Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

atsipalaidavimui - ZAZ vs. Porsche biggrin.gif
Atsakyti
giliai širdy tikėjausi, kad bus jo bagažinėj koks slaptas ginklas ir parodys paršui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 05 30, 18:17)
gumbukas labai maziukas, toks kaip iskilimas, 1-2mm,  1lt dydzio, ant sono.. abiejuose servisuose (ir tame, kur pernai lankiausi ir dabartiniam) tik nusijuoke, kai parodziau  g.gif
atsargine turiu, o pakeis draudimas, jei nusprogs.. nors meistrai liepe nesukt galvos  rolleyes.gif

Na, gumbukai gali sprogti ir tokioje situacijoje, po kurios nebebus ką draudimui keisti ir netgi nebebus kam išmokos išmokėt...
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 05 30, 18:35)
Gerai,kad i gala persimetei,priekyje tokia tai jau labai ne kazka... schmoll.gif

Dideliu greičiu važiuojant ir gale sprogusi padanga ne kažką geriau, nei priekyje sprogusi - visvien beveik garantuotai laukia suktukai, vertimasis ir t.t. ir pan.
Atsakyti
Man buvo priekine persprogus,myniau mazdaug ant 70 nuo Gariunu link Lazdynu,jausmas buvo lyg ant provezu nelygiai uztaikius,nieko nesupratau,o paskui pajutau kazkoki ceksejima desinej,nuvairuoju i kelkrasti-padanga visai susileidus ir nieko nebelike is jos.Pasikeiciau pati.Gal priklauso ties kuria vieta,man ji perplyso per pati viduri...Padangos su kamera labai baisiai sprogsta,bekameres,sako-issileidzia oras ir tiek,nu bet kiek teko girdet tai ne visais atvejais taip gerai buna... g.gif As tai labai bijau guzuotu padangu,manau,is karto savartynan tokia reiketu...
Atsakyti
kaži, ar tech apžiūra praleidžia tokias, man su įkirsta gan giliai padanga praleido.
Aišku, pastebėjo, bet dėl to ne prisikabino.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 03, 16:37)
kaži, ar tech apžiūra praleidžia tokias, man su įkirsta gan giliai padanga praleido.
Aišku, pastebėjo, bet dėl to ne prisikabino.

Jei ne iki kordo prakirsta-tai galejo ir praleisti,priklauso nuo to kurioj vietoj ir kiek.Bet su gumbu jei pamatytu manau nepraleistu... g.gif
Atsakyti
va ir paaiskejo mano vibracijos priezastis - guzas ant protektoriaus vairuotojo pusej blink.gif doh.gif niekad nesuu macius guzo ant protektoriaus..
Atsakyti
Vnz.,man rodos-laikas tau keisti padangas smile.gif Visas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 05, 11:44)
Vnz.,man rodos-laikas tau keisti padangas smile.gif Visas smile.gif

tai jau ir nuspirkau.. be kalbu. nes del sio guzo, tai meistras isisgando, sako galejo laaabai blogai baigtis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 05, 10:20)
va ir paaiskejo mano vibracijos priezastis - guzas ant protektoriaus vairuotojo pusej  blink.gif  doh.gif  niekad nesuu macius guzo ant protektoriaus..

O kas gamintojas tų guzuotų padangų?
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 06 05, 17:28)
O kas gamintojas tų guzuotų padangų?


Mane irgi tai domintu,nes dar neteko tureti tokiu kurios issiguzuotu (net ir is tu,kurias perku senas ir devetas).
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 06 05, 20:21)
Mane irgi tai domintu,nes dar neteko tureti tokiu kurios issiguzuotu (net ir is tu,kurias perku senas ir devetas).

parode man ta "guza". guzu jie pavadino placia juosta su stipriai susidevejusi protektorium, tokia, per 1/6 padangos. vizualiai stipriai nesimato,bet perbraukus ranka - jauciasi unsure.gif
pakeitus padangas vibravimas dingo thumbup.gif
del gamintojo, paziuresiu rytoj/poryt ir parasysiu smile.gif
Atsakyti