Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 18:45)
Fakto,kad virsijat nekeicia,kiek ten virsijat,esme ta pati,nemanau,kad cia is vis yra tokiu,kurios be proto laksto mieste,taip kad nereikia cia nieko pulti,visos vienodos.
o kas čia puola? kalbėjom apie perspėjimą šviesomis.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 05 27, 08:48)
aš nemirksiu. pati stengiuosi laikytis KET ir man nereikia pamirksėjimų ar policijos, kad pristabdyčiau, kai pamatau greitį ribojančius ženklus. šviesas įsijungiu, diržą seguos, ir nesvarstau, ar man tai patogu, ar ne.

o jei kas nors sąmoningai pažeidinėja KET, tai tegu būna pasiruošęs prisiimti atsakomybę už tai ir papildyti valstybės biudžetą (ar pareigūnų kišenes).
visiškai sutinku  drinks_cheers.gif


As anksciau mirksedavau-na,kol stazo dar buvo maziau smile.gif bet metams begant ir protingejant-poziuris pasikeite smile.gif Taip pat man nereikalingi kitu pamirksejimai.Nesu sventa,greiti virsiju kartais,bet jei vaziuosi protingai ir neziopsosi-neikliusi smile.gif Tiesa,daug nevirsiju,ir ne visada(tiksliau-stengiuosi nevirsyti)-nes pazadejau sustabdziusiam pareigunui nebeskraidyti,mainais uz tai kad paleido doh.gif velavau i darba tada,ir uzsimiegojus laiku nepastebejau patruliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 26, 15:19)
Hmm, gerai pavarot.

Kaip per elementarų žiedą pravažiuoti reikia - nesugebat. Bet greitį viršyti pati pirma. Ir nereikia man čia pasakėlių apie "savaime pasispaudžia". Spaudžiate pati. Ir jums patogu kai jums pamirksi. Dar garantuotai esate iš tų, kurie iki pamirksėjimo vaziuoja +25 prie leidžiamo greicio, o kai policija pamato ar jiems pamirksi stabdo iki -15 nuo leidžiamo, ane?

Daugiau nekomentuosiu, nes tik negražūs žodžiai galvon ateina smile.gif



QUOTE(Little feet @ 2014 05 27, 18:21)
o kas čia puola? kalbėjom apie perspėjimą šviesomis.

O cia kas?Zr.auksciau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 19:41)
O cia kas?Zr.auksciau 4u.gif .
valkata- vyriškis biggrin.gif
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 18:45)
visos vienodos.
ir jis greičio viršyjimo klausimu nebepasisakė po tavo užklausimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 27, 18:52)
valkata- vyriškis biggrin.gif
ir jis greičio viršyjimo klausimu nebepasisakė po tavo užklausimo smile.gif

Geras biggrin.gif .
Na ,taip rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 15:50)
Norit pasakyti,kad nei viena niekada nevirsijat greicio?

pasitaiko, be abejo, bet retai. ir dažniausiai iki 10 km/h. toks viršijimas užtraukia tik įspėjimą. o daugiau paspausti labai retai susigundau. buvo per metus vairavimo keletas atvejų, kai pramiegojau iš ryto. tada viršijau daugiau, bet tokie atvejai yra išimtis, ne tendencija.
ir apskritai greičiau važiuot pavyktų nebent užmiesty. man daugiausia tenka važiuot piko metu, kai eismas pats intensyviausias, tai labai dažnai mieste net leistiną greitį vos pasiekiu. kol kolona pajuda nuo šviesoforo, jau žiūrėk prie sekančio reikia sustoti, arba kažkas sustoja prie perėjos, ar keleivį išleist.

QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 17:45)
Fakto,kad virsijat nekeicia,kiek ten virsijat,esme ta pati,nemanau,kad cia is vis yra tokiu,kurios be proto laksto mieste,taip kad nereikia cia nieko pulti,visos vienodos.


tai, vadinasi, jokio skirtumo ar mieste prasinešiu 55 km/h ar 100 km/h? biggrin.gif
na, valkata gal ir griežčiau pasisakė, bet niekas daugiau juk nepriekaištavo, tik išsakė savo nuomonę. kodėl priešingos nuomonės išsakymą laikote puolimu ar įžeidimu?
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 05 28, 07:57)
pasitaiko, be abejo, bet retai. ir dažniausiai iki 10 km/h. toks viršijimas užtraukia tik įspėjimą. o daugiau paspausti labai retai susigundau. buvo per metus vairavimo keletas atvejų, kai pramiegojau iš ryto. tada viršijau daugiau, bet tokie atvejai yra išimtis, ne tendencija.
ir apskritai greičiau važiuot pavyktų nebent užmiesty. man daugiausia tenka važiuot piko metu, kai eismas pats intensyviausias, tai labai dažnai mieste net leistiną greitį vos pasiekiu. kol kolona pajuda nuo šviesoforo, jau žiūrėk prie sekančio reikia sustoti, arba kažkas sustoja prie perėjos, ar keleivį išleist. 
tai, vadinasi, jokio skirtumo ar mieste prasinešiu 55 km/h ar 100 km/h?  biggrin.gif
na, valkata gal ir griežčiau pasisakė, bet niekas daugiau juk nepriekaištavo, tik išsakė savo nuomonę. kodėl priešingos nuomonės išsakymą laikote puolimu ar įžeidimu?

Na va,pasitaiko,tuom viskas ir pasakyta,visoms pasitaiko.Jei jau tokios tobulos ir kitiems aiskinat del greicio virsijimo,tai pacios nevirsykit niekada,nes gaunasi taip,kad save randat del ko pateisinti,o kitiems negalima niekada.
Tai faktas,kad per pika nelabai ir iseis greiciau pavazineti biggrin.gif,as gyvenu uz miesto,bet dar kokie 10km.yra kaip uzmiestis,nors skaitosi miestas,masinu nedaug,jokiu sviesaforu,tikrai nevaziuoju ant 50km.,bet ir ne ant 100km.,kaip ir kazkas sake,zinai vietas,kur gali greiciau vaziuoti,o kur ne.
Aisku,kad yra skirtumas,bet paskaityk,ka parasiau,kalbejau apie protinga greicio virsijima,o ne nuo 50 iki 100 doh.gif .Bet esme tame,kad buvo kalbama apie greicio virsijima apskritai,o ne kiek tas daroma,todel ir sakau,faktas yra,kad visi virsija.
Nustokit dangstytis po ta savo nuomone,ar niekas nesake,kad nuomone pasakyti dar reikia moketi biggrin.gif?Ar sakau,ka galvoju ir man nusispjauti i viska,nes cia mano nuomone?Kalbu dabar apskirtai,ne apie valkatos nuomone.Ne forumuose,bet realiame gyvenime irgi taip visi megstat viska drebti ,kas ant liezuviogalo ir pasakyti,juk cia mano nuomone bigsmile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Salt*: 28 gegužės 2014 - 08:07
Kiekvienam forume atitinkamas kontingentas, šiaip gerai, kad visos čia važinėja taip drausmingai, gražu net skaityt, jeigu taip yra iš tikrųjų, tuo labiau, kad tema apie pradedančias vairuotojas. Bet galiu pasakyti tiek, kad asmeniškai man proto ribose viršijantys greitį yra mažiausiai erzinantys eismo dalyviai smile.gif jau kai labai lekia, sakau, gal gimdo kas, ar šiaip, esu ir aš vežus žmogų į ligoninę ne kartą greitai, nes reikėjo.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 05 27, 18:20)
Draugiškumas matuojamas ne pagal pamirksėjimą, o pagal nelipima niekam ant subinės, draugiškus praleidimus, įleidimus, neblokavimus ir tt. O ne kiek kart pamirksėsi girtam ar neprisisegusiam  blink.gif



