Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

kaip baisu blink.gif bet aš daugelio iš tų mašinų net negirdėjus pavadinimų unsure.gif
Bet vw bus šokiravo, ir paskutinė irgi, tos tai negirdėjus.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2014 05 28, 23:30)
Subjektyviai... antroj duobių mažiau  mirksiukas.gif

vaziavau siandien, tvarko ta gatve thumbup.gif tikrai zymiai maloniau vaziuot, nes privengdavau tos gatves - pakabos lauzymas doh.gif

merginos, kas gali buti: kol vaziuoju 60-80km/h - viskas normaliai, kai pasiekiu 100km/h pradeda vibruoti masina.. labai jauciasi unsure.gif suvedimo reikia ar ko? darytas pernai rugseji..
Atsakyti
Pirma mintis - pasitikrinti ratų balansą. Nors šiaip nuo tokių virpėjimas apie 80 labiausiai jaučiasi.
Atsakyti
Taip,ratu balansas.Jaustis prie ivairaus greicio gali,ziurint,kiek to balanso "iseje".Man paskutini karta prie 110 pradedavo purtytis,o yra buve,kad ir prie 60 smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 05 30, 14:02)
vaziavau siandien, tvarko ta gatve  thumbup.gif  tikrai zymiai maloniau vaziuot, nes privengdavau tos gatves - pakabos lauzymas  doh.gif


Gal iki pat ziedo tvarko? Nes uz Taikos sankryzos tai ten isvis tragedija,su lengva tai normaliai vaziuojasi,bet su autobusu tai isvis neimanoma,nei pirma,nei antra... schmoll.gif baisu kad dalys nepabyretu ant kelio ir plombos is dantu neislakstytu nuo vibracijos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 28, 23:47)
Aaa... rolleyes.gif Is tikruju tai gal ne,cia gal tik iliuzija smile.gif I antra gana daznai buna sukisti suliniu dangciai-o tai dar blogiau smile.gif Bet su lengva masina tikrai nesunku visus tuos nelygumus tarp ratu paimti-ji gi siauresne nei autobusas,pvz.,ir juostoje yra vietos manevravimui i ploti.Nzn.,man netrukdo duobes,kazkaip iseina jas apvaziuoti...smile.gif
Pirmoje pilna lietaus nuotekų vamzdžių, kurie bent pas mus kaip taisyklė įdubimuose yra (perklojant asfalto dangą nelabai juos iškelia aukščiau), o tų šulinių prikaišiota taip gražiai reguliariai tankiai. Be to, kai kuriose "einamesnėse" gatvėse be A juostos žiaurios įdubos nuo fūrų ir autobusų.
Ai, dar pirma juosta dažnai lėtai važiuoja mokinukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 30 gegužės 2014 - 16:09
pirmoje eilėje balansavimas, gali būt gumbas koks ant padangos, ar net ir pati pakaba, jeigu netvarkinga.
Atsakyti
Kur man rast adapteri ... originalus magas.. ir ten cd nera ..tik kasetes.. kur man rasti kasete adapteri..kur pajungt galesiu USB? 4u.gif kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 05 30, 17:43)
Kur man rast adapteri ... originalus magas.. ir ten cd nera ..tik kasetes.. kur man rasti kasete adapteri..kur pajungt galesiu USB?  4u.gif  kaip manot?

As moduliatoriu naudoju ir klausausi muzikos is flesiuko ar korteles susikelus smile.gif Pas mane "kasetnikas" sugedo-irgi originalus,liko tik radija,o jos man neuztenka,tai ir radau va tokia iseiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 30, 17:00)
Taip,ratu balansas.Jaustis prie ivairaus greicio gali,ziurint,kiek to balanso "iseje".Man paskutini karta prie 110 pradedavo purtytis,o yra buve,kad ir prie 60  smile.gif .
Papildyta:
Gal iki pat ziedo tvarko? Nes uz Taikos sankryzos tai ten isvis tragedija,su lengva tai normaliai vaziuojasi,bet su autobusu tai isvis neimanoma,nei pirma,nei antra... schmoll.gif baisu kad dalys nepabyretu ant kelio ir plombos is dantu neislakstytu nuo vibracijos... doh.gif

man ka tik ratus pakeite, permete priekinius i gala. iki to nebuvo vibracijos..

