Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 16, 18:40)
o čia mėnesiui, metams? nes jei metams - tai parašykit kur draudėtės? nes aš kai save įrašau be stažo šalia vyro - jam dasideda 200-400Lt metams  blink.gif

aisku metams,kitaip nedraudziam...draudziam lietuvos draudime.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 16, 18:40)
o čia mėnesiui, metams? nes jei metams - tai parašykit kur draudėtės? nes aš kai save įrašau be stažo šalia vyro - jam dasideda 200-400Lt metams  blink.gif

Itariu,Jolka gal ne Vilniuj draudesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 16, 19:54)
Itariu,Jolka gal ne Vilniuj draudesi  g.gif


tikrai ne biggrin.gif
Atsakyti
Anksčiau į darbą važinėjau po 12 km i viena puse, o dbr tik po 3, tai vietoj 24 nuvaziuoju 6. Nespeju net isijaust i vaziavima, o jau reikia lipt. Anksciau ir dainu, ir ziniu, ir laikrasciu apzvalgu paklausydavau kol atvaziuodavau, ypac ziema po puse valandos ir daugiau uztrukdavau, o dbr vos speju kokia daina paniuniuot ir viskas. siand net galvojau gal kur vaziuot pasivazinet, tiesiog siaip. Bisk truksta. rolleyes.gif
Atsakyti
Kliamka-as tavo vietoj nevazineciau tokio atstumo su masina smile.gif cia gi tik 30 min. peskom,nueitum ir net pavargti nespetum biggrin.gif
Man irgi buna kad truksta,viena karta taip pritruko,kad bepasivazinedama iki Ukmerges nulekiau... doh.gif O buna,namo grizti ratais kvadratais-kad dar pasivazineti smile.gif As dabar nedarbinguma turiu,tai ziauru vairo bada jauciu,lomkes nerealios... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 17 gegužės 2014 - 21:31
QUOTE(denaxa @ 2014 05 17, 22:29)
Kliamka-as tavo vietoj nevazineciau tokio atstumo su masina  smile.gif cia gi tik 30 min. peskom,nueitum ir net pavargti nespetum biggrin.gif
Man irgi buna kad truksta,viena karta taip pritruko,kad bepasivazinedama iki Ukmerges nulekiau... doh.gif O buna,namo grizti ratais kvadratais-kad dar pasivazineti smile.gif As dabar nedarbinguma turiu,tai ziauru vairo bada jauciu,lomkes nerealios... doh.gif

Buvo tokia mintis, bet rytais visada taip norisi pamiegot. biggrin.gif Reiketu pabandyt. smile.gif ėjau keletą kartų dar trumpesnį atstumą, tai aš jau matyt taip atpratus nuo vaiksciojimo, kad pasigailėjau ėjusi. Mat oras buvo šiltas, bet ir vėjas, nežinia ką apsirengt, grįžau šlapia.. matyt, to pasekoj dbr jau antra savaitė kaip niekaip neišsigydau gerklės skausmo. doh.gif žodžiu, reikia labai nutaikyt orą. Briedas, anksčiau juk gyvenau mieste, kuriam ne tik mašina nesinaudojm, bet ir viešojo nereikėjo.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 17, 23:54)
Buvo tokia mintis, bet rytais visada taip norisi pamiegot. biggrin.gif Reiketu pabandyt. smile.gif ėjau keletą kartų dar trumpesnį atstumą, tai aš jau matyt taip atpratus nuo vaiksciojimo, kad pasigailėjau ėjusi. Mat oras buvo šiltas, bet ir vėjas, nežinia ką apsirengt, grįžau šlapia.. matyt, to pasekoj dbr jau antra savaitė kaip niekaip neišsigydau gerklės skausmo. doh.gif žodžiu, reikia labai nutaikyt orą. Briedas, anksčiau juk gyvenau mieste, kuriam ne tik mašina nesinaudojm, bet ir viešojo nereikėjo.

Jei jau pasigailejai-daryk isvadas,taikyk ora ir vaiksciok,grynai del sveikatos,nes ateity gali buti sveikatos problemu del hipodinamijos...pradek gal nuo mazesniu atstumu,bet del sveikatos reikia,be to,imunitetas nuo vaiksciojimo tikrai tik stipreja. As,buna,jei autiko reikia laukti daugiau nei 5 min.-einu pescia,bent jau iki kitos stoteles,arba,buna,jei ilgai reikia laukti-tai ir po kelis km pareinu pescia...i oro salygas paprastai nekreipiu demesio,na,bet mano apranga visada +- tinkama buna... ax.gif Aplamai,kiek pastebejau-mano kolegos irgi stengiasi kiek galima daugiau peskom vaikscioti,grynai del sveikatos,nes darbas sedimas. As tai i darba su mielu noru dviraciu vazineciau,bet cia yra vienas "bet" -po darbo tikrai nebutu jegu parvaziuoti dviraciu,ko gero,nukrisciau kur pakeliui... doh.gif
Atsakyti
As irgi mazai vaikstau,kaip isedau i masina,tai ir neislipu,man kancia paeiti nors truputi biggrin.gif ,bet as kitaip judu,sportuoju 4 kartus per savaite,tada vos iki masinos nueinu biggrin.gif .
Atsakyti
jei oras geras, aš stengiuos mašiną kur toliau palikti, kad reiktų prasieit, kojas pramankštint.

o karts nuo karto abu su MB važiuojam kur nors su dviračiais, o ne su mašinom. gaila tik, kad labai mažai kelių pritaikytų dviratininkams...
Atsakyti
Nors masinos man nelabai reikia, bet pestute vaikscioti ir vaziuoti viesuoju transportu man jau atsibodo, ziauriai pavargstu. Nors ir su masina vaziuoti pavargstu, nes sian tik antra diena, kaip savarankiskai vaziavau. Atsikeliau 5 ryto ir nuo puses sesiu iki septintos val. vazinejau biggrin.gif , tai grizus, kaip dejau miegoti biggrin.gif .
Vienoje sankryzoje uzgesau tai, kaip dave man pypsenti doh.gif blink.gif lotuliukas.gif . Esu zalia lapa uzsiklijavus, nors teises turiu 7 metus, bet tik siemet nusprendziau pradeti vairuoti, bet ziuriu dar nera pakantumo, kulturos ir mandagumo kelyje biggrin.gif , net ir zaliems lapams ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 18 gegužės 2014 - 14:15
Balandžio 8 įsidėmėjau mašinos kilometražą. Šiandien pasitikrinau, nuo tada nuvažiavau 2092km. Kur tiek prisukau nesuprantu doh.gif
Pas mus nėr kaip vaikščioti, šaligatvių nėr. Todėl taip išaugo pravažiuojamas km skaičius doh.gif Aš juk net ne kasdieną važiuoju.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 05 18, 14:13)
Vienoje sankryzoje uzgesau tai, kaip dave man pypsenti  doh.gif  blink.gif  lotuliukas.gif . Esu zalia lapa uzsiklijavus, nors teises turiu 7 metus, bet tik siemet nusprendziau pradeti vairuoti, bet ziuriu dar nera pakantumo, kulturos ir mandagumo kelyje biggrin.gif , net ir zaliems lapams  ax.gif


man atrodo, kad žalias lapas visiems kelių chuliganams yra tik papildomas dirgiklis, verčiantis dar labiau ardytis kelyje ir rodyti "ką moka"

o normalūs žmonės normaliai reaguoja 4u.gif stiprybės ir ramių nervų mirksiukas.gif
Atsakyti