Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

man jokio skirtumo su kieno mašina važiuot. tik vienąkart su svetima buvau užgesus - pas MB tėvą benzininė, o aš pripratus prie dyzelio, bet greit "pajutau" sankabą ir viskas buvo normaliai.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 19, 19:26)
Keliu chuliganai pypsina visiems....


Na, aš irgi pastebėjau, kad pačioj vairavimo pradžioj tai kasdien sulaukdavau papypsenimų, o dabar porą mėnesių pasivažinėjus - jau būna kad ir be emocijų įveikiu kelią biggrin.gif ...nors su lapu dar ilgai važinėsiu...
Tačiau teisybės dėlėi reikai pasakyt, kad gal ne tik chuliganai - yra buvę atvejų, kai pvz. rikiuojantis jei pamato kad įsijungiau posūkį pypteli įspėdamas, kad atkreipčiau dėmesį jei nepastebėjau, arba tarkim labai ilgai stoviu ir nesiryžtu kur įsukt - tai irgi duoda signalą, kai pakankamas atstumas atsiranda.... Tai tikrai būnu ir dėkinga už pyptelėjimą 4u.gif o į "besidraskančius" kai užgęstu ar dar kas nutinka pradėjau mažiau kreipti dėmesio...
Tiesa, dažnai būna aikštelėj kliūnu, nes greitai prisiparkuoti, ypač kur daug mašinų ir maži tarpai - dar nelengva, bet irgi tiesiog susikaupiu ir nekreipiu dėmesio į besinervuojantį, kitaip turbūt išvis nesugebėčiau nieko padaryt... Nors labai patinka, kai randu kur prisiparkuot įvažiavus priekiu į galinį parkavimą kai priekiu gali ir išvažiuot blush2.gif ... na, kai dvi vietos laisvos būna per ilgį.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 20 gegužės 2014 - 14:22
Įkokį aš liūtį ka tik patekau doh.gif doh.gif doh.gif ,užklupo leidžiantis nuo Šeškynes kalno, lietus tiesiog kaip siena, valytuvai jokios naudos, važiuoji aklai ir jauti kaip ratai ne važiuoja o tiesiog plaukia doh.gif ,visas srautas 30 km greičiu važiavo, gerai kad neatsirado jokio erelio/gaidelio lekenčio, daug kas avarini įsijunge, tik nesupratau kam, gal kad geriau ji matyti, nemalonus jausmas kai aklai važiuoji
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 05 19, 11:02)
Aš tai irgi kai pradejau važinet, beveik pestute nebevaikštau, nu blogai, iškart kg. nereikalingi prilipo  unsure.gif  ,bet gi neisi 10 km. į darbą pestute
Papildyta:

O aš nepastebejau skirtumo nusiemus klevą, pypsejo pačioj pradžioj kai tik pradejau važinet, bet po to kai jau pramokau daugiau, niekas nekreipe demesio į tą klevą, nei nuolaidumo, nei nepakankamumo nebuvo
Papildyta:

Oho kiek daug, turetum  nemažai laiko praleisti mašinoj, aš per menesi prasuku 600-800km.

Pastebejau kad į darbą jau važiuoju autopilotu, jei per nakti pakeistu ženklus, nei vieno nepastebečiau  g.gif

Atstumai dideli. Būna į svečius važiuoti 100km ar daugiau į vieną galą. Ar pardė už 50km kokia, jei kitokio maisto noriu nusipirkti. Taip ir prisuku km. Mes net pieno nusipirkti neturim kaip nueiti, nėr šaligatvių. Viso per nepilnus 2 metus prisukau 27k km. Kol mieste gyvenau mažiau važinėjau, nes buvo kaip nueiti, o dabar deja.
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 05 20, 16:28)
Įkokį aš liūtį ka tik patekau  doh.gif  doh.gif  doh.gif  ,užklupo leidžiantis nuo Šeškynes kalno, lietus tiesiog kaip siena, valytuvai jokios naudos, važiuoji aklai ir jauti kaip ratai ne važiuoja o tiesiog plaukia  doh.gif  ,visas srautas 30 km greičiu važiavo, gerai kad neatsirado jokio erelio/gaidelio lekenčio, daug kas avarini įsijunge, tik nesupratau kam, gal kad geriau ji matyti, nemalonus jausmas kai aklai važiuoji
jei gerai pamenu, tai tokiu atveju priešrūkinius reiktų įsijungti, o avariniai tieisog perspėja visus, kad važiuojama lėtai. Jei klystu - pataisys mane kas nors smile.gif
denaxa, tu čia pas mus visų galų specas, gal žinai (ar kas nors kitas gal žino) - vis dažniau pastaruoju metu pastebiu mašinų su juoda uždanga ant kapoto priekio. Čia dekoracija kažkokia ar turi funkciją?
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 19, 18:49)
Hm  g.gif Pagal nutylėjimą įvažiavus į žiedą pirma juosta turėtum iš karto išsukti artimiausiame išvažiavime, o įvažiavus antra gali važiuoti nors ir visą ratą + iš antros gali išvažiuoti paprastai bet kuriame išvažiavime.

