Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Keliu chuliganai pypsina visiems,ne tik zaliems lapams,butu kas be lapo uzgeses-lygiai taip pat apipypsintu,taip kad prasom cia nesusireiksminti taip labai... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Pati esu pastebejus,kai vazinejau su klevu,tai visi tik ir bande aplenkti,ir nesvarbu,kad nesivilkdavau,apskritai,buvo nepakantesni,nusiemus,situacija tikrai pasikeite rolleyes.gif .
Atsakyti
Aš tai irgi kai pradejau važinet, beveik pestute nebevaikštau, nu blogai, iškart kg. nereikalingi prilipo unsure.gif ,bet gi neisi 10 km. į darbą pestute
Papildyta:
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 19, 19:42)
Pati esu pastebejus,kai vazinejau su klevu,tai visi tik ir bande aplenkti,ir nesvarbu,kad nesivilkdavau,apskritai,buvo nepakantesni,nusiemus,situacija tikrai pasikeite rolleyes.gif .

O aš nepastebejau skirtumo nusiemus klevą, pypsejo pačioj pradžioj kai tik pradejau važinet, bet po to kai jau pramokau daugiau, niekas nekreipe demesio į tą klevą, nei nuolaidumo, nei nepakankamumo nebuvo
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2014 05 19, 07:40)
Balandžio 8 įsidėmėjau mašinos kilometražą. Šiandien pasitikrinau, nuo tada nuvažiavau 2092km. Kur tiek prisukau nesuprantu  doh.gif

Oho kiek daug, turetum nemažai laiko praleisti mašinoj, aš per menesi prasuku 600-800km.

Pastebejau kad į darbą jau važiuoju autopilotu, jei per nakti pakeistu ženklus, nei vieno nepastebečiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 19, 18:42)
Pati esu pastebejus,kai vazinejau su klevu,tai visi tik ir bande aplenkti,ir nesvarbu,kad nesivilkdavau,apskritai,buvo nepakantesni,nusiemus,situacija tikrai pasikeite rolleyes.gif .

Pritarčiau, bet ne 100 proc. Su klevu man dažniau chuliganaudavo arba sugalvodavo tipo pamokyt. O be klevo ir dbr būna, kad neturi kantrybės važiuot 50. Dėl užgesimų tai niekada man nepypino. Kad ir šiandien susinervinus važiavau visokiais neaiškiais žiedais na ir paukšt užgesau. Užsikūriau, dar bėgį persijungiau, nieks nepypino.

Kaip man nepatinka kai prieš žiedines sankryžas nebūna nurodyta kokia juosta kur galima važiuot. mad.gif Jums tas nekelia problemų? Aš kaip durna jaučiuosi, nežinau į kokią juostą stot, o pikas, kamščiai.. Žieduose juostos nesubraižytos, važiuoju kaip jūroj. Netvarka visiška. Dbr gyvenu tarp žiedų tai šiand jau sunervino, mat vien paštą pasiekt, turėjau šešis kart žiedus pervažiuot. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 19, 19:42)
Kaip man nepatinka kai prieš žiedines sankryžas nebūna nurodyta kokia juosta kur galima važiuot.  mad.gif Jums tas nekelia problemų? Aš kaip durna jaučiuosi, nežinau į kokią juostą stot, o pikas, kamščiai.. Žieduose juostos nesubraižytos, važiuoju kaip jūroj. Netvarka visiška.
Hm g.gif Pagal nutylėjimą įvažiavus į žiedą pirma juosta turėtum iš karto išsukti artimiausiame išvažiavime, o įvažiavus antra gali važiuoti nors ir visą ratą + iš antros gali išvažiuoti paprastai bet kuriame išvažiavime. Aišku gali būti ir kitokių variantų, bet tada jau paprastai būna kelio ženklai (pvz, Klaipėdoje išilgai pagrindinių gatvių pirma juosta galima išvažiuoti nebūtinai pirmame išvažiavime, o antrame).
Va kad juostų žymėjimo nėra - negerai, bet nieko keisto - jie labai greitai nusitrina.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 19, 20:42)
Kaip man nepatinka kai prieš žiedines sankryžas nebūna nurodyta kokia juosta kur galima važiuot.  mad.gif Jums tas nekelia problemų? Aš kaip durna jaučiuosi, nežinau į kokią juostą stot, o pikas, kamščiai.. Žieduose juostos nesubraižytos, važiuoju kaip jūroj. Netvarka visiška. Dbr gyvenu tarp žiedų tai šiand jau sunervino, mat vien paštą pasiekt, turėjau šešis kart žiedus pervažiuot. doh.gif

Vilniuje dažniausiai pirma juosta skirta pirmam išvažiavimui, o antra jau gali važiuot toliau žiedu, tai kažkaip klausimu nekila
Kliamka pakeitei gyvenamoji vieta ?
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 19, 18:42)
Pati esu pastebejus,kai vazinejau su klevu,tai visi tik ir bande aplenkti,ir nesvarbu,kad nesivilkdavau,apskritai,buvo nepakantesni,nusiemus,situacija tikrai pasikeite rolleyes.gif .


