Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Atėjau pasiguost wink.gif jau visą savaitę aš be mašinos ir dar sirguliuoju... brrr... pasiilgau.. rolleyes.gif remonte mano karieta, sakė karterį keičia.. g.gif ir su tokia TA praėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 09, 17:17)
Atėjau pasiguost wink.gif jau visą savaitę aš be mašinos ir dar sirguliuoju... brrr... pasiilgau..  rolleyes.gif  remonte mano karieta, sakė karterį keičia.. g.gif ir su tokia TA praėjau ax.gif

Gal rimciau dar kazka daro? g.gif karteri pakeisti tikrai ne savaites darbas(nebent ilgokai ieskojo naujo)...Man va nueme deze ir sankaba patvarke per dvi dienas,vakar nuarde(puse masinos doh.gif ),siandien surinko ir pasiemiau,dezes abu karteriai sutvarkyti ir pakeisti rieboksliai ant velenu smile.gif Dafiga babkiu tokie "malonumai" kainuoja... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 09, 18:05)
Gal rimciau dar kazka daro? g.gif karteri pakeisti tikrai ne savaites darbas(nebent ilgokai ieskojo naujo)...Man va nueme deze ir sankaba patvarke per dvi dienas,vakar nuarde(puse masinos doh.gif ),siandien surinko ir pasiemiau,dezes abu karteriai sutvarkyti ir pakeisti rieboksliai ant velenu smile.gif Dafiga babkiu tokie "malonumai" kainuoja... schmoll.gif

Na tvarkė ne savaitę, žinoma mažiau, bet kol iki manosios priėjo, praėjo laiko. Tai va, jau atsibašliavau, tikrai kad dafiga kainuoja, bišk šoką įvarė, 430 sumokėjau. doh.gif O jau galvojau papigiai prasisukau su visokiais gedimukais ir TA. Na ką, pinigai užirbami, užtat rytoj jau važiuosiu pati. smile.gif
Kaip manai, normaliai sumokėjau už dalis ir darbą? Atlikti darbai: karterio tarpine, pusasio asaugine guma, ismetimo gofra, sujungimas ir flansas, dėžės tepalas du litrai.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 09, 21:15)
Na tvarkė ne savaitę, žinoma mažiau, bet kol iki manosios priėjo, praėjo laiko. Tai va, jau atsibašliavau, tikrai kad dafiga kainuoja, bišk šoką įvarė, 430 sumokėjau.  doh.gif  O jau galvojau papigiai prasisukau su visokiais gedimukais ir TA. Na ką, pinigai užirbami, užtat rytoj jau važiuosiu pati. smile.gif
Kaip manai, normaliai sumokėjau už dalis ir darbą? Atlikti darbai: karterio tarpine, pusasio asaugine guma, ismetimo gofra, sujungimas ir flansas, dėžės tepalas du litrai.

Normaliai sumokejai,dar sakyciau-pigiai prasisukai biggrin.gif Kas tas flansas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 09, 22:27)
Normaliai sumokejai,dar sakyciau-pigiai prasisukai biggrin.gif Kas tas flansas? blush2.gif

bet ir paklausei, ka as zinau kas tas flansas jei jau tu nezinai biggrin.gif cia jis man kartu su ismetimo gofra ir sujungimu surasytas. Sake kazkas ten subyrejo pajudinus, tai kaip suprantu, sitos dalys. rolleyes.gif Na is kalbos supratau, kad kitas lyg ir brangiau butu sumokejes, o man cia kaip kaimynei ir pastoviai klijentei gal kazkiek nuleido, nes sake su tuo karteriu davelnia knistis reikia.
Galvojau jau stumt ta masina, alia dbr jau gaila. biggrin.gif Dar jie sako kam tau ja parduot, tvarkinga masina, TA yra ir vazinek, nes nusipirksi ir vel reikes tvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 09, 22:53)
bet ir paklausei, ka as zinau kas tas flansas jei jau tu nezinai biggrin.gif cia jis man kartu su ismetimo gofra ir sujungimu surasytas. Sake kazkas ten subyrejo pajudinus, tai kaip suprantu, sitos dalys.  rolleyes.gif Na is kalbos supratau, kad kitas lyg ir brangiau butu sumokejes, o man cia kaip kaimynei ir pastoviai klijentei gal kazkiek nuleido, nes sake su tuo karteriu davelnia knistis reikia.
Galvojau jau stumt ta masina, alia dbr jau gaila. biggrin.gif Dar jie sako kam tau ja parduot, tvarkinga masina, TA yra ir vazinek, nes nusipirksi ir vel reikes tvarkyt.