drinks_cheers.gif labai pritariu. Gal žmonės tais pamirksėjimais sau "pliusiuką" įsirašo, bet nieko jis vertas, jeigu perspėjami tie, per kuriuos paskui žūva žmonės... Geriau tikrai būtų kad daugiau draugiškumo mirksiukų atsirastų praleidžiant, padrąsinant ir padėkojant kitiems....
Dabar beskaitant prisiminiau, kaip man tik pradėjus vienai važinėtis visi man mirksėjo priešais, o aš tundra išsigandau galvoju kas yra, gal ne ta juosta važiuoju, ar be šviesų ar kas negerai su mašina biggrin.gif kadangi iškart nusukau į šoną, tai ir nesuvokiau ko jie mirksėjo... dabar supratau, kad matyt toliau stovėjo policija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 28 gegužės 2014 - 08:53
Nu jo... Jei jau pas pradedančiąsias vairuotojas mąstymas toks, kad normalu greitį viršyti, tai dar ilgai LT bus "lyderiuose" tarp šalių, kur daugiausiai žmonių keliuose žūsta...

Beje, aš stengiuosi leistino greičio neviršyti, aišku, kai eismas intensyvus, tai važiuoju su srautu - taip saugiau, nei pradėti 50 važiuoti, kai visi 70 pjauna. Užmiestyje tai niekad neviršiju, autopilotą nustatau ir važiuoju be jokių stresų, vietoj to, kad lėkt ir tada pakrūmes stebėti nuolat. Na nuvažiuosiu Vilnius-Kaunas per valandą, o ne per 50 min. kaip viršijantis 20 km/h... Nu ir dzin, įvertinus tai, kad nereikia galvos dėl policijos sukti, o ir kuro ne už litą ir ne už du susitaupo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 28, 08:51)
Nu jo... Jei jau pas pradedančiąsias vairuotojas mąstymas toks, kad normalu greitį viršyti, tai dar ilgai LT bus "lyderiuose" tarp šalių, kur daugiausiai žmonių keliuose žūsta...

Beje, aš stengiuosi leistino greičio neviršyti, aišku, kai eismas intensyvus, tai važiuoju su srautu - taip saugiau, nei pradėti 50 važiuoti, kai visi 70 pjauna. Užmiestyje tai niekad neviršiju, autopilotą nustatau ir važiuoju be jokių stresų, vietoj to, kad lėkt ir tada pakrūmes stebėti nuolat. Na nuvažiuosiu Vilnius-Kaunas per valandą, o ne per 50 min. kaip viršijantis 20 km/h... Nu ir dzin, įvertinus tai, kad nereikia galvos dėl policijos sukti, o ir kuro ne už litą ir ne už du susitaupo wink.gif

Tai kad sioje temoje pasisakancios del greicio virsijimo,jau nusiemusios klevus .
Bet kaip moki save pateisinti,greicio nevirsiji,bet vaziuoji su srautu,kuris greiti virsija 20km. lotuliukas.gif ,juokinga tikrai biggrin.gif .Bet geriau kritikuoti kitus,nei i save paziureti.Uzsipuolei kliamka del greicio,bet pats irgi virsiji.Geda.
Kur jau cia autostradoje virsysi greiti,kai ir taip leistinas 130km./h. rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 28, 10:03)
Bet kaip moki save pateisinti,greicio nevirsiji,bet vaziuoji su srautu,kuris greiti virsija 20km. lotuliukas.gif ,juokinga tikrai biggrin.gif .Bet geriau kritikuoti kitus,nei i save paziureti.Uzsipuolei kliamka del greicio,bet pats irgi virsiji.Geda.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Koks skirtumas +10km/val ar daugiau,viršiji ir viskas,nes taisyklėse nenurodyta mieste +-50km/val biggrin.gif o parašyta tiksliai.


Atsakyti