As du metus beveik vazinejau su klevo lapu (del dukros,neseniai nukrito tas lapas nuo senatves pats),nei karto nebuvau apipypintas ir aplamai jokio nepakantumo ar pan. nesu pajutusi,taip sakant-problemu neturejau del jo. Nepajutau jokio skirtumo-su lapu ar be. Pati kazkada issilaikius vazinejau su zenklu 70,tai pypindavo retkarciais kokius tris menesius (bet ne del nepakantumo,o del to kad tikrai buvo uz ka),paskui pramokau vaziuot ir pypsiuku daygiau nebegirdejau biggrin.gif Nusiemus zenkla jokio skirtumo nepajutau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 05 19, 20:07)
Vilniuje dažniausiai pirma juosta skirta pirmam išvažiavimui, o antra jau gali važiuot toliau žiedu, tai kažkaip klausimu nekila
Kliamka pakeitei gyvenamoji vieta ?

aha, na man čia bezabrazija su tuo žiedu, kai daugiau iš tos pusės pavažinėsiu, gal išsiaiškinsiu. ax.gif bent jau juostas supeckiotų..
Ir dar vienas toks žiauriai makalai yra, tai iš vienos pusės į jį stengiuos nevažiuot arba tik kai mažai eismo jau vėlai vakare. biggrin.gif
Atsakyti
Pasivaiksciok prie to ziedo pescia ir issiaiskink ramiai,taip sakant smile.gif Vaziuojant buna sunku ta padaryti,ypac jei problematine vieta...galbut paprasciausiai nespeji zenklu susiziureti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 05 19, 09:16)
man atrodo, kad žalias lapas visiems kelių chuliganams yra tik papildomas dirgiklis, verčiantis dar labiau ardytis kelyje ir rodyti "ką moka"

o normalūs žmonės normaliai reaguoja  4u.gif stiprybės ir ramių nervų  mirksiukas.gif


QUOTE(denaxa @ 2014 05 19, 18:26)
Keliu chuliganai pypsina visiems,ne tik zaliems lapams,butu kas be lapo uzgeses-lygiai taip pat apipypsintu,taip kad prasom cia nesusireiksminti taip labai... mirksiukas.gif  4u.gif


Tai, kad ji ne keliu chuligane, o ozka biggrin.gif sekmadienio ryta sugalvojo patriuksmaut, sau ir kitiems nuotaika pagadinti, atrodo, kad greiciau bus, tik streso man daugiau ivare biggrin.gif ir pati jauciu bumbejo lotuliukas.gif .
Sian vel 5 ryto buvau pasivazinet. Pries sankryza pirma atsistojau, ziuriu is paskos masina, bet vaikinukas mane is kart aplenke kai zalia uzsidege, nes labai letai pajudejau, is to jaudulio vel bijojau uzgesti biggrin.gif . Net nezinau, kaip cia ismokt taip greitai pajudeti ir neuzgesti g.gif . Turbut dar reikes viena vairavavimo pamoka pasiimti, spec. sankabai ir ikalnei smile.gif , nes su tokiu mano vairavimu dar ner ko grustis i automobiliu srauta, dienos metu.
Bet siaip kiek pastebejau, tai mane mandagiai aplenkia ir persirikiuoja i kita juosta arba atstumo prisilaiko, tada ir man geriau ir ramiau, ir jiems manau taip pat biggrin.gif , tik viena ozka buvo islindus biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 20 gegužės 2014 - 08:10
QUOTE(denaxa @ 2014 05 19, 19:37)
As du metus beveik vazinejau su klevo lapu (del dukros,neseniai nukrito tas lapas nuo senatves pats),nei karto nebuvau apipypintas ir aplamai jokio nepakantumo ar pan. nesu pajutusi,taip sakant-problemu neturejau del jo. Nepajutau jokio skirtumo-su lapu ar be. Pati kazkada issilaikius vazinejau su zenklu 70,tai pypindavo retkarciais kokius tris menesius (bet ne del nepakantumo,o del to kad tikrai buvo uz ka),paskui pramokau vaziuot ir pypsiuku daygiau nebegirdejau biggrin.gif Nusiemus zenkla jokio skirtumo nepajutau smile.gif


aš irgi galvojau, kad jokio skirtumo, kol neteko MB ir jo tėvo mašinų pavairuot. jaučiasi skirtumas. kai su klevo lapu labai daug atsiranda norinčių aplenkt, pašustravot aplenkus. o kai be klevo, tai vos vienas kitas susigundo.
Atsakyti
aš stengiuosi visada užsilipinti klevą, bet būna kad neužsilipinu arba nėra jo šalia, bet nepastebėjau kad kažkas pasikeistų su klevu ar be.. tik pati saugiau jaučiuosi kai žinau kad lapas yra prilipintas. aišku mane visi lenkia ir lai sau, aš niekur neskubu smile.gif bet ale kai pripranti prie vienos mašinos tai su kita visiškai nedraugauju doh.gif ypač sankaba, dar toks jausmas kad egzaminą laikau, per egzaminą koja nedrebėjo taip kaip su svetima mašina važiuot unsure.gif
Atsakyti