Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 22, 08:56)
Pasidalinkit išmintim, kaip važiuojat per duobes ir kalnelius? Labai aktualu man dabar, nes prie namų daug kalnelių ir vienas kelio ruožas toks, kad niekaip neišvengsi duobių. Aišku, stengiuosi kuo lėčiau važiuoti, nors dažnai ir nervinu kitus - niekas nevažiuoja ten tuo 30 ar 40 km/h, kur ženklai reikalauja...

Per kalnelius man kažkas buvo sakęs kad sankabą išmint - tai pradžioj taip ir važiuodavau, paskui instruktorius pastebėjo ir nebeleido to daryt - liepė susimažint greitį ir per nelabai stačius važiuot trečia pavara, per tuos šlagbaumus - antra ar net pirma, bet įjungtu bėgiu... Tai stengiuos taip ir daryti.
O vat su duobėm - tai liūdna, ne visada spėju sureaguot... Šįryt irgi - per naktį ar anksti ryte aplink šulinius asfaltas išgramdytas (aišku, sutvarkys kažkada - paruošė matyt asfaltavimui) - tai jau ir pastebėjau tik įlėkus  doh.gif Taip man žiauru tos duobės, kad kartais besistengdama apvažiuot jau ir mašinų nebematau... Gal yra kokių priemonių, ką daryt per vėlai pastebėjus ar negalint išvengti duobių? Mokykloj mokė, kad stabdžio jau nebegalima tada spausti jokiu būdu, dabar žinau kad ir sankabos... Tai suprantu, kad pedalų geriau neliesti, vairo nesukinėti, turbūt tik melstis belieka?  g.gif


Per kalnelius-kaip instruktorius moke taip ir vaziuok,o jei per velai pastebi duobe-iki duobes stabdyk kiek gali,o paskui tik gazo,svarbiausia-neilekti i duobe ant stabdziu,nes brangiai kainuos remontas.Jei pravaziuosi ant gazo-greiciausiai nieko neatsitiks. Duobiu profilaktikai-mokykis ziureti i kelia ir numatyti savo veiksmus,per velai pastebi duobes del to,kad tikriausiai stebi kelia tik pries pat masina,o taip galima ne tik duobiu nepastebeti...reikia ziureti gerokai i toli,ir vaziuoti tokiu greiciu,kokiu vaziuodama speji viska pamatyti ir susiprognozuoti savo veiksmus smile.gif Na,duobes dar galima staigiai apvaziuoti,bet tada dar reikia speti susiziureti sonus ir gala-ar niekam nesutrukdysi.
Tau reikia slalomo treniruociu 4u.gif
Atsakyti
Merginos,rekomenduokit kur galima nusipirkt kokybiškų ir nebrangių (būtų gerai ir gražių biggrin.gif ) užvalkalų auto sėdynėms? 4u.gif Originalios negražios pas mane,nesaugojo praeitas auto šeimininkas jų,kažkada Norfoj žiūrėjau,bet ten tokios sintetinės,juodos su katinais biggrin.gif na katinai dar dar,bet kokybė unsure.gif kaina,berods 79.99,na su kokia akcija 40proc pigiau,bet vistiek neverta pinigų doh.gif gal kokiose Senukuose geresnės kokybės yra? o į kokias kainas orientuotis? gal tie 79.99 normali kaina?
Atsakyti
Kokybisku ir nebrangiu nebuna smile.gif . Senukuose pasirinkimas didesnis,gal ka issirinksi,bet uz 100lt kokybes geros negausi. Variantas butu-persiuti sedynes kita medziaga,yra kas tai daro.Kad ir cia smile.gif http://www.autosedyn...edyniu-remontas
Atsakyti
Šiand kokiem penkiem pamirksėjau, kad policija stovi, visi padėkojo, fainai. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 25, 21:24)
Šiand kokiem penkiem pamirksėjau, kad policija stovi, visi padėkojo, fainai. biggrin.gif