Jie teisus smile.gif
O tas flansas tai cia zargonizmas,as tiesiog tokio negirdejau (nieks is mano "remontines" aplinkos nevartojo smile.gif ),ir man idomu kas per dalis tai gali buti biggrin.gif Ismetimo gofra nepigi turi buti,paskui kiekviena suvirinimo siule kainuoja po 30lt,jei reikia vamzdzio gabalo-tai mazdaug nuo 20/30 iki 60 kazkur gali kainuoti...karteri kad nuimti-nezinau,kaip pas tave,bet mano astrai reikia kelnes atsukineti (ismetimo vamzdis prie variklio),nes trukdo nuimti...paskui dar reikia ta karteri nuemus isvalyti ir pan...bet nera tiek uzsiknisimo kiek pasakoja,yra baisesniu darbu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 05 08, 09:48)
NE.negalima vazineti. Be teisiu kol jas gamina smile.gif man sake taip regitroje.o policijos paklausiau taip pat sake. Kad gali gaut nuobauda arba bauda. wink.gif
poperiukas kuris ten spausdinamas ... jokios neturi galios. Nes tai tik pranesimas .kad gaminamos teises. Ir viskas.

O as ne tik kad vaziavau be teisiu,kol buvo gaminamos naujos,bet ir avarija padariau,tiksliau man ikale,atvaziavo policija,pasakiau,kad teises gaminamos ir nieko nesake biggrin.gif .Viska buvo gerai rolleyes.gif .

QUOTE(Taurė @ 2014 05 09, 00:51)
Man pikta skaityti tokias nesamones. Negana to, kad teisių išlaikymas kainuoja nenormalius pinigus ir prigalvota nenormalių dalykų, kad tik apsunkinti, tai dar galiausiai negali važinėti, kol gamina teises. Absurdas totalus.
Man tik išlaikius teises davė taloniuką paprastą, su juo jau važinįjau, kol paštu normalias gavau. Kodėl turi neleisti važinėti jei teises išlaikytos ?
Iįsiburnojau garsiai, ne tau dark elf amseniškai čia, tiesiog sistema supuvus labai.


drinks_cheers.gif o girdejot,kad po 2m.dabar tures visi perlaikyti,o ne tik tie,kurie prasizenge?
QUOTE(Aidos @ 2014 05 09, 10:49)
Taurė teisi. Gerai,jei mašina tik pramoga,kaip pvz man  biggrin.gif na ta prasme,ne mirtinas reikalas tas 10 dienų be jos išbūt. Bet jei tai darbas? Kaip išbūt tas 10 dienų be teisių? Na aišku,reikia ir išbūni,kitos išeities nėra čia..

O dėl teisių laikymo su savo mašina irgi puiku  rolleyes.gif man sunku dabar pažint savo mašina,išgirst,suprast. Va prie mašinos su kuria mokiausi buvau tobulai įpratus,viską girdėjau,jokių problemų su užgesimu nebūdavo. Ir ką? Įpratau ir teko atsisveikinti,dabar prie kitos pratinuosi iš naujo.
Tik išlaikius teises matyt nelabai norėčiau iškart,ta pačią minutę sėst už vairo,per daug laiminga buvau,tikrai žioplų klaidų būčiau privėlus  blush2.gif pas mus vienas instruktorius leisdavo parvairuot,kai išlaikydavai egzaminą Regitroj į namus (iš vieno miesto į kitą,teisindavosi,kad jis "pavargo" vairuot  biggrin.gif ) bet retas kuris sutikdavo,visi sakydavo,kad geriau pasidžiaugs dabar ramiai  biggrin.gif

O as tik pasiemiau teises ir is karto sedau vaziuoti,reikejo,o dar viena,baimes buvo tikrai daug,bet tada ir persilauziau,nebebijau taip gatveje,geriau jau taip,nei nuolat bijoti,vazineti ne vienai is pradziu,tik vakarais ir pan.
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 11, 19:34)
drinks_cheers.gif o girdejot,kad po 2m.dabar tures visi perlaikyti,o ne tik tie,kurie prasizenge?

