Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Aš tai nesuprantu, pvz. Vilniuj tai jau tikrai dauguma į ligoninę važiuoja, Narbuto g., kai 60 važiuoji, tai lyg vietoj stovėtum-visi lenkia. Mokyklose mokina, kad su srautu reikia važiuot, bet jei tas srautas viršija greitį 10-20km/val...tai ka ir aš turiu viršyti, Kad to srauto neerzinčiau!!!
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 28, 09:06)
Bet esme tame,kad buvo kalbama apie greicio virsijima apskritai,o ne kiek tas daroma,todel ir sakau,faktas yra,kad visi virsija.
Man Kliamkos greičio viršijimas neužkliuvo, aš nepritariu mirksėjimui, nes taip policijos dėmesio gali išvengti rimtesni pažeidėjai, ypač jei koks visuotinis tikrinimo reidas. Juk ne veltui per tokius nustato daug daug pažeidėjų, o va primirksėjus tokie pažeidėjai išsisuktų lengvai.
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 28, 10:03)
Kur jau cia autostradoje virsysi greiti,kai ir taip leistinas 130km./h. rolleyes.gif .
Vilnius-Kaunas leidžiamas maksimalus greitis yra 100/110 km/h žiemą/vasarą.
O tu ką, nemačiusi autostradoje viršyjančių greitį? Aš mačiusi begales - praskrenda kaip pro stovintį. Vat įdomu, ar įrengs tikrai pas mus vidutinio greičio matuoklius - greitai tokius nuskalpuotų.
QUOTE(chuchundra @ 2014 05 28, 11:28)
Aš tai nesuprantu, pvz. Vilniuj tai jau tikrai dauguma į ligoninę važiuoja, Narbuto g., kai 60 važiuoji, tai lyg vietoj stovėtum-visi lenkia. Mokyklose mokina, kad su srautu reikia važiuot, bet jei tas srautas viršija greitį 10-20km/val...tai ka ir aš turiu viršyti, Kad to srauto neerzinčiau!!!
Aš neviršiju paprastai, nors Klaipėdoje tokių vietų kaip pas jus Vilniuje yra nedaug. Viena iš populiaresnių greito srauto vietų - tiltas, kuris dabar iš esmės atlaiko visą miesto srautą. Kažkada seniai ten buvo ženklas 70, po tu padarė 60, o kai tai liko vienintelis miesto tiltas, nuėmė tą 60. Ale pilna važiuojančių arba norinčių važiuoti 70-80 km/h greičiu. Kas yra labai negerai, nes iš 4 juostų padarytos 5, juostos gaunasi siauros, avarijos ten dabar kasdienis reiškinys, o per jas kamščiai būna žiaurūs. Todėl aš jau geriau paerzinsiu tą srautą, bet išvengsiu avarijos kaktomuša dideliu greičiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 28 gegužės 2014 - 12:15
Gyvenkime draugiškai ax.gif http://kaunas.kasvyk...s-sumuse-dukra/

Pasistenkim nedaryti tragedijų iš tokių paprastų dalykų. biggrin.gif

Na, aš bent kokia pusę metų čia nesilankiau ir matau, kad pasikeitė daug narių, kas, žinoma, yra normalu, galvojau daugiau pradedančiųjų atėjo. Anksčiau tikrai draugiškai bendravom, dbr dar nespėjau suprast kaip čia kas, bent jau su denaxa žinau, kad galima pakalbėt nesidraskant. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2014 05 28, 11:28)
Aš tai nesuprantu, pvz. Vilniuj tai jau tikrai dauguma į ligoninę važiuoja, Narbuto g., kai 60 važiuoji, tai lyg vietoj stovėtum-visi lenkia. Mokyklose mokina, kad su srautu reikia važiuot, bet jei tas srautas viršija greitį 10-20km/val...tai ka ir aš turiu viršyti, Kad to srauto neerzinčiau!!!

I Narbuto kalna kazkada kolega vijausi-mano keleivei zut but reikejo pas ji persesti,tai pasivijau tik del to kad anam teko prie pesciuju perejos pries stotele sustoti-i kalna 90 ejo doh.gif Taigi,net autobusai ten 60 nevaziuoja doh.gif
O jei rimtai-greitis padaro daug blogu dalyku,kai pradedi sita suprasti-kazkaip ir noras lakstyti isgaruoja...aisku,pasitaiko,kad reikia kazkur greitai,bet tokiu atveju,jei pagautu-save tik ir galetum kaltinti,nei policija,nei dar kazkas cia tikrai nebutu kalti...o,gal but,as jau senstu,nes kazkaip nebesinori gatvemis ekstremaliai lakstyti-issikrovimui yra trasos...
Atsakyti

Manes jau nebestina toks "bendravimas",buvo uzsipulta ir del to,kad kazkas lenke,o jam trukde,mazdaug,kaip tu drisai lenkti doh.gif ,o tas kuris trukde,tai teisingai turbut elgesi,ir kaip taisykle,puola tie,kurie patys taip elgiasi.
Atsakyti
Šiandien ryte geras vaizdelis buvo priešais mano akis. Važiuoju vidurine juosta, iš dešinės, matau, nori mašina įlįst. Aš primažinu greitį, padarau jai vietos. Tuo pačiu metu mašina man iš kairės irgi sugalvojo įlįsti į tą patį tarpą. Tai jos abi priekyje manęs vienu metu suartėjo ir likus kokiam pusei metro iki susilietimo, abi šoko atgal.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 28, 09:51)
o ir kuro ne už litą ir ne už du susitaupo wink.gif

Va sitas tai motyvuoja labiausiai...kai matai,kaip nuo tapkes sunkumo ant greicio pedalo priklauso per dusliarka ismetamu vejais pinigu kiekis... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 05 28, 13:13)
Todėl aš jau geriau paerzinsiu tą srautą, bet išvengsiu avarijos kaktomuša dideliu greičiu.

