Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 21:49)
šiaip pas jį draudime pažymėta kad važinėt gali visi, ta grafa kur ar turintys 25m ir 2m stažą nepažymėta..  smile.gif


tokiu atveju greičiausiai negalima jaunesniems nei 25 m. ir/ar neturintiems 2 m. stažo.

pas mane draudime pernykščiam buvo varnelė uždėta, kad važinės neturintys 2 m. stažo, kad aš, būdama be stažo, galėčiau važinėti.

teks perrašyt sutartį.

o gal taviškis iš tų, kur nemėgsta, kai moterys vairuoja? ir dėlto nenori tavęs prirašyti g.gif arba iš tų, kur mašiną labai myli ir prižiūri doh.gif mano ex iš tų, kur net dreba, jei su nešvariais batais kas nors įlipa, arba neduok D valgo/geria mašinoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 21:49)
va tame ir esmė kad aš neturiu mašinos, nusprendėm kad dar nepirksim, vos vieną išlaikom tai antros nereikia smile.gif retai aš ir važinėju..  g.gif

Vazinek butinai,pasimirs paskui viskas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 15, 15:05)
Netiesa...i draudimo polisa yra irasomi kiti galintys vairuoti asmenys-nuo to labai priklauso draudimo kaina.Pvz.,i mano polisa irasyta,kad mano masina gali vairuoti tik asmenys,turintys 10+ stazo (nors as pati tiek dar neturiu smile.gif ),reiskia,jei masina vairuos "jaunesnis" vairuotojas ar visai zalias-draudimas turi teise neapmoketi zalos,nes pazeista sutarties salyga. Kai draudziau masina kad galetu vazineti ir dukra-buvo irasyta,kad vairuoti taip pat ir asmenys,neturintys 2m. stazo,dar kazkada buvo drausta su irasu,kad gali vairuoti visi kiti asmenys. Nuo situ dalyku labai priklauso draudimo imokos kaina,o jei pazeidziamos sutarties salygos-draudimas gali ismoketi tik kazkoki procenta zalos,o gali ir visai nemoketi del pazeistu sutarties salygu.

Dėl visų tu papildomų sąlygų - draudimas sako taip, kaip jūs sakote, nes taip daugiau pinigų susirenka. O realiai vienas draudimo srityje dirbantis žmogus su teisiniu išsilavinimu iš teisininkų šeimos (virtuvėje pasikonsultuoti gali su teisėju) sako, kad draudimas visvien mokės, nors ir vairavo stažo neturintis ir t.t. ir pan., nes teisiškai visos tos nuostatos yra niekinės, aisku, reikėtų pasitampyti su bendrove, bet rezultate viskas būtų ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 16 gegužės 2014 - 08:35
Dar pridursiu, kad reikia pasižiūrėti savo draudimo polisą ir ten turi būti išvardintos konkrečios sąlygos, kurios sąlygoja draudimo rizikos kitimą.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 16, 09:35)
Dėl visų tu papildomų sąlygų - draudimas sako taip, kaip jūs sakote, nes taip daugiau pinigų susirenka. O realiai vienas draudimo srityje dirbantis žmogus su teisiniu išsilavinimu iš teisininkų šeimos (virtuvėje pasikonsultuoti gali su teisėju) sako, kad draudimas visvien mokės, nors ir vairavo stažo neturintis ir t.t. ir pan., nes teisiškai visos tos nuostatos yra niekinės, aisku, reikėtų pasitampyti su bendrove, bet rezultate viskas būtų ok.

Tai kad realiai butent del tu salygu gerokai sumazeja draudimo imokos,tai ties kuria vieta cia tas pinigu susirinkimas? ax.gif Butent del to as nesidraudziu internetu-ten visu smulkmenu nenumato,draudimas daugiau "bendra forma",ir imoka gaunasi gerokai didesne,nei draudziantis pas brokeri,numatanti visas salygas ir pritaikanti visas nuolaidas. As dar niekur nesu radusi pigiau nei pas savo brokere,net darbovieteje su didele nuolaida darbuotojams kur jau skaitosi papigiai-ir tai pigiau nebuvo... smile.gif
tampantis teisiskai su bendrove,aisku,galima daug ka issimusti,bet pagalvojus kiek tam reikia laiko (ko,gero,tektu dar ir atostogas savo saskaita imti tiems reikalams g.gif ) sanaudu,sugadintu nervu,islaidu...tai a nu i na... doh.gif mano nuomone-paprasciau ir pigiau yra susitvarkyti taip,kad veliau nebutu nereikalingu problemu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 05 16, 08:35)
tokiu atveju greičiausiai negalima jaunesniems nei 25 m. ir/ar neturintiems 2 m. stažo.

pas mane draudime pernykščiam buvo varnelė uždėta, kad važinės neturintys 2 m. stažo, kad aš, būdama be stažo, galėčiau važinėti.

teks perrašyt sutartį.

o gal taviškis iš tų, kur nemėgsta, kai moterys vairuoja? ir dėlto nenori tavęs prirašyti  g.gif arba iš tų, kur mašiną labai myli ir prižiūri  doh.gif  mano ex iš tų, kur net dreba, jei su nešvariais batais kas nors įlipa, arba neduok D valgo/geria mašinoj  biggrin.gif

nu myli jis savo mašiniuką, bet tikrai ne tiek kad panikuotų biggrin.gif truputy gaila būtų jei va stuktelčiau ar į mane įvažiuotų nes mašina jam kasdien reikalinga smile.gif

QUOTE(*Salt* @ 2014 05 16, 08:49)
Vazinek butinai,pasimirs paskui viskas smile.gif .