Neklaidinkite.

Pagal nutylėjimą (t.y. kai nėra ženklų apie eismo kryptis juostose) pirma žiedo juosta galima išvažiuoti iš žiedo arba važiuoti žiedu toliau. Visomis kitomis juostomis galima tik važiuoti žiedu toliau.

Kad būtų aiškiau - išvažiavimas iš žiedo yra tas pats kas posūkis dešinėn įprastinėje sankryžoje. Taigi, iš kurios juostos pagal nutylėjimą (kai nėra ženklų apie eismo kryptis juostose) galima sukti dešinėn? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 19, 18:42)
Kaip man nepatinka kai prieš žiedines sankryžas nebūna nurodyta kokia juosta kur galima važiuot.  mad.gif Jums tas nekelia problemų? Aš kaip durna jaučiuosi, nežinau į kokią juostą stot, o pikas, kamščiai.. Žieduose juostos nesubraižytos, važiuoju kaip jūroj. Netvarka visiška. Dbr gyvenu tarp žiedų tai šiand jau sunervino, mat vien paštą pasiekt, turėjau šešis kart žiedus pervažiuot. doh.gif

Rule of thumb važiuojant per žiedus, prieš įvažiuojant į kuriuos nėra ženklų apie kryptis juostose:
- jei ruošiatės sukti pirmame išvažiavime - stokite pirmon juoston;
- jei ruošiatės važiuoti tiesiai - stokite vidurinėn juoston, jei jos tik dvi - tada į pirmą;
- jei ruošiatės važiuoti kairėn, stokite į kairiausią juostą, persirikiuosite išvažiavimui važiuodama žiede.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 20, 18:35)

Pagal nutylėjimą (t.y. kai nėra ženklų apie eismo kryptis juostose) pirma žiedo juosta galima išvažiuoti iš žiedo arba važiuoti žiedu toliau. Visomis kitomis juostomis galima tik važiuoti žiedu toliau.



Kad jau apie žiedus kalba eina - Savanorių žiede iš antros juostos sukau į Geležinio Vilko g. (leidžiama ten), o pirma juosta važiavo troleibusas žiedu. Maniau, kad man pirmenybė, bet iš troleibuso vairuotojos minos supratau, kad turiu praleisti. Praleidau, žinoma. Ar ji buvo teisi iš tiesų?
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 20, 18:43)
Kad jau apie žiedus kalba eina - Savanorių žiede iš antros juostos sukau į Geležinio Vilko g. (leidžiama ten), o pirma juosta važiavo troleibusas žiedu. Maniau, kad man pirmenybė, bet iš troleibuso vairuotojos minos supratau, kad turiu praleisti. Praleidau, žinoma. Ar ji buvo teisi iš tiesų?

Aišku kad tavo buvo pirmenybe, ten važiuojant pirma juosta reikia pirmam išvažiavime išsukt iš žiedo,t.y. troleibusas kaip ir turejo nuvažiuot į Geležinio Vilko g., bet pastebejau kad troleibusai ir dažnai autobusai važiuoja žiedu pirma juosta, nesvarbu kuriam išvažiavime išvažiuoja, ir Antakalnio žiede mačiau kaip autobusai per visa žieda pirma juosta varo, ir prie Pedagoginio, manau kad tiesiog nespeja manevruot, stotele tai gi buna pirmoj juostoj, reikia po to greit šokt į antra, o ju greit nieks nepraleidžia
Atsakyti
Man atrodo, kad ten troleibusų linijos nutiestos taip, kad pagal taisykles jie važiuoti negali... Puikus mūsų visų tų nesuskaičiuojamų tarnybų, ministerijų ir kt. "bendradarbiavimo" rezultatas...
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 05 20, 09:03)
aš irgi galvojau, kad jokio skirtumo, kol neteko MB ir jo tėvo mašinų pavairuot. jaučiasi skirtumas. kai su klevo lapu labai daug atsiranda norinčių aplenkt, pašustravot aplenkus. o kai be klevo, tai vos vienas kitas susigundo.


