Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image


Pradedantiesiems vairuotojams privaloma automobilio galinės dalies kairėje pusėje turėti baltą kvadrato formos skiriamąjį ženklą su žaliu apvadu ir žaliu klevo lapu viduryje.
user posted image

Sena tema: čia
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif


Vakar mieste mačiau mašiną,už vairo sena moteriškaitė,jau močiutės amžiaus. Ant mašinos užrašas - Bad Boys Toys bigsmile.gif (blogų berniukų žaisliukai) hihihi.gif
Atsakyti
NE.negalima vazineti. Be teisiu kol jas gamina smile.gif man sake taip regitroje.o policijos paklausiau taip pat sake. Kad gali gaut nuobauda arba bauda. wink.gif
poperiukas kuris ten spausdinamas ... jokios neturi galios. Nes tai tik pranesimas .kad gaminamos teises. Ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 05 08, 11:48)
NE.negalima vazineti. Be teisiu kol jas gamina smile.gif man sake taip regitroje.o policijos paklausiau taip pat sake. Kad gali gaut nuobauda arba bauda. wink.gif
poperiukas kuris ten spausdinamas ... jokios neturi galios. Nes tai tik pranesimas .kad gaminamos teises. Ir viskas.

O aš kai dariausi VP Regitroje tai girdejau kaip vienas konsultantas panelei seke išduodant tą pažymą, kad su ja galma važinet, ir šiaip nemanau kad policija kabinetusi jei stabdytu, jie gi mato per savo sistema kad gaminamos teises
Aš tai ramiai važinejau smile.gif
P.S. Ačiu už naują temą
Papildyta:
QUOTE(Aidos @ 2014 05 08, 10:14)
Ačiū už naują temą  4u.gif
Vakar mieste mačiau mašiną,už vairo sena moteriškaitė,jau močiutės amžiaus. Ant mašinos užrašas - Bad Boys Toys  bigsmile.gif (blogų berniukų žaisliukai)  hihihi.gif

O aš viena kart mačiau tokia moteryte jau močiutes amžiuje su balta skribelaite ir baltom pirštinytem už vairo, ir mašina buvo ne koks žiguliukas, o iš naujaseniu, taip fainai atrode biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 08 gegužės 2014 - 15:13
Pasirodo Klaipėdoj 7nį bus slalomas, o aš apie jį sužinojau šiandien visiškai atsitiktinai per VSVC FB doh.gif Užsiregistravau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 05 08, 18:56)
Pasirodo Klaipėdoj 7nį bus slalomas, o aš apie jį sužinojau šiandien visiškai atsitiktinai per VSVC FB  doh.gif Užsiregistravau  ax.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Parasyk paskui kaip sekesi smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Dark Elf @ 2014 05 08, 10:48)
NE.negalima vazineti. Be teisiu kol jas gamina smile.gif man sake taip regitroje.o policijos paklausiau taip pat sake. Kad gali gaut nuobauda arba bauda. wink.gif
poperiukas kuris ten spausdinamas ... jokios neturi galios. Nes tai tik pranesimas .kad gaminamos teises. Ir viskas.

Taip,negalima. Kai man buvo pavoge teises,kitas dare 10 dienu,tiek laiko negalejau dirbti-turejau nemokamu iseiginiu,taip sakant smile.gif Bet reikejo tvarkyti masinos dokus,keisti numerius,issiimti tech. apziura ir pan., skambinau i keliu policija kaip cia daryti,tai sake,kad galiu vazineti su policijos pazyma apie vagyste,tipo jie nesikabines...vazinejau...o tuo metu mano teises buvo uzblokuotos(panaikinamai) ir tas 10 dienu policijos duomenu bazeje nebuvo jokios info,kad tokios isvis egzistuotu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 05 08, 02:48)
NE.negalima vazineti. Be teisiu kol jas gamina smile.gif man sake taip regitroje.o policijos paklausiau taip pat sake. Kad gali gaut nuobauda arba bauda. wink.gif
poperiukas kuris ten spausdinamas ... jokios neturi galios. Nes tai tik pranesimas .kad gaminamos teises. Ir viskas.

Man pikta skaityti tokias nesamones. Negana to, kad teisių išlaikymas kainuoja nenormalius pinigus ir prigalvota nenormalių dalykų, kad tik apsunkinti, tai dar galiausiai negali važinėti, kol gamina teises. Absurdas totalus.
Man tik išlaikius teises davė taloniuką paprastą, su juo jau važinįjau, kol paštu normalias gavau. Kodėl turi neleisti važinėti jei teises išlaikytos ?
Iįsiburnojau garsiai, ne tau dark elf amseniškai čia, tiesiog sistema supuvus labai.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 05 09, 02:51)
Man pikta skaityti tokias nesamones. Negana to, kad teisių išlaikymas kainuoja nenormalius pinigus ir prigalvota nenormalių dalykų, kad tik apsunkinti, tai dar galiausiai negali važinėti, kol gamina teises. Absurdas totalus.
Man tik išlaikius teises davė taloniuką paprastą, su juo jau važinįjau, kol paštu normalias gavau. Kodėl turi neleisti važinėti jei teises išlaikytos ?
Iįsiburnojau garsiai, ne tau dark elf amseniškai čia, tiesiog sistema supuvus labai.