žinau kad pasimiršta smile.gif bet va nėra galimybių.. ne reikia rimtai griebt vyruką už šlipso ir tvarkyt šitą reikalą.. kad bent savaitgaliais galėčiau ramiai važinėt smile.gif
Atsakyti
Mano draudimo polise įrašyta kad vairuot gali tik tam tikro amžiaus vairuotojai, todel už draudimą moku nedaug,manau jei avarija su ta mašina padarytu jaunesnis žmogus, tai tikrai niekas to draudimo neapmoketu,nes tokia jau draudimo salyga
Papildyta:
QUOTE(valkata @ 2014 05 15, 11:00)
Man tai negaila. Aš dar norėčiau, kad teisėse įrašytų ūgį, svorį, krūtinės dydį, batų išmierą, seksualinę orientaciją. Nu negi gaila?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O galma krūtinės dydi nerašyt, gal aš plastine operacija pasidarysiu, tai jau teises nebegalios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 16, 16:21)
nu myli jis savo mašiniuką, bet tikrai ne tiek kad panikuotų biggrin.gif truputy gaila būtų jei va stuktelčiau ar į mane įvažiuotų nes mašina jam kasdien reikalinga smile.gif
žinau kad pasimiršta smile.gif bet va nėra galimybių.. ne reikia rimtai griebt vyruką už šlipso ir tvarkyt šitą reikalą.. kad bent savaitgaliais galėčiau ramiai važinėt smile.gif


Jei vyras be mašinos neišsiverčia, tai realiai kiek pastebiu yra 2 atvejai: 1. Moteris įsigyja savo mašiną ir važinėjasi kur jai reikia ir kada reikia, 2. Moteris retkarčiais savaitgalį gali kur nors nuvažiuoti savo reikalais arba parvežti vyrą po baliaus... tongue.gif ....
Savo aplinkoj tik tą ir pastebiu - jei moteriškė savo mašinos neturi, o vyras pratęs kasdien visur važinėti, tai labai maža šansų, kad ji nepadės teisių į stalčių... Tiesa, porą šeimų vis tik žinau, kur draugiškai dalijasi mašina pagal savaitės dienas ir reikalų kiekį... smile.gif

Dėl draudimo - tai nesuprantu kaip gali už tokią pat kainą važinėt ir 30 metų stažą turintis, ir ką tik teises išsilaikęs 18-metis g.gif tada visiems viena kaina ir būtų... o dabar tai skirtumas didžiulis, kelis kartus brangiau draudimas kainuoja jauniems ir be stažo...
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 16, 16:24)
Savo aplinkoj tik tą ir pastebiu - jei moteriškė savo mašinos neturi, o vyras pratęs kasdien visur važinėti, tai labai maža šansų, kad ji nepadės teisių į stalčių...


Mano ir dukros lygiai tokia situacija-ji savo masinos neturi,as pratus kad masina kasdien po ranka ir galiu vaziuoti kada reikia ir kur reikia,be to,as dar ir is tu,kurie masina labai myli ir priziuri,neduok Die,kas nors dureles stipriau trinkteli-alpstu is pasiutimo,visi blogi jausmai akimirksniu sukyla doh.gif Na,ir ji pas mane vienintele...taigi vaikas vaziuoti negauna doh.gif Ziurinejuosi pamaziukais jai kokio nebrangaus ir mazo litrazo masiniuko,bet sunku toki rasti... ax.gif Ziurineju netgi konkretu modeli-reno clio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 05 16, 17:31)
Ziurinejuosi pamaziukais jai kokio nebrangaus ir mazo litrazo masiniuko,bet sunku toki rasti... ax.gif Ziurineju netgi konkretu modeli-reno clio smile.gif
opelį išduodi? blink.gif dry.gif kaip čia dabar taip laugh.gif
ale juk jau seniai ieškai, kiek pamenu iš pasisakymų g.gif tvarkingą aišku sunku rast...
Atsakyti
[quote=valkata,2014 05 15, 15:45]
O jūs čia kalbate apie privaloma CA draudimą ar KASKO?

Jei apie privaloma CA, tai jau tikrai - gryna otmazkė.

Draudimas galioja visiems teisėtiems transporto priemonės valdytojams, kokiu, be abejonės, būtumėte ir jūs, vairuodama savo vyro mašiną. aplamai, ten net nėra tokio dalyko, kad irašinėti asmenis, kuriems galima būtų vairuoti. Draudimas galiotų.
Papildyta:

yra punktas,kad gali vairuoti asmuo,neturintis 2 metu stazo,as taip pradzioj vazinejau su vyro auto,papildomai tai sukainavo apie 50lt.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 05 16, 19:30)

yra punktas,kad gali vairuoti asmuo,neturintis 2 metu stazo,as taip pradzioj vazinejau su vyro auto,papildomai tai sukainavo apie 50lt.


o čia mėnesiui, metams? nes jei metams - tai parašykit kur draudėtės? nes aš kai save įrašau be stažo šalia vyro - jam dasideda 200-400Lt metams blink.gif
Atsakyti