Jei net 5 juostos-nieko tu ten neerzini,kam reikes-apvaziuos antra ax.gif Aisku,jei pati antra nevaziuoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 28, 18:10)
O jei rimtai-greitis padaro daug blogu dalyku,kai pradedi sita suprasti-kazkaip ir noras lakstyti isgaruoja...aisku,pasitaiko,kad reikia kazkur greitai,bet tokiu atveju,jei pagautu-save tik ir galetum kaltinti,nei policija,nei dar kazkas cia tikrai nebutu kalti...o,gal but,as jau senstu,nes kazkaip nebesinori gatvemis ekstremaliai lakstyti-issikrovimui yra trasos...

Neprotingas greitis,tikrai taip,pridaro bedu,jei zmogus nuolat laksto ir nemasto visiskai,bet mane labiau gasdina tie zmones,kurie lenkia nemastydami,manevruoja pavojingai,vaziuoja isgere ir pan.,o zmogus,kuris vietoj 50,vaziuoja 70,toje vietoje,kur nepavajinga taip vaziuoti,tai nukencia tik pats,susimoka policijai,jei buna priciuptas biggrin.gif.
Matai,tu tik nesenai apsiraminai,tai nereikia noreti to is kitu biggrin.gif .
Atsakyti
Nesuprantu, daug gi tokių gatvių, kur srautas greitai važiuoja, kodėl ten policijos nerąsta, pastovėtų retkarčiais gal kažkiek padėtų, vistiek tie patys žmonės ir važiuoja, tais pačiais keliais.
Matuokliai, kaip suprantu, dėl grožio dabar... tai kur tas avaringumas sumažės. Kaip gali pradedantysis vairuotojas jaustis normaliai tokiom eismo salygom!
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2014 05 28, 11:28)
Aš tai nesuprantu, pvz. Vilniuj tai jau tikrai dauguma į ligoninę važiuoja, Narbuto g., kai 60 važiuoji, tai lyg vietoj stovėtum-visi lenkia. Mokyklose mokina, kad su srautu reikia važiuot, bet jei tas srautas viršija greitį 10-20km/val...tai ka ir aš turiu viršyti, Kad to srauto neerzinčiau!!!


drinks_cheers.gif Tas pats Laisves pr., Konstitucijos pr., nuo Nemuno baldu link Justiniskiu doh.gif . As visada galvoju ar as niekam netrukdau, kai vaziuoju 60 km/h, net ir jei viena kelyje doh.gif biggrin.gif.
Narbuto g. nusileidimas link Zveryno man kol kas toks keistas ir pavojingas biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 28, 19:23)
Neprotingas greitis,tikrai taip,pridaro bedu,jei zmogus nuolat laksto ir nemasto visiskai,bet mane labiau gasdina tie zmones,kurie lenkia nemastydami,manevruoja pavojingai,vaziuoja isgere ir pan.,o zmogus,kuris vietoj 50,vaziuoja 70,toje vietoje,kur nepavajinga taip vaziuoti,tai nukencia tik pats,susimoka policijai,jei buna priciuptas biggrin.gif.
Matai,tu tik nesenai apsiraminai,tai nereikia noreti to is kitu biggrin.gif .

Tai va,as ir nereikalauju nieko siuo poziuriu is kitu-pati pasidariau isvadas,patirties kaupimas daro savo...taip lakstyt,kaip laksciau kol dar 2m stazo neturejau-ko gero,niekad nebeisdrisciau,dabar visa tai prisiminus net plaukai piestu stojasi... doh.gif schmoll.gif Gerai,kad viskas gerai...Virsijantys greiti manes nenervina (jie dazniausiai vyniojasi apie stulpus ir sviesoforus,kazkaip net nebuna gaila,nes geriau jau stulpas,negu uzmustas pestysis-o buna ir tokiu atveju).Yra visokiu kitokiu pazeidimu,rimtesniu ir sukelianciu pavoju zmoniu sveikatai ir gyvybei.Pvz.,moterys,isivaizduojancios,kad turi pirmenybe sukti is antros juostos i desine,daznai net i veidrodzius nepasiziuri-si pavasari per viena tokia dama autobuse susizeide net 5 keleives,jos buvo isveztos i ligonine...as kolegos vietoje tikriausiai buciau nestabdzius-nes jau irgi esu pamokyta,kad tokiu atveju geriau musti...Taigi,mano nuomone-greitis dar ne pati didziausia blogybe,aisku,tuo atveju,jei zmogus nevaziuoja greiciau,nei sugeba mastyti (priesingu atveju anksciau ar veliau bus bedos).
Atsakyti
Mums vakar buvo atvejis. Kelias po vieną juostą į 2 puses. Priekyje važiuojantis rodo posūkį dešinėn, jau pristabdo, mes iškart pralenkt iš kairės bandėm. Pasirodo žmogus tik rodo posūkį dešinėn, bet suka tai kairėn umn.gif: Gerai, kad reakcija mb suveikė staigiai, būtų pašventinta mano mašina doh.gif
Atsakyti