Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(valkata @ 2014 05 15, 10:00)
Man tai negaila. Aš dar norėčiau, kad teisėse įrašytų ūgį, svorį, krūtinės dydį, batų išmierą, seksualinę orientaciją. Nu negi gaila?


Deja...teisese visiems sitiems dalykams irasyti nera isskirta vieta,kad ir kaip noretusi lotuliukas.gif Kraujo grupei-yra,14 punktas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 13:13)
Maniškis "atmaskę" sugalvojęs kodėl neduoda man važiuot, ogi todėl kad draudime nėra manęs  blink.gif  ar labai blogai kad aš važinėčiau su jo mašina? žinau kad avarijos atveju nieko negautume nu bet  g.gif


Teisingai daro kad neduoda,as irgi neduociau-avarijos atveju draudimas neapmoketu nuostoliu,ir jei butum kalta del ivykio-privaletum atlyginti nuostolius sudauzytam auto...isivaizduok,i kokia maserati ar pan. ivaziuoji-per visa gyvenima neissimoketum doh.gif
Kitas klausimas-kodel jis i draudimo polisa taves neiraso? Primoketi tikrai ne karve reiktu,uztat butu ramu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 12:13)
Maniškis "atmaskę" sugalvojęs kodėl neduoda man važiuot, ogi todėl kad draudime nėra manęs  blink.gif  ar labai blogai kad aš važinėčiau su jo mašina? žinau kad avarijos atveju nieko negautume nu bet  g.gif

Yra spec.draudimai seima ir pan.,brangiau siek tiek bus,bet bent jau tada draudimas galios,as ir neduociau tau masinos,vietoj tavo vyro biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 12:13)
Maniškis "atmaskę" sugalvojęs kodėl neduoda man važiuot, ogi todėl kad draudime nėra manęs  blink.gif  ar labai blogai kad aš važinėčiau su jo mašina? žinau kad avarijos atveju nieko negautume nu bet  g.gif

O jūs čia kalbate apie privaloma CA draudimą ar KASKO?

Jei apie privaloma CA, tai jau tikrai - gryna otmazkė.

Draudimas galioja visiems teisėtiems transporto priemonės valdytojams, kokiu, be abejonės, būtumėte ir jūs, vairuodama savo vyro mašiną. aplamai, ten net nėra tokio dalyko, kad irašinėti asmenis, kuriems galima būtų vairuoti. Draudimas galiotų.


Papildyta:
QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 15, 13:10)
jei Jūsų amžius ir stažas mažesnis negu vyro- tada taip, draudimas negaliotų. o ką turit omeny su tuo "nu bet"?  g.gif

Netiesa.
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 05 15, 13:40)
Tai kad šitie kinta biggrin.gif
Seksualinė orientacija nekinta. O kitus atnaujintų keisdami teises. Išvaizda juk irgi kinta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 15, 15:45)
Jei apie privaloma CA, tai jau tikrai - gryna otmazkė.
Draudimas galioja visiems teisėtiems transporto priemonės valdytojams, kokiu, be abejonės, būtumėte ir jūs, vairuodama savo vyro mašiną. aplamai, ten net nėra tokio dalyko, kad irašinėti asmenis, kuriems galima būtų vairuoti. Draudimas galiotų.

Seksualinė orientacija nekinta. O kitus atnaujintų keisdami teises. Išvaizda juk irgi kinta wink.gif
Bet į CA draudimo polisą turi būti įrašytas punktas, kad vairuos ir stažo (beveik) neturintys vairuotojai (arba jaunesni nei tam tikro amžiaus vairuotojai - čia jau nuo konkretaus draudimo priklauso), juk nuo to ir kaina stipriai priklauso.

Seksualinė orientacija nėra akmenyje iškalta. O svoris neretai kinta daug dažniau, nei keičiamos teisės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 05 15, 15:45)
Draudimas galioja visiems teisėtiems transporto priemonės valdytojams, kokiu, be abejonės, būtumėte ir jūs, vairuodama savo vyro mašiną. aplamai, ten net nėra tokio dalyko, kad irašinėti asmenis, kuriems galima būtų vairuoti. Draudimas galiotų.


Netiesa...i draudimo polisa yra irasomi kiti galintys vairuoti asmenys-nuo to labai priklauso draudimo kaina.Pvz.,i mano polisa irasyta,kad mano masina gali vairuoti tik asmenys,turintys 10+ stazo (nors as pati tiek dar neturiu smile.gif ),reiskia,jei masina vairuos "jaunesnis" vairuotojas ar visai zalias-draudimas turi teise neapmoketi zalos,nes pazeista sutarties salyga. Kai draudziau masina kad galetu vazineti ir dukra-buvo irasyta,kad vairuoti taip pat ir asmenys,neturintys 2m. stazo,dar kazkada buvo drausta su irasu,kad gali vairuoti visi kiti asmenys. Nuo situ dalyku labai priklauso draudimo imokos kaina,o jei pazeidziamos sutarties salygos-draudimas gali ismoketi tik kazkoki procenta zalos,o gali ir visai nemoketi del pazeistu sutarties salygu.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2014 05 15, 14:10)
jei Jūsų amžius ir stažas mažesnis negu vyro- tada taip, draudimas negaliotų. o ką turit omeny su tuo "nu bet"?  g.gif

aš stažo visai neturiu galima sakyt.. nu bet gal nebus tos avarijos blush2.gif

QUOTE(denaxa @ 2014 05 15, 15:13)

