti ir įsitikinti, kad neparvažiuoja traukinys?
Greitai užmečiau akį į KET, tai berods neprivalu, bet gal aš blogai ieškojau  g.gif

Privalu pasiziureti i abi puses ir isitikinti,kad neatvaziuoja traukinys,aisku,greiti reiketu priletinti,tiek,kad spetum pasiziureti.
Gavau as viena karta marsruta i Rudamina,apsvietimo nera,kas kelio sonuose nieko nesimato,vaziuoju atsargiai per gelezinkeli,pristabdau,pasiziuriu...ir stebiuosi,kodel visi taip drasiai mauna...kitu reisu prasvito,vaziuoju per gelezinkeli,ziuriu-ogi begiu nera,nuimti...tfu... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien uzvaziavau i Juta pasiziureti padangu,gavau visa sarasa su kainomis-beliko issirinkti smile.gif taigi reikia susirasti ratlankius kokius padoresnius (nauju mano masinai nebebuna),nusidazyti,ir tada varyti padangeliu pirkti... smile.gif Tik pora pirksiu-ant priekio smile.gif Mastau tarp Barum ir Tigar...bet dar reikes pasiziureti kuriu protektorius man labiau tiks... ax.gif Barum-continentalio padalinys,Tigar-michelino smile.gif
Atsakyti
O aš šiandien prisiminiau, kad mano TA į pabaigą ,o galinis žibintas sutraiškiotas šiek tiek, praeita vasara į sieną atsiremiau senamiesti blush2.gif ,reikia keisti, nepraeisiu , o padangas aš naudotas perku, bet geros bukles, ir žiemines ir vasarines, ne viena sezona tarnauja, dabar prigazdinot, eisiu guzu ješkot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 06, 17:16)
Siandien uzvaziavau i Juta pasiziureti padangu,gavau visa sarasa su kainomis-beliko issirinkti smile.gif taigi reikia susirasti ratlankius kokius padoresnius (nauju mano masinai nebebuna),nusidazyti,ir tada varyti padangeliu pirkti... smile.gif Tik pora pirksiu-ant priekio smile.gif Mastau tarp Barum ir Tigar...bet dar reikes pasiziureti kuriu protektorius man labiau tiks... ax.gif Barum-continentalio padalinys,Tigar-michelino smile.gif

Bet vistiek toms padangoms tiek iki Continental, tiek iki Michelin kaip iki mėnulio...

Beje, o kodėl jūs geresnes padangas priekin dedate? Reikėtų atvirkščiai daryti.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 06, 15:35)
Bet vistiek toms padangoms tiek iki Continental, tiek iki Michelin kaip iki mėnulio...

Beje, o kodėl jūs geresnes padangas priekin dedate? Reikėtų atvirkščiai daryti.

galvojau, kad visos vienodai geros turi būt unsure.gif

Mb neseniai vienas priekinis ratas nusileido. Pagavo didelę vinį. Po dvieju savaičių kitas parėjo. Sakė skylė buvo kaip iškirpta, kumščio didumo, bet be vinies blink.gif Vadinasi žmogus po Niujorką pavažinėjo. Jau ten kokie keliai baisūs šiemet po brutalios žiemos, kaip dar niekad nebuvę. Ir taip keliai tame mieste tragiški, bet šiemet jau net teisia žmonės miestą, nes nespėja ratų keisti. Mums jau du parėjo.
Mano rate rado irgi vinuką, bet anas skersai protektoriaus paviršiuje, nieko nepažeidė, TTT. Bet net ir nebuvau Niujorke, važinėju padoriais keliais. Iš kur ta vinis nesuprantu verysad.gif Ratai dideli, nauji, būtų tragedija jei reiktų keisti.
Papildyta:
šiandien supratau, kad labai pasiilgstu didmiesčio vairavimo verysad.gif Kaime miegu už vairo pilna ta žodžio prasme. Noriu veiksmo.

Liepos 13 mano antroms teisėms 2 metai. Pirmoms 16-ti. doh.gif
Papildyta:
Dar norėjau paklausti, gal yra kur parsisiųsti LT kelių eismo taisyklių knygelę. Galvoju jei sugalvosiu staigiai į LT, noriu išsinuomoti mašiną. Bet kaip važinėsiu jei neprisimenu lietuviškų eismo ženklų.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 06, 23:35)
Bet vistiek toms padangoms tiek iki Continental, tiek iki Michelin kaip iki mėnulio...

Beje, o kodėl jūs geresnes padangas priekin dedate? Reikėtų atvirkščiai daryti.


Gale pas mane nera blogos,tik kad senos ir del to kietos (tiksliau-senos/naujos,18m senumo michelinai,dar vokieciu gamybos-be jokiu nusidevejimo ar senumo zymiu,ko gero,niekada ju nesudevesiu smile.gif ) ax.gif Priekin desiu minkstesnes,nes varantis/vairuojamas tiltas,visu pirma-nekentes labai vaziuokle nelygiam kely,geriau susigers smugiai,antra-galima bus vaziuoti greiciau,nes vairuojamo tilto sukibimas bus geresnis esant didesniam greiciui (su dabartinemis visiskai saugu iki 100,nu dar dar 120,bet greiciau jau sukibimas mazeja ).Dabar ant priekio stovi irgi seni/nauji bridgeston'ai,bet vat jiems iki michelino tai tikrai kaip iki menulio-uztat jie ir liks tik pasidraskymams aiksteleje ax.gif
Kas del tu garsiu gamintoju padaliniu-na,ne visai iki menulio,tigriukus jau esu ismeginusi,skirtumas yra,viena pastebejau-gerokai greiciau susidevi,visa kita-na,gal greicio indeksas mazesnis,bet situo nesidomejau- nera reikalo ax.gif Ant kelio jos stovi puikiai.Kaip barum dirba-nezinau,ziuresiu,ka patars zmogus,per kuri pirksiu ax.gif

Taure-taisykles yra internete ,taip pat ir saugaus eismo istatymas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 birželio 2014 - 09:10
QUOTE(Little feet @ 2014 06 06, 16:42)
Kas gerai pamenat taisykles? Man kurią tai dieną iškilo klausimas ir pati susimėčiau, ar teisingai darau, ar ne. Geležinkelio pervaža be šviesoforo ir šlagbaumo - ar privalu prieš ją sustoti ir įsitikinti, kad neparvažiuoja traukinys?
Greitai užmečiau akį į KET, tai berods neprivalu, bet gal aš blogai ieškojau  g.gif



Aš tai pristabdau bet kokiu atveju ir pasižiūriu į abi puses
Atsakyti
Dunlop jos buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 07, 16:25)
Dunlop jos buvo  4u.gif


Hmm...kazkokias esu turejusi devetas kurios issiguzavo man (uzteko tu padangu vos trims treniruotems schmoll.gif ),bet dabar tiksliai nepamenu,ar tai buvo dunlopai,ar pireliai... g.gif

Vis del to lyg tai dunlopai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 birželio 2014 - 16:06