Pasitobulinimo kursai nera perlaikymas,ir tie kursai yra gerai smile.gif As siaip buciau uz tai,kad bent jau kas 5 metus visiems butu privaloma perlaikyti teorija-gatvese tvarkos daugiau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 11, 18:42)
Pasitobulinimo kursai nera perlaikymas,ir tie kursai yra gerai smile.gif  As siaip buciau uz tai,kad bent jau kas 5 metus visiems butu privaloma perlaikyti teorija-gatvese tvarkos daugiau butu smile.gif

Tas pats sh biggrin.gif ,vel pinigu melzimas,uztenka ir to,kiek kainuoja teises.Sugalvoja eilini buda pasipelnyti.
As tai uz tai,kad pensijinio amziaus zmones perlaikinetu teises,va,tada tikrai gatvese bus saugiau biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 11, 19:34)
O as tik pasiemiau teises ir is karto sedau vaziuoti,reikejo,o dar viena,baimes buvo tikrai daug,bet tada ir persilauziau,nebebijau taip gatveje,geriau jau taip,nei nuolat bijoti,vazineti ne vienai is pradziu,tik vakarais ir pan.
drinks_cheers.gif Jei teises sąžiningai išlaikei, tai pirmyn į gatvę - taip greičiau baimės dings.

Prisiduodu po slalomo pioneer.gif su video iš registratoriaus (nu vis tiek nesusidraugauju aš su juo dėl laiko ir greičio biggrin.gif ant telefono žiūrint rodo, perkėlus į kompą - ne...), trasos schema. Viso 65 dalyviai, 10 moterų. Čia paskutinis iš trijų, geriausias (bet toli gražu ne tobulas) mano važiavimas, 1:18:01, ketvirta vieta, bendroj įskaitoj 42 vieta. Trečia vieta 1:17:85 doh.gif Vat ką man būtina išmokti - stabdyt su rankiniu aplink tokias kliūtis, nes tiek daug laiko praradau aplink jas.
O antrame važiavime gal būčiau dar geriau pavariusi (laikas buvo 1:20), bet greičio daviklis vėl sudurniavo, tai važiavau avariniu režimu - tik su trečiu bėgiu, tai gerai kriokinau tą savo nelemtą automatą biggrin.gif
Atsakyti
*****,kaip fainai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 11, 20:05)
Prisiduodu po slalomo pioneer.gif su video iš registratoriaus (nu vis tiek nesusidraugauju aš su juo dėl laiko ir greičio biggrin.gif ant telefono žiūrint rodo, perkėlus į kompą - ne...), trasos schema. Viso 65 dalyviai, 10 moterų. Čia paskutinis iš trijų, geriausias (bet toli gražu ne tobulas) mano važiavimas, 1:18:01, ketvirta vieta, bendroj įskaitoj 42 vieta. Trečia vieta 1:17:85  doh.gif Vat ką man būtina išmokti - stabdyt su rankiniu aplink tokias kliūtis, nes tiek daug laiko praradau aplink jas.
O antrame važiavime gal būčiau dar geriau pavariusi (laikas buvo 1:20), bet greičio daviklis vėl sudurniavo, tai važiavau avariniu režimu - tik su trečiu bėgiu, tai gerai kriokinau tą savo nelemtą automatą biggrin.gif

Super smile.gif Bet kad moteru kiek,kaip fainiai,bent yra su kuo varzytis thumbup.gif O kam tau ten rankinis? Trasoje nematau nei vienos vietos,kur jo reiketu,reikia tik tinkamai prisistabdyt ir tinkamai gazuotis smile.gif Va su automatu tai nekas,ar jis pas tave neturi 1,2,3 poziciju? Geriausiai gal butu vaziuoti isijungus 2-a,arba sport rezimu,jei toks yra... smile.gif
kad dalyvavai-daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif .....Malacius 4u.gif
Atsakyti