Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

sveikutes 4u.gif
o as dekinga tiems,kurie pamirksi,o ir pati kartais taip darau....siaip greicio nevirsiju,bet kai pa,mirksi,visada pasitikrinu ar sviesos ijungtos.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Greitis, tai greitis, bet jei uz vairo girtas, po tokio pamirksejimo ir policijos pravaziavimo uz 1 km. vaikus ar zmones numus, ne duok dieve negyvai doh.gif .
Mes, tai mirksim tik greicio megejams, nors policijos is vis nera lotuliukas.gif , ypac kaimo vietovese, ne viena karta maciau, kaip apsisuka ir atgal grizta biggrin.gif .
As tik uz mirksejimus, kai auklejimo priemone ar, kaip ja cia pavadinti biggrin.gif , bet ne kaip uz perspejimus, kad uz kampo policija. Man taip pat nereikia, jokiu perspejimu, jei ka prisidirbau, tai jau mano problemos ax.gif biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 26, 19:07)
Matau, kad nėra ką diskutuot man šitam forume, matyt, išaugau iš pradedančiųjų. O anksčiau ir man viskas atrodė kaip didžiausi nusikaltimai, tad suprantu jus. Išaugsit ir pačios. Tik nereikia fantazuot apie mano važinėjimą, jei norit, galiu pavežiot.  bigsmile.gif
Oi kaip gerai pasijuokiau biggrin.gif Čia tų pradedančiųjų ne taip jau ir daug, bent iš aktyviųjų kalbėtojų. o valkata, esu tikra, turi ilgą stažą, tik šiaip mėgsta užsukti čia ir pakritikuoti mus moteriškėles biggrin.gif
Atsakyti
aš nemirksiu. pati stengiuosi laikytis KET ir man nereikia pamirksėjimų ar policijos, kad pristabdyčiau, kai pamatau greitį ribojančius ženklus. šviesas įsijungiu, diržą seguos, ir nesvarstau, ar man tai patogu, ar ne.

o jei kas nors sąmoningai pažeidinėja KET, tai tegu būna pasiruošęs prisiimti atsakomybę už tai ir papildyti valstybės biudžetą (ar pareigūnų kišenes).

QUOTE(Aristokratė @ 2014 05 26, 22:17)
Greitis, tai greitis, bet jei uz vairo girtas, po tokio pamirksejimo ir policijos pravaziavimo uz 1 km. vaikus ar zmones numus, ne duok dieve negyvai  doh.gif .


visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 27, 06:52)
Oi kaip gerai pasijuokiau biggrin.gif Čia tų pradedančiųjų ne taip jau ir daug, bent iš aktyviųjų kalbėtojų. o valkata, esu tikra, turi ilgą stažą, tik šiaip mėgsta užsukti čia ir pakritikuoti mus moteriškėles biggrin.gif

Ale turite telepatinių sugebėjimų wink.gif
Atsakyti
Norit pasakyti,kad nei viena niekada nevirsijat greicio?
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 16:50)
Norit pasakyti,kad nei viena niekada nevirsijat greicio?

mieste niekada schmoll.gif uzmiestyje taip blush2.gif

nu nesventoji as,jei ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 16:50)
Norit pasakyti,kad nei viena niekada nevirsijat greicio?
+10 km/h, mieste maximum +15 km/h, bet tik tam tikrose gerai pažįstamose vietose.
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 27, 08:50)
Norit pasakyti,kad nei viena niekada nevirsijat greicio?

Viršyju greitkeliuose, ir net ne kiekviename greitkelyje.
Mieste, miestelyje neviršyju, mėgstu važiuoti ramiai, atsilošus ir klausydama muziką, o ne lenktyniauti, nenoriu streso.
Papildyta:
QUOTE(Gemma @ 2014 05 27, 00:48)
aš nemirksiu. pati stengiuosi laikytis KET ir man nereikia pamirksėjimų ar policijos, kad pristabdyčiau, kai pamatau greitį ribojančius ženklus. šviesas įsijungiu, diržą seguos, ir nesvarstau, ar man tai patogu, ar ne.

o jei kas nors sąmoningai pažeidinėja KET, tai tegu būna pasiruošęs prisiimti atsakomybę už tai ir papildyti valstybės biudžetą (ar pareigūnų kišenes).
visiškai sutinku  drinks_cheers.gif

ir aš nemirksiu. Jei kažkam neužtenka smegenų laikytis taisyklių, ar užsisegti diržą, tegul susimoka už smegenų nepakankamumą ir tiek, ne mano reikalas.

Draugiškumas matuojamas ne pagal pamirksėjimą, o pagal nelipima niekam ant subinės, draugiškus praleidimus, įleidimus, neblokavimus ir tt. O ne kiek kart pamirksėsi girtam ar neprisisegusiam blink.gif
Papildyta:
Prisiminiau kada esu pamirksėjus, kai lopinys apakino ilgom šviesom, tada kaip mirktelėjau, tikiuosi ilgam atsimins.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 27, 18:14)
+10 km/h, mieste maximum +15 km/h, bet tik tam tikrose gerai pažįstamose vietose.

Aš taip pat ,bet man atrodo už tokį viršijimą policija net nestabdo
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 05 27, 17:20)
Draugiškumas matuojamas ne pagal pamirksėjimą, o pagal nelipima niekam ant subinės, draugiškus praleidimus, įleidimus, neblokavimus ir tt. O ne kiek kart pamirksėsi girtam ar neprisisegusiam  blink.gif
drinks_cheers.gif labai teisingai pastebėta. Reikia šitose srityse visiems mokytis kultūros ir būti vieni kitiems draugiškiems.
QUOTE(Vėja2 @ 2014 05 27, 17:41)
Aš taip pat ,bet man atrodo už tokį viršijimą policija net nestabdo
Dėl tos priežasties nesibaidau policijos ar inkilėlių ir man nereikalingi kitų pamirksėjimai.
Atsakyti
Fakto,kad virsijat nekeicia,kiek ten virsijat,esme ta pati,nemanau,kad cia is vis yra tokiu,kurios be proto laksto mieste,taip kad nereikia cia nieko pulti,visos vienodos.
Atsakyti