tvarko ties Suduviu stotele , ir zemyn nuo kalniuko link Medeinos:)

QUOTE(džu @ 2014 05 30, 17:22)
pirmoje eilėje balansavimas, gali būt gumbas koks ant padangos, ar net ir pati pakaba, jeigu netvarkinga.

pakaba ciki. tik dabar tvarke smile.gif gumbuka maza turiu jau antri metai, jis nedideja. tik kai keite padangas, uzdejo ta su gumbuku ant prieko. vazinejau 2 men - nesipurte. bet neramu man buvo, kad ji priekyje, tai paprasiau, kad perstatytu i gala. perstate. ir eme purtytis..
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 05 30, 18:54)
man ka tik ratus pakeite, permete priekinius i gala. iki to nebuvo vibracijos..

tvarko ties Suduviu stotele , ir zemyn nuo kalniuko link Medeinos:)
pakaba ciki. tik dabar tvarke smile.gif  gumbuka maza turiu jau antri metai, jis nedideja. tik kai keite padangas, uzdejo ta su gumbuku ant prieko. vazinejau 2 men -  nesipurte. bet neramu man buvo, kad ji priekyje, tai paprasiau, kad perstatytu i gala. perstate. ir eme purtytis..


Turi ant padangos gumbiuka,ir su tokia vazineji??? blink.gif As tokias iskart i siukslyna metu...labai daug rizikos...su plikom vaziuoju,bet su gumbuota-neee... schmoll.gif
Ar kai perstate padangas-balansavo jas? Labai gali buti,kad tuose perstatytuose ratuose nebuvo balanso.Dar gali purtytis del kreivo ratlankio (as viena del to ismeciau).Vnz.,bet kokiu atveju reikia tikrinti ratus/padangas.
Ir veziokis su savim atsargini rata,rakta ir domkrata-kad turetum i ka pasikeisti,kai nusprogs ta gumbuotoji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 30, 19:08)
Turi ant padangos gumbiuka,ir su tokia vazineji??? blink.gif As tokias iskart i siukslyna metu...labai daug rizikos...su plikom vaziuoju,bet su gumbuota-neee... schmoll.gif
Ar kai perstate padangas-balansavo jas? Labai gali buti,kad tuose perstatytuose ratuose nebuvo balanso.Dar gali purtytis del kreivo ratlankio (as viena del to ismeciau).Vnz.,bet kokiu atveju reikia tikrinti ratus/padangas.
Ir veziokis su savim atsargini rata,rakta ir domkrata-kad turetum i ka pasikeisti,kai nusprogs ta gumbuotoji  mirksiukas.gif

gumbukas labai maziukas, toks kaip iskilimas, 1-2mm, 1lt dydzio, ant sono.. abiejuose servisuose (ir tame, kur pernai lankiausi ir dabartiniam) tik nusijuoke, kai parodziau g.gif
atsargine turiu, o pakeis draudimas, jei nusprogs.. nors meistrai liepe nesukt galvos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikų*Dama: 30 gegužės 2014 - 18:19
Kaip cia pasakius-nesukt galvos...tokiai padangai gali labai nedaug reiketi iki visiskao nusibaigimo...man ant darbines buvo iskiles,atsitempiau mechanika i duobe,tas sako-tai nieko tokio cia,baikes,gali vazineti,nedidelis...tada as klausiu-o jei sprogs ir bus suzeisti zmones,kas kaltas bus?-pakeite ta pacia nakti... biggrin.gif
Gerai,kad i gala persimetei,priekyje tokia tai jau labai ne kazka... schmoll.gif
va dabar reabilitacijoje tupiu,tai atvaziavo siandien tokia moteris-liko suzalota po avarijos,priezastis-sproges priekinis ratas,vertesi...
Atsakyti