Islaikius negavau jokio talonelio,pasake kad bus gaminamos 10 dienu,na ir laukiau,nenumiriau,kam vaziuot ir rizikuot doh.gif O gavau uz 5 dienu,taip kad idomiai,kur cia tuos talonelius taip dalina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2014 05 09, 08:16)
Islaikius negavau jokio talonelio,pasake kad bus gaminamos 10 dienu,na ir laukiau,nenumiriau,kam vaziuot ir rizikuot doh.gif O gavau uz 5 dienu,taip kad idomiai,kur cia tuos talonelius taip dalina g.gif

Cia USA taip. Bet ten ir egzamina su savo masina laikai. Ir nesvarbu ar automatine ar mechanine pavaru deze.

Taure, o ant teisiu pazymi, kad laikei su automatu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2014 05 09, 10:49)
Cia USA taip. Bet ten ir egzamina su savo masina laikai. Ir nesvarbu ar automatine ar mechanine pavaru deze.

Taure, o ant teisiu pazymi, kad laikei su automatu ar ne?


Aisku tada,galvojau gal cia LT taip yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Taurė teisi. Gerai,jei mašina tik pramoga,kaip pvz man biggrin.gif na ta prasme,ne mirtinas reikalas tas 10 dienų be jos išbūt. Bet jei tai darbas? Kaip išbūt tas 10 dienų be teisių? Na aišku,reikia ir išbūni,kitos išeities nėra čia..

O dėl teisių laikymo su savo mašina irgi puiku rolleyes.gif man sunku dabar pažint savo mašina,išgirst,suprast. Va prie mašinos su kuria mokiausi buvau tobulai įpratus,viską girdėjau,jokių problemų su užgesimu nebūdavo. Ir ką? Įpratau ir teko atsisveikinti,dabar prie kitos pratinuosi iš naujo.


Tik išlaikius teises matyt nelabai norėčiau iškart,ta pačią minutę sėst už vairo,per daug laiminga buvau,tikrai žioplų klaidų būčiau privėlus blush2.gif pas mus vienas instruktorius leisdavo parvairuot,kai išlaikydavai egzaminą Regitroj į namus (iš vieno miesto į kitą,teisindavosi,kad jis "pavargo" vairuot biggrin.gif ) bet retas kuris sutikdavo,visi sakydavo,kad geriau pasidžiaugs dabar ramiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 05 09, 00:51)
Man pikta skaityti tokias nesamones. Negana to, kad teisių išlaikymas kainuoja nenormalius pinigus ir prigalvota nenormalių dalykų, kad tik apsunkinti, tai dar galiausiai negali važinėti, kol gamina teises. Absurdas totalus.
Man tik išlaikius teises davė taloniuką paprastą, su juo jau važinįjau, kol paštu normalias gavau. Kodėl turi neleisti važinėti jei teises išlaikytos ?
Iįsiburnojau garsiai, ne tau dark elf amseniškai čia, tiesiog sistema supuvus labai.

Negaliu nesutikti. Man teko pagyventi kitoje tolimoje šalyje, tai ten irgi viskas yra labai paprasta. Niekam jokie kursai neprivalomi. Nori pats KET mokiniesi, nori eini į kursus. Nori mokiniesi važiuoti su bile kuo, turinčiu 10 metų stažą (nereikia jokių giminystės ryšių), nori - su profesionaliu instruktoriumi. Svarbu M raidę užsikabinti. Jei moki vaziuoti ir KET - užsirašai egzaminan, išlaikai jį ir niekam neįdomu ar tu kokius nors kursus lankei.

O Lietuvoje sukurta grandioziška sistema pasipelnymui iš norinčių vairuoti... Visokie privalomi kursai, iki visai nesenai net ir mokintis vairuoti ne su profesionaliu instruktoriumi nebuvo galima... Kai pagalvoji - koks skirtumas kaip žmogus išmoko. Svarbu moka.

Įtariu, kad greitai bus pigiau trumpam "emigruoti" kur nors, išsilaikyti teises užsienyje ir tada supaprastinta tvarka išsilaikyti teises Lietuvoje smile.gif
Atsakyti