O kam Jus tai darot g.gif
Atsakyti
O aš nemirksiu. Tvarkingiems vairuotojams policijos ir taip nėra ko bijot, o pažeidėjai lai įkliūna - labai jau daug jų mūsų keliuose priviso...
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 26, 09:54)
O aš nemirksiu. Tvarkingiems vairuotojams policijos ir taip nėra ko bijot, o pažeidėjai lai įkliūna - labai jau daug jų mūsų keliuose priviso...
drinks_cheers.gif Aš irgi nemirksiu, kažkaip net mintis tokia nekyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 05 26, 09:53)
O kam Jus tai darot  g.gif

Manau suprantat kam tai darom. Ir man pačiai patinka kai pamirksi (kartais net mieste), nors stengiuos važiuot pagal ženklus, bet kartais vistiek vietoj 70 pavažiuoju kokiais 85, kai tuščias kelias, savaime pasispaudžia. O jie tik ten ir šaudo, kur 70 ženklai stovi. Na kam bereikalingų išlaidų.

Kartą girdėjau policininko komentarą apie mirksėjimą. Jo nuomone, nieko čia blogo, tai tik sudrausmina vairuotojus, o visokios priemonės, kurios mažina ket pažeidinėjimą yra priimtinos.

Nesiruošiu veltis į diskusijas gerai čia ar blogai, jūs darykit kaip norit, aš darysiu kaip man patinka.
Atsakyti
Hmm, gerai pavarot.

Kaip per elementarų žiedą pravažiuoti reikia - nesugebat. Bet greitį viršyti pati pirma. Ir nereikia man čia pasakėlių apie "savaime pasispaudžia". Spaudžiate pati. Ir jums patogu kai jums pamirksi. Dar garantuotai esate iš tų, kurie iki pamirksėjimo vaziuoja +25 prie leidžiamo greicio, o kai policija pamato ar jiems pamirksi stabdo iki -15 nuo leidžiamo, ane?

Daugiau nekomentuosiu, nes tik negražūs žodžiai galvon ateina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 26, 16:19)
Dar garantuotai esate iš tų, kurie iki pamirksėjimo vaziuoja +25 prie leidžiamo greicio, o kai policija pamato ar jiems pamirksi stabdo iki -15 nuo leidžiamo, ane?
Ooooo taip, kaip mane žavi tokie veikėjai bigsmile.gif Ypač greitkeliuose ir autostradoj.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 26, 16:19)
Hmm, gerai pavarot.

Kaip per elementarų žiedą pravažiuoti reikia - nesugebat. Bet greitį viršyti pati pirma. Ir nereikia man čia pasakėlių apie "savaime pasispaudžia". Spaudžiate pati. Ir jums patogu kai jums pamirksi. Dar garantuotai esate iš tų, kurie iki pamirksėjimo vaziuoja +25 prie leidžiamo greicio, o kai policija pamato ar jiems pamirksi stabdo iki -15 nuo leidžiamo, ane?

Daugiau nekomentuosiu, nes tik negražūs žodžiai galvon ateina smile.gif

Ojoj gerai, kad jūs žinot. Ir pro tuos žiedus vistiek pravažiuoju, tai gal sugebu, m?
Pirma pavažinėkit keliu Kaunas - Marijampolė, gal aiškiau bus. Keistos jūs, užsipult žmogų, kad pamirksi man gyvenime į galvą neateitų. Juolab nei vienai nekilo mintis ar jie viršijo greitį.
Man atrodo netgi kiauliška, kai mane perspėja, o aš kitų neperspėju. Nedėkinga.
Matau, kad nėra ką diskutuot man šitam forume, matyt, išaugau iš pradedančiųjų. O anksčiau ir man viskas atrodė kaip didžiausi nusikaltimai, tad suprantu jus. Išaugsit ir pačios. Tik nereikia fantazuot apie mano važinėjimą, jei norit, galiu pavežiot. bigsmile.gif
Atsakyti
Nu keisti jūs tikrai,pati šiandien "gaudžiau" akimis kitų vairuotojų mirksiukus. Ir kas čia blogo,kad pamirksi? Bet parodo,kad kelyje dar draugiškų žmonių yra. O čia taip iškart teisti.. rolleyes.gif
Atsakyti