Papildyta:
Teisingai daro kad neduoda,as irgi neduociau-avarijos atveju draudimas neapmoketu nuostoliu,ir jei butum kalta del ivykio-privaletum atlyginti nuostolius sudauzytam auto...isivaizduok,i kokia maserati ar pan. ivaziuoji-per visa gyvenima neissimoketum  doh.gif
Kitas klausimas-kodel jis i draudimo polisa taves neiraso? Primoketi tikrai ne karve reiktu,uztat butu ramu... ax.gif

va va ir jis man tą patį sako kad negalios jo draudimas.. Hmm mes tik kartu gyvenam nevedę dar g.gif

QUOTE(*Salt* @ 2014 05 15, 15:41)
Yra spec.draudimai seima ir pan.,brangiau siek tiek bus,bet bent jau tada draudimas galios,as ir neduociau tau masinos,vietoj tavo vyro biggrin.gif .

o kiek maždaug brangiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 15:16)
aš stažo visai neturiu galima sakyt.. nu bet gal nebus tos avarijos  blush2.gif
o kiek maždaug brangiau?  blush2.gif

Labai naivu biggrin.gif .
Priklauso juk nuo masinos ir nuo draugo stazo.
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 15, 16:19)
Labai naivu biggrin.gif .
Priklauso juk nuo masinos ir nuo draugo stazo.

blush2.gif sakau naivuolė smile.gif jau pasiskaičiavau truputėly 4u.gif reiks su draugu pakalbėt ir pabandyt jo draudėjai pasiskambinti paklaust ar įmanoma pakeist draudimą, nes neseniai prasitesė ir net nepaklausė kiek kainuotų ir mane įrašyt smile.gif tie vyrai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 15:33)
blush2.gif  sakau naivuolė  smile.gif  jau pasiskaičiavau truputėly  4u.gif  reiks su draugu pakalbėt ir pabandyt jo draudėjai pasiskambinti paklaust ar įmanoma pakeist draudimą, nes neseniai prasitesė ir net nepaklausė kiek kainuotų ir mane įrašyt  smile.gif  tie vyrai  doh.gif  lotuliukas.gif

O tu neturi savo masinos smile.gif ?Jei ne,tai butinai tegul draugas susitvarko draudima,nes jei nevazinesi,tai nelabai gerai bus.
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 16:33)
... pabandyt jo draudėjai pasiskambinti paklaust ar įmanoma pakeist draudimą, nes neseniai prasitesė ir net nepaklausė kiek kainuotų ir mane įrašyt  smile.gif  tie vyrai  doh.gif  lotuliukas.gif

Tikrai galima pakeisti sutarti be problemu kada tik nori,as del dukros taip keiciau,pinigai neprarandami del perrasymo,viskas yra perskaiciuojama.
Atsakyti
QUOTE(*Salt* @ 2014 05 15, 16:44)
O tu neturi savo masinos smile.gif ?Jei ne,tai butinai tegul draugas susitvarko draudima,nes jei nevazinesi,tai nelabai gerai bus.

va tame ir esmė kad aš neturiu mašinos, nusprendėm kad dar nepirksim, vos vieną išlaikom tai antros nereikia smile.gif retai aš ir važinėju.. g.gif

QUOTE(denaxa @ 2014 05 15, 17:54)
Tikrai galima pakeisti sutarti be problemu kada tik nori,as del dukros taip keiciau,pinigai neprarandami del perrasymo,viskas yra perskaiciuojama.

4u.gif ačiū smile.gif bandysiu kalbėt su draugu, bus ramiau abiems smile.gif šiaip pas jį draudime pažymėta kad važinėt gali visi, ta grafa kur ar turintys 25m ir 2m stažą nepažymėta.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2014 05 15, 22:49)
4u.gif  ačiū smile.gif bandysiu kalbėt su draugu, bus ramiau abiems smile.gif šiaip pas jį draudime pažymėta kad važinėt gali visi, ta grafa kur ar turintys 25m ir 2m stažą nepažymėta..  smile.gif

Tai cia reikia draudime issiaiskinti,nes gali buti,kad i tuos "visi" ieina ir zali vairuotojai ir tu irgi gali vazineti,bet sita reikia tiksliai zinoti,kad,jei ka-neprisidaryti problemu.
Atsakyti