Man atrodo,kad cia gal nuo vaziavimo greicio priklauso...jei kitas nori vaziuoti greiciau-tegu lenkia,negi gaila smile.gif As tai pati dazniausiai kitus lenkiu,tai nepastebejau kad kas "sustravotu" .na,o kai bunu pavargus ir vaziuoju leciau,pagal reakcija,tai tada irgi lenkia...bent jau as lapo itakos cia jokios nepastebejau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(valkata @ 2014 05 20, 19:20)
Man atrodo, kad ten troleibusų linijos nutiestos taip, kad pagal taisykles jie važiuoti negali... Puikus mūsų visų tų nesuskaičiuojamų tarnybų, ministerijų ir kt. "bendradarbiavimo" rezultatas...


Tikrai gali,bet tik kad nenori smile.gif Juos,beje,pradejo bausti uz ta pirma juosta,tai dabar jau tenka pamatyti ir pagal taisykles vaziuojancius,bet tai geriau jau jie pirma vaziuotu,nes kai ilenda i antra-uzkemsa visa zieda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 20, 17:43)
Kad jau apie žiedus kalba eina - Savanorių žiede iš antros juostos sukau į Geležinio Vilko g. (leidžiama ten), o pirma juosta važiavo troleibusas žiedu. Maniau, kad man pirmenybė, bet iš troleibuso vairuotojos minos supratau, kad turiu praleisti. Praleidau, žinoma. Ar ji buvo teisi iš tiesų?

Troleibusas turejo tave praleisti.Man jei tenka ivaziuoti pirma juosta i zieda-praleidziu visus kam pirmenybe,tiesiog laukiu,kol kas uzleis geranoriskai arba visi pravaziuos...Kartais turi pazeisti ir ivaziuoti pirma praleidus pirma isvaziavima,nes ivaziavus antra turetum ta pacia akimirka rikiuotis i pirma,nes isvaziuoti gali tik pirma-nes iskart uz ziedo yra stotele.Isvaziavus antra i ja paprasciausiai nepapulsi...Tokiu vietu yra labai nedaug,bet yra-Vilniuje gal tik kokios dvi,is Savanoriu per zieda link Lazdynu,ir is Konstitucijos link Narbuto.Visur kitur vaziuoti pirma juosta nera reikalo.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 20, 17:42)
Neklaidinkite.

Pagal nutylėjimą (t.y. kai nėra ženklų apie eismo kryptis juostose) pirma žiedo juosta galima išvažiuoti iš žiedo arba važiuoti žiedu toliau. Visomis kitomis juostomis galima tik važiuoti žiedu toliau.


ok, palaukit, juk būna, kad išvažiuoti iš žiedo galima dviem juostom, tai jeigu aš važiuosiu pirma tiesiai, o kitas iš antros suks dešinėn (iš žiedo) bus boom, ne? Aš dėl šito bijau važinėt pirma juosta dideliuose žieduose ir į ją stoju tik tada, kai žinau, kad iškart iš jos dingsiu.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 20, 17:42)
Neklaidinkite.
Pagal nutylėjimą (t.y. kai nėra ženklų apie eismo kryptis juostose) pirma žiedo juosta galima išvažiuoti iš žiedo arba važiuoti žiedu toliau. Visomis kitomis juostomis galima tik važiuoti žiedu toliau.
Aš rašiau pagal tai, kokiais žiedais pačiai realiai tekę važiuoti Lietuvoje, tai gal dėl to tie neatitikimai g.gif Tiesa, visad būdavo ženklai, tai jais ir vadovaudavausi. Va dar ką radau internete. Iš tikro blogai, kad KET nedetalizuoja eismo žiedu - galėtų papildyti, o tai čia gaunasi virtinė interpretavimų, kaip ir su tais posūkiais, rikiavimaisis žiede ir t.t.
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 20, 23:02)
ok, palaukit
o kurių gatvių sankirtose tie žiedai? sunku patikėti, kad visai nėra ženklų (nebent tai tie mažieji žiedukai) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 21 gegužės 